Donanım

NVIDIA, Diablo IV Açık Beta Game Ready Sürücüsünü Yayınladı – Sürüm 531.41

– Advertisement –

NVIDIA, Diablo IV açık beta (24 Mart), The Last of Us Part I (28 Mart), Smalland gibi NVIDIA DLSS 2 teknolojisine sahip oyunlar için destek içeren yeni bir GeForce Game Ready sürücüsü olan 531.41 sürümünü piyasaya sürdü: Survive the Wild (29 Mart), Deceive Inc. (geliştirilmiş sürüm).

Buna ek olarak, 6 Haziran’da Diablo IV kullanıma sunulduğunda GeForce RTX 40 Serisi kullanıcıları, en yüksek ayrıntı düzeyleri ve çözünürlüklerde daha da hızlı performans için DLSS 3’ü etkinleştirebilir.

Diablo IV’te sorunsuz oynanışı desteklemek Blizzard için bir önceliktir. NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi donanım ve DLSS 3 üzerinde çalışan Diablo IV’ün yüksek kare hızından heyecan duyuyoruz. – Michael Bukowski, Teknik Direktör, Diablo IV, Blizzard Entertainment

Bu değişikliklerin yanı sıra mevcut güncelleme, Resident Evil 4’ün yanı sıra Cyberpunk 2077’nin Ray Tracing: Overdrive Modunun (oyun güncellemesiyle birlikte 11 Nisan’da sunulacak) teknoloji ön izlemesini de destekliyor.

Son olarak, Geforce Experience’ın halihazırda 1000’den fazla oyunu destekleyen tek tıklamayla optimum ayarları, 4 oyun daha getiriyor: Kerbal Space Program 2, Last Epoch, Like a Dragon: Ishin! ve Wo Long: Fallen Dynasty.

Uyumluluk söz konusu olduğunda, desteklenen bir GPU modelinin yanı sıra mevcut sürüm, Windows 10 64-bit veya Windows 11 platformlarını çalıştıran masaüstü ve dizüstü bilgisayar yapılandırmalarını hedefleyen iki paketten oluşuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu