Cuma, Aralık 9, 2022
Ana Sayfa Sosyal Medya Meta, Küçük İşletme Alışverişini Desteklemek İçin Kampanya Başlattı

Meta, Küçük İşletme Alışverişini Desteklemek İçin Kampanya Başlattı

- Advertisement -

Meta, tatil alışveriş sezonunda kullanıcıları küçük ve orta ölçekli işletmeleri (KOBİ’ler) desteklemeye teşvik etmek için bir kampanya başlatıyor.

Bugün, Meta duyuruyor:

  • #BuyBlack Friday girişiminin devamı.
  • Meta İş Liderleri Ağı’ndan işletmeleri içeren bir 2022 tatil hediyesi rehberi.
  • 2022 KOBİ tatil pazarlama rehberi.

#BuyBlack Friday Girişimi

Meta, siyahi KOBİ’ler için ücretsiz kaynaklar, eğitim ve öğretim dahil olmak üzere #BuyBlack Friday kampanyasına üçüncü yılında devam ediyor.

Bugün Siyah işletme sahipleri, bire bir pazarlama desteği planlamak ve almak için yenilenen #BuyBlack Friday web sitesini ziyaret edebilir.

Ek olarak, web sitesi birkaç Siyah Sahibi KOBİ’yi ve Meta iş araçlarını kullanarak başarıya nasıl ulaştıklarına dair kişisel ipuçlarını/rehberliği vurgulamaktadır.

Meta, azınlığın sahip olduğu işletmeler için tatil alışveriş sezonunun öneminin altını çiziyor:

“Pandemiden zaten orantısız bir şekilde etkilenen azınlıklara ait işletmeler için tatil sezonunun önemi daha da vahim – ABD’deki azınlıklara ait işletmelerin %25’i, Ekim-Kasım döneminde yıllık gelirlerinin yarısından fazlasını elde etmeyi bekliyor ve bu, en yüksek seviye. Siyahların sahip olduğu işletmeler için %34.”

Tatil Hediye Rehberi

Meta’nın “2022 Smalliday Vitrini” başlıklı yıllık tatil hediyesi rehberi, Meta İş Liderleri Ağı’ndan (MLBN) bir dizi işletmeyi öne çıkarıyor.

Tüketiciler, özel promosyonlar ve indirimler almak için doğrudan rehberden alışveriş yapabilir.

Meta’nın tatil hediyesi rehberi 21 Kasım’da başlıyor.

KOBİ Tatil Pazarlama Rehberi

Meta, KOBİ’ler için tatil sezonunda satışları en üst düzeye çıkarmak için şirketin ücretsiz araçlarını kullanma konusunda tavsiyeler ve ipuçları içeren güncellenmiş bir tatil pazarlama kılavuzunu kullanıma sunuyor.

Kılavuzdaki önemli bölümler şunları içerir:

  • Performance 5 ile reklamları güçlendirme: Reklamları nasıl daha etkili hale getireceğinizi, daha fazla satış yapabileceğinizi ve müşteri tabanınızı nasıl genişleteceğinizi öğrenin.
  • İçeriğinizi ve iş bilgilerinizi güncelleyin: Tatil pazarlama kampanyanız için nasıl farklı bir görünüm oluşturacağınızı ve bunu tüm sezon boyunca nasıl tutarlı tutacağınızı öğrenin.
  • Genel tatil pazarlama ipuçları: Gönderilerde ve reklamlarda farklı kişileri kullanarak ürünleri veya hizmetleri hediye olarak nasıl konumlandıracağınızı öğrenin.

Meta’nın tatil pazarlama rehberi ve BuyBlack Friday web sitesi kullanıma sunuldu. Tatil hediyesi rehberi önümüzdeki hafta satışa sunulacak.

Kaynak: Meta

RELATED ARTICLES

Pazarlama İlişkilendirme Modelleri İçin Kapsamlı Bir Kılavuz

Müşterilerin, dönüşüme giden yol boyunca birden çok kanal ve kampanya (çevrimiçi ve çevrimdışı) aracılığıyla bir markayla etkileşim kurduğunu hepimiz biliyoruz. Şaşırtıcı bir şekilde, B2B sektöründe...

Arama Tahmini Nedir ve Neden Önemlidir?

Dijital pazarlama, sanat ve bilimi harmanlamak, yaratıcı fikirleri eyleme geçirilebilir, izlenebilir adımlarla birleştirmekle ilgilidir. Ancak, sayfa içeriğinizi değiştirmeden veya web sitenizi yeniden yapılandırmadan önce, neyin...

Alan Adı Bir Google Sıralama Faktörü mü?

İnternetin ilk günlerini hatırlıyor musunuz? Yahoo oyunlarında solitaire oynarken tüm gününüzü AOL messenger'da arkadaşlarınızla sohbet ederek geçirebilirsiniz. Sonra annen bir arama yapmak için telefonu aldı...

Most Popular

AMD Ryzen 7000 ‘Zen 4’ X Olmayan Masaüstü İşlemciler 10 Ocak’ta Piyasaya Sürülecek

AMD Ryzen 7000 "Zen 4" X Olmayan İşlemciler CES 2023'te Tanıtıldı, Aynı Ay Piyasaya Sürüldü AMD'nin en az üç yeni Ryzen 7000 "Zen 4" X...

Mühendis, M1 iMac’ten ‘Çene’ Çerçevesini Çıkartarak Ona Apple’ın Bağımsız Monitörleri Gibi Tekdüze Bir Tasarım Verdi

Apple'ın 24 inç M1 iMac'i, önemli tasarım değişikliği sayesinde yeni bir soluktu, ancak bazı keskin gözlü eleştirmenler bu "çene" çerçevesine hemen dikkat çektiler, ancak...

iPhone 14’ün Uydu Özelliği Üzerinden Acil SOS, Alaska’da Mahsur Kalan Bir Adamın Hayatını Kurtardı

Apple'ın en yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri, önceki modellere göre çeşitli iyileştirmeler içeriyor. Apple'ın sahnede duyurduğu en önemli eklemelerden biri, kullanıcıların hücresel...

Intel, 2030’a Kadar Yeni Nesil Çiplerde Bir Trilyon Transistörün Yolunu Açıyor

IEDM'de Intel Research, sergilendi Moore Yasası Nasıl Canlı ve Chipzilla 2030 yılına kadar Trilyon transistörlü yeni nesil çipleri nasıl sunmayı planladığını. Intel Araştırması Moore Yasasını...

Recent Comments