4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film Parkı Yeniden Açma Önerileri, Durdurulmuş İnşaat ve Daha Fazlası

Parkı Yeniden Açma Önerileri, Durdurulmuş İnşaat ve Daha Fazlası

- Advertisement -

Theme Park Bits’in bu sayısında:

  • Bir Florida görev gücü, tema parklarının nasıl yeniden açılması gerektiğine dair fikirlere sahiptir.
  • Disneyland Paris’teki inşaat planları durduruldu.
  • Bir Monsters, Inc. roller coaster’da ne olabilirdi ?
  • Ve dahası!
- Advertisement -

Hepimiz hala buradayız ve “burada” derken, “evlerimizde sıkışmış” demek istiyorum. Son Tema Parkı Bitleri sütunumuzdan bu yana çok fazla şey değişmedi, ancak bu olmasaydı. Florida’da, iş liderlerinin bir görev gücü yakın zamanda Walt Disney World ve Universal Studios Orlando gibi tema parklarının mevcut pandeminin ortasında nasıl yeniden açılabileceğine dair öneriler ortaya çıkarmak için bir araya geldi. (Açıkça söylemek gerekirse, bu görev gücü istediği kadar fikir üretebilir, ancak hiçbirinin zorlanması gerekmez. Bu yüzden hepsini büyük bir kase tuzla alın.) Çok katmanlı bir açılış planı öneriyorlar , Faz 1% 50 kapasiteye ve çalışanlar gibi şeylere yüz maskesi ve eldiven giymeleri gerekiyor.

Özellikle Orange County Görev Gücü bu önerileri yaptıktan sonra, bunlar daha sonra günden beri, böyle öneriler okumak için son derece mavi-gökyüzü hissediyor yinelediparklarda ne olursa olsun, tercih ettikleri zaman çizelgelerinde açılmaları gerekir. (Parkların buna karar vermelerine ne kadar güzel!) Ve bu harika olsa da, tavsiyelerini okumak uyanık bir rüya görmek gibidir. Magic Kingdom’ın% 50 kapasitede nasıl görüneceğini hayal edin. Çok boş olmayan bir park hayal ediyorsanız, muhtemelen haklı olacaksınız. Cast Üyeleri gün ortasında araları nasıl temizlerdi? Her bir aracı, her bir tur çubuğunu, her bir koltuk arkasını, her bir çantayı çantanızı tutmak vb. Silmek için ne kadar zaman ayırmanız gerekir? Hiç şüphe yok ki Disney Parks’daki insanlar bu soruları soruyorlar – Disneyland ve uluslararası parklar için de çok geçerli. Ancak bu görev gücü önerileri biraz saçma.

Uluslararası parklardan bahsetmişken, pandemi ile ilgili sorunların da kurbanı oldular. Disneyland Paris’te, Walt Disney Studios parkını önemli ölçüde genişletme planları vardı. Bu planlar, tahmin edebileceğiniz gibi durduruldu . Çok aşamalı proje önümüzdeki yıl başlayacak ve Euro Disney’den Laurent Burazer ile röportaj yapıldığında, projenin iptal edilmediğini vurguladı. Ancak, Paris beldesindeki iki parktan birinin önemli bir genişlemesi olduğundan, tamamlandığını görmeden önce çok daha uzun olacağını hayal etmelisiniz.

Eski bir Disney World yöneticisiyle yapılan son röportaj, hayran topluluklarında tur yapmaya devam ediyor. Disney Hollywood Stüdyoları ve Sihirli Krallık’taki eski Başkan Yardımcısı Dan Cockerell, WDW Radio’dan Lou Mongello ile her zaman olmuş gibi görünebilen, ancak hiç olmadı gibi bir sürüş de dahil olmak üzere bir dizi konu hakkında konuştu: kapı fabrikası Monsters, Inc göreCockerell’e göre, hem Imagineering hem de John Lasseter, fikrin gangsterler olduğunu düşündü, ancak Disney’in Hollywood Stüdyolarında daha aile dostu cazibe merkezleri oluşturma girişimi ile çalışmayacaktı. Bilirsiniz, uzay savaşları ile ilgili bir dizi filme adanmış bir bölümün olduğu aynı park. Her yaştan animasyon filmine dayanan bir çekim yeterince aile dostu olmazdı. …TAMAM. Elbette. Sadece neye benzeyebileceğini merak ederek yaşamak zorundayız.

Şeylerin nasıl göründüğünden bahsetmişken (segues A + bugün, biliyorum), şu anda Disneyland’da neye benzediğini merak ediyor olabilirsiniz. Park boş ve haftalardır. Ve elbette, sadece Anaheim’ı geçerek parkın yanından geçebilirsiniz, ancak tepeden görmekle aynı şey değildir. Helikopterler nadiren parkın üzerinden uçmak için açıklık alsa da, şanslı bir pilot son zamanlarda onay aldı ve sonuç çarpıcı ve çok ürkütücü. Sadece en önemli cazibe merkezlerinden bazılarının sahne arkasına ne kadar yakın olduğu hakkında çok daha net bir fikir elde etmekle kalmaz, aynı zamanda hiçbirimizin hayal edemeyeceği bir şey görürsünüz: En sevdiği cazibe merkezlerine acele etmek için misafir olmayan bir Disney parkı . Çok, çok garip.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60