Pazar, Eylül 24, 2023

Nero 7 Premium İncelemesi

- Advertisement -
- Advertisement -

Nero 7 Premium İncelemesi
Nero 7 Premium İncelemesi

ÖNEMLİ İNCELEME BİLGİSİ
  • Uygulama: Nero 7 Premium 7.0.1.2
  • İncelendi:
UYGULAMA ÖZELLİKLERİ
  • Bir uzaktan kumanda kullanarak oturma odanızın rahatlığında tüm dijital ortam dosyalarınıza hızlı ve kolay erişim
  • TV zaman kaydırma, DVD, video, fotoğraf ve ses oynatmayı entegre eder
  • Kolay sihirbaz kurulumu ve kullanıcı arabirimi
  • Tüm popüler medya biçimleri için destek
  • Medya dosyalarını oynatma listelerinde depolamak ve düzenlemek için güçlü veritabanı
  • Gelişmiş arama seçenekleri
  • Aynı anda birden fazla görevi tamamlayın

“Nero 7 Premium” kadar karmaşık bir uygulamayla uğraşırken, onu incelemek oldukça zorlu bir hal alıyor. O kadar çok özellik var ki; neyle başlayacağınızı bilmiyorsunuz!

Konsept olarak, “Nero 7 Premium” önceki sürümle hemen hemen aynıdır ve uygulama hala CD ve DVD’leri yazmaktadır. Ayrıca uygulama, piyasada henüz bulunmamakla birlikte artık HD-DVD’leri ve Blu-Ray diskleri de desteklemektedir.

En büyük fark, kullanıcıların bir optik ortamı yakmanın ne anlama geldiğine ilişkin beklentilerine bağlıdır ve Nero 7 Premium’a hızlı bir bakış, dijital eğlence tercihlerinin ne kadar geliştiğini anlamanızı sağlar.

CD yazmaktan multimedya merkezine

“Nero 7 Premium” paketinin karmaşıklığı kurulum anından itibaren ortaya çıkıyor. Kit bir CD’de gelse de, tam kurulum yaklaşık 1,3 GB sabit disk alanı gerektirir.

Tam yüklemeyi seçmenizi tavsiye ederiz, çünkü ancak o zaman Nero’nun gerçekten neler yapabileceğini görebileceksiniz. Nero 7 Premium, Başlat Menüsünde Fotoğraf ve Video, Ses, Veri, Etiketler, Yürüt, Paylaş, Araçlar gibi klasörlerde düzenlenen 22 kısayollu yeni bir giriş oluşturacaktır.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Nero 7 Premium’un amacı, kullanıcılara bir CD veya DVD oluşturmak için gerekli tüm araçları sağlamaktır. Film DVD’si istiyorsanız, onu oluşturmak için Nero Vision’ı, görüntülemek için Nero Show Time’ı ve ağ üzerinden paylaşmak için Nero Share’i kullanın. Aynısı, görüntü veya ses dosyaları içeren CD’ler ve DVD’ler için de geçerlidir.

“Nero 7 Premium”daki bileşenleri birer birer ele alalım ve neler yapabildiklerini görelim.

Etkileyici sayıda seçenek ve özelliğe sahip olmasına rağmen, Nero 7 Premium yine de basit ve sezgisel bir çözüm olmayı başarıyor. Buna önemli bir katkı, yeni başlayanlar ve hızlı bir disk yakmaya ihtiyaç duyanlar için ideal olduğunu kanıtlayacak bir uygulama olan Nero StartSmart tarafından sağlanmıştır.

Nero Start Smart, ortam türünü (CD/DVD) seçmek için kullanılabilecek bir açılır menüye sahiptir. Geriye kalan tek şey, istenen içerik türünü (Veri, Ses, Fotoğraf ve Video veya Yedekleme) seçmektir. Çok sayıda seçenek nedeniyle (örneğin, Ses kategorisinden kullanıcı bir MP3 CD’si, bir MP3 DVD’si, bir WMA DVD’si veya CD’si oluşturabilir veya Nero Digital Audio ile ses dosyalarını sıkıştırabilir), daha sık kullanılanlar Favoriler menüsüne eklenebilir. Bu nedenle, çoğunlukla film DVD’leri yakıyorsanız, Sık Kullanılanlar’dan “Kendi DVD Videonuzu Oluşturun”u seçin; Nero, sürecin geri kalanında size adım adım rehberlik edecektir.

Uygulamalarınızın olabildiğince basit olmasını istiyorsanız, ihtiyacınız olan arayüz Nero Express’tir. Temel olarak, seçenekler Nero StartSmart’ınkilerle aynıdır, tek fark sade görünümdür.

Nero Burning ROM, uzun süredir Nero kullanıcıları için tasarlanmıştır. Değişmeyen arayüzü, önceki sürümden Nero 7 Premium’a geçişi kolaylaştırır. Menüler aynı yerlere yerleştirilmiş ancak bazı ince değişiklikler var; örneğin, kullanıcılar artık DVD’lerde Overburn’ü kullanabilir. Açıkçası, bu seçeneği seçmeden önce, artık Blu-Ray ve HD-DVD diskleri destekleyen Nero Info Tool, Nero CD-DVD Speed ​​veya Nero Drive Speed ​​gibi test araçlarını kullanmanız daha iyi olur.

Bir yakma aletinden çok daha fazlası

Nero 7 Premium’un gerçekten şaşırtıcı özelliği, paketle birlikte gelen sözde yardımcı uygulamalardan oluşur.

Size daha önce konsept olarak her şeyin temelde aynı olduğunu söylüyorduk, ancak yanan motorla birlikte önerilen uygulamaları incelediğimizde, Nero ekibinin disklerde kaydedilen malzemenin kalitesine eşit derecede önem verdiğini fark ettik. yanma sürecinin kendisi.

Nero Sound Trax ve Nero Wave Editor, ses dosyalarıyla ilgili birçok işleme izin verir. Örneğin, Nero Sound Trax, LP’leri veya kasetleri dijital ortama aktarabilir; talepkar kullanıcılar yüksek düzeyde kontrolden faydalanırken, işleri basit tutmak isteyenler önceden tanımlanmış şablonlara sahiptir.

Nero Wave Editor, desteklenen formatlar çok geniş bir yelpazeyi kapsayan bir ses dosyasında değişiklik yapmak için idealdir. Aslında, Nero Wave Editor’ün özellikleri Cool Edit’in ilk sürümlerini hatırlatıyor.

Chorus, Delay, Doppler, Flanger, Modulation gibi efektlerden NoiseReduction ve DeClicker gibi Geliştirmelere kadar Nero Wave Editor, ortalama bir kullanıcının bir ses düzenleyiciden isteyebileceği her şeye sahiptir.

Aynısı, dijital görüntülerle çalışmak için tasarlanmış diğer iki uygulama olan Nero PhotoSnap ve Nero PhotoSnap Viewer için de geçerli. Ürünler tüm önemli formatları destekler ve birkaç dakika içinde görüntüleri izleyebilir ve Kırmızı Göz Giderme, Mercek Bozulması, Kırp gibi araçları kullanabilir veya yalnızca Otomatik Düzelt uygulayabilirsiniz.

Video düzenleme kısmı için Nero Premium 7, bir yakalama modülü de içeren Nero Vision 4’ü sunar. Bir TV alıcınız varsa, en sevdiğiniz programı DVD’ye yazabileceksiniz, uygulama kayıt kalitesinden tercih edilen sıkıştırma codec’ine kadar birçok detayın yapılandırılmasına izin veriyor. Nero WaveEditor’a benzer şekilde, özel bir programın sunduğu tüm seçeneklere ve özelliklere sahip olmayacaksınız, ancak Nero’da bulunanlar çok kısa sürede bir DVD oluşturmak veya yeniden sıkıştırmak için yeterli.

Nero ayrıca herhangi bir filmin veya DVD’nin görüntülenmesini sağlayan bir araç da sağlıyor.

BSPlayer veya Power DVD’yi hatırlatan bir arayüze sahip olan Nero Show Time, böyle bir oynatıcı yazılımın sunduğu tüm seçenekleri destekler.

Diski yazdırdıktan sonra tek yapmanız gereken, CD ve DVD’lerinizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz Nero CoverDesigner’a erişmek.

Sadece eğlence değil

Nero’nun sadece resimler, filmler ve müzikten ibaret olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Paket ayrıca, sabit diski veya belirli klasörleri yedeklemeyi çocuk oyuncağı haline getiren Nero BackItUp’ı içerir.

Nero BackItUp, yedekleme işlerini planlamak için de kullanılabilir. Yalnızca birkaç tıklamayla yedek kopyaların alınmasına izin veren sihirbazların varlığı, bunu yeni başlayanlar için ideal bir uygulama haline getirir.

