Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana Sayfa Oyun Need for Speed ​​Rivals Rehberi

Need for Speed ​​Rivals Rehberi

- Advertisement -

Need for Speed ​​Rivals Rehberi
Need for Speed ​​Rivals Rehberi

Need for Speed ​​Rivals Rehberi

Daha önce bir video oyunu altyazısı bu kadar ayrıntılı bir şekilde araştırılmış mıydı? Örneğin hiç kimse en son Call of Duty’de gerçek hayaletlerin ortaya çıkmasını beklemiyordu.

REHBERE GİRİŞ

Ancak Need for Speed ​​Rivals, rekabet kavramını tamamen benimsiyor ve onu oyunun her yönüne entegre ediyor. Nihai sonuç, kristal netliğinde vizyona ve uygulamaya sahip bir oyundur. Rivals oldukça benzersiz bir yarış deneyimi haline geliyor; herkese hitap etmeyen ancak onu “anlayanlar” tarafından sevilecek bir deneyim.

Oyunun tamamı rekabete odaklanıyor

Görünüşte polisler ve yarışçılar arasında üst düzey bir savaş var. Oyuncular, her ikisi de oldukça farklı oynayan iki gruptan birine katılabilirler. Yarışçılar, yarışçıların yapmayı alışkanlık haline getirdiği şeyi yapacak: hızlı gidin ve bitiş çizgisine kadar diğer sürücüleri geçmeye çalışın.

Öte yandan polisler yarışçıları mümkün olan her şekilde durdurmaya çalışacaktır. Ödüllerin dağıtılma şekliyle oyunun tamamı, oyuncuları birbirleriyle yarışmaya (ve çarpışmaya) itecek şekilde tasarlandı.

Ancak Rivals’ı bu kadar dikkat çekici kılan şey, oyunun her yönünün devam eden bir rekabete dönüştürülmüş olmasıdır. Sadece yolda araç kullanmak kalıcı zorlukları harekete geçirecektir.

Hız Kameraları haritanın belirli bir noktasındaki en yüksek hızı kaydeder; Hız Bölgeleri, ortalama hızın kaydedildiği yol bölümleridir; ve kimin en fazla yayın süresini alabileceğini görmek için çok sayıda atlama var. Çevrede dolaşırken, bu yüzlerce mücadeleden herhangi birine kimin hakim olduğunu gösteren liderlik tablolarının açıldığını göreceksiniz.

Aktif bir etkinliğin içinde veya dışında istediğiniz zaman yeni zamanlar, hızlar ve puanlar ayarlayabilirsiniz; bu, ne yapıyor olursanız olun, arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle (oynamıyor olsalar bile) sürekli olarak etkileşim kurabileceğiniz anlamına gelir. ). Haritanın mümkün olduğunca büyük bir kısmına hakim olmak için hızla bağımlılık yaratan bir savaşa dönüşüyor.

Rakipler sizi Redview County’nin devasa dünyasına bırakıyor ve haritayı dağıtan yüzlerce mücadeleyi gören oyuncular için bunaltıcı olabilir. Ancak Ghost Games, çevrimiçi etkin bir oyunun gerektirdiği esnekliği sağlarken aynı zamanda yapı sunan bir ilerleme sistemi yarattı. Eğer Rakipler daha geleneksel bir yarış kalıbına uysaydı, oyuncuların hepsi haritada aynı yarışlara aynı sırayla akın ederdi ve bu oldukça sıkıcı olurdu.

Bunun yerine hem polislere hem de yarışçılara tamamlamaları için çok daha esnek hedefler veriliyor. Yarışçılar “Orta Yarışta Altın kazanmakla” görevlendirilebilirken, Polisler “iki Yarışçıyı alt etmek” zorunda kalabilir. İlerleme sisteminin esnekliği, haritadaki diğer zorluklar gibi, hedeflerinizi istediğiniz zaman tamamlayabileceğiniz anlamına gelir .Diğer insan oyuncularla yüksek hızlı bir takibe yakalansanız veya sadece haritanın etrafında geziniyor olsanız bile.

Sonuçta, Rivals’ı bu kadar özel kılan şey, “ırk” ve “kampanya”nın katı tanımlarına uymayı reddetmektir. Oyunda yaptığınız neredeyse her şeyde geçici bir his var ve çevrimiçi ve çevrimdışı öğeleri, tekli ve çok oyunculu hedefleri kusursuz bir şekilde entegre etme şekli, yalnızca Rivals’ta mümkün olan anları mümkün kılıyor. Mesela bir polis olarak hız yapan bir yarışçının peşindeydim ve onu kesinlikle kaybediyordum.

Ancak, çevrimiçi bağlantılı başka bir oyuncu birdenbire ortaya çıktı ve beklenmedik bir şekilde yarışçıyı yoldan çıkardı. Bu oyuncunun tamamlaması gereken kendi hedefi vardı ve tesadüfen bu hedef benim hedefime de uyuyordu. Rivals dünyasında “her şey mümkün” diye düşünmeden edemedim.

BENZER YAZILAR

Google Japonya, 2.000 Şanslı Kazanana Pixel 7 Temalı Patates Cipsi Veriyor

Google duyuruyor; Pixel 7 ve Pixel 7 Pro 6 Ekim'de biz etkinliği beklerken Google, tarihe kadar geçen bazı ilginç bilgileri paylaşmaya karar verdi. Yeni...

Samsung’un Galaxy Tab S2 AMOLED Tabletleri Bugüne Kadarki En İncesi

Samsung'un tablet ürünleri konusunda bir şeyler açıklayalı uzun zaman oldu, ancak bu hafta sonu Koreli teknoloji devi, şirketin bugüne kadarki en ince levhalarını işaretleyen...

60 Çekirdek, 420 MB Önbellek, 350W

Intel'in özellikleri ve ilk testleri 5. Nesil Emerald Rapids Xeon Platinum 8580, CPU tarafından sızdırıldı. YuuKi_AnS... Intel Xeon Platinum 8580 CPU Karşılaştırmaları ve Teknik Özellikler...

POPÜLER YAZILAR

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...

Ultrason – Zehirli “Sonsuza Kadar Kimyasallardan” Kurtulmanın Yeni Bir Yolu

Yeni yöntem, tehlikeli kimyasalları zararsız maddelere ayırıyor. Yeni bulgular, ultrason teknolojisinin, kirlenmiş yeraltı suyunu arıtmak için genellikle "sonsuza kadar kimyasallar" olarak adlandırılan per- ve poli-floroalkil...