Nero’nun, Daemon Tools’a benzer bir araç olan ve iki sanal sürücünün oluşturulmasına izin veren Nero Drive Image gibi başka sürprizleri de vardır.

Şimdiye kadar Nero 7 Premium paketinde yer alan uygulamalardan bahsettik. Ardından, performans hakkında tartışacağız.

Önceki sürümle karşılaştırıldığında Nero 7 Premium, belirli DVD-RW ve CD-RW sürücüleri ile kullanıldığında daha kararlı ve bazen daha da hızlıdır. Nero 7, bazı durumlarda yazma süresini 20 saniyeye kadar düşürmeyi bile başarmıştır.

İhtiyacınız olan süit

Nero 7 Premium hakkında söylenecek çok şey var ve dahil edilen hemen hemen her uygulamanın kendi incelemesine ihtiyacı var.

Tüm özelliklere ve yapılandırma seçeneklerine rağmen Nero 7 Premium, bilgisayar bilgisi ne olursa olsun herkes tarafından kullanımı son derece kolaydır. Gerçekten şaşırtıcı olan, uygulamaların etkileşim kurma şeklidir ve kullanıcıyı adım adım nihai hedefe doğru yönlendirir.

Genel olarak, Nero eksiksiz bir çözüm oluşturmayı başardı (ayrı ayrı ele alınsa da, dahil edilen uygulamalar piyasadaki en iyiler değiller) ve yakın gelecekte başka bir yazılım ürünüyle eşleşmesi pek olası değil.

Önümüzdeki haftalarda, Nero 7 Premium paketine dahil olan her uygulama için size ayrı bir inceleme sunmaya çalışacağız.

Önceki İçerikWYSIWYG Web Builder 2.6.2 inceleme
Sonraki İçerikBAHAR SELİ

BENZER YAZILAR

Nietzsche Ağladığında

Nietzsche:Henüz iki kitabı yayınlanmış,kimsenin tanımadığı bir filozof.Yalnızlığı seçmiş.Acılarıyla barışmış.İhaneti tatmış.Tek sahip olduğu şey,valizi ve kafasında tasarladığı kitaplar.Karısı, toplumsal görevleri ve vatanı yok.İnzivayı seviyor.Tanrı'yı öldürmüş.Ümit...

PMLZ

PMLZ dosyası nedir? Palm Inc bir eKitap dosya türü tanıttı; PML dosya biçiminin sıkıştırılmış bir sürümü olan PMLZ dosya biçimi olarak bilinir, bu nedenle .pmlz uzantılı dosyalar Zipped...

Sınırsız Gerçek Mobil Oyun için REDMAGIC 7S Pro ile Tanışın!

REDMAGIC 7S Pro sürümü nihayet resmileşti ve gücü oyuncuların ellerine geri getiriyor! En yeni amiral gemisi oyun akıllı telefonu, tam ekran, çentiksiz bir tasarıma...
- Advertisment -

POPÜLER YAZILAR

Microsoft, Web Sitelerine Bing Sohbet İçeriği Üzerinde Daha Fazla Kontrol Sağlıyor

Microsoft duyurdu Bing'in yeni yapay zeka destekli sohbet robotu özelliğinde yayıncıların içerik kullanımlarını sınırlamalarına yönelik yeni seçenekleri. Teknoloji devi, yayıncıların dile getirdiği endişeleri gidermeyi ve...

Cihazları Tüm Açılardan ve Tüm Renklerle Gösteren Resmi Renderlarda Pixel 8 ve Pixel 8 Pro Sızıntısı

Resmi tanıtımına iki haftadan az kaldı Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'nun, ve bugün nihayet her iki cihazın da Google'ın onları piyasaya süreceği tüm...

MSI MEG Z790 ACE MAX ve MAG Z790 Tomahawk MAX İncelemesi

Intel'in 14. Nesil Raptor Lake Refresh CPU serisini yakında piyasaya sürmesi bir sır değil ve bu nedenle anakart satıcıları da mevcut ürün serilerinde yumuşak...

WhatsApp Yakında Uygulama İçinde Alışveriş Yapmanıza İzin Verebilir

O zamandan bu yana üç yıl geçti WhatsApp insanların uygulama içinden işletmelerden ve diğer platformlardan ürün ve hizmet satın almasına olanak sağlama olanağına sahip...