4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film M. Night Shyamalan'ın Yeni Filmi, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Alex Wolff ve...

M. Night Shyamalan’ın Yeni Filmi, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Alex Wolff ve Vicky Krieps’i Oyuncular Ekledi

- Advertisement -
- Advertisement -

M. Night Shyamalan bir sonraki filmi için sıraya girdi .  Eliza Scanlen ( Keskin Nesneleri ,  Küçük Kadınlar ) Thomasin McKenzie ( bırak No Trace ,  Jojo Tavşan ) ,  Alex Wolff ( Kalıtsal ),  Vicky Krieps ( Fantom Konu ) ve  Aaron Pierre ( Yeraltı Demiryolu ) çok gizli bir projede uçaktaki vardır . Bir ünvanımız bile olmadığı çok gizli. Ancak, bir Shyamalan filmi olduğu için, bir bükülme olacağını varsaymak muhtemelen güvenlidir. Belki  iki kat daha!

Variety , yeni M. Night Shyamalan filminin oyuncu kadrosunda yer alıyor: Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff ve Vicky Krieps. Shyamalan, Universal tarafından piyasaya sürülen projeyi yazacak, yönetecek ve üretecek. Ve tüm sahip olduğumuz bu, millet! Hikaye detayı yok, tür hakkında ipucu yok, hiçbir şey yok.

Ne dedi, ne kadro. Özellikle Phantom Thread’da bir vahiy olan Vicky Krieps,  o zamandan beri o kadar çok filmde yer almadı. Vicky Krieps’i bütün filmlere koy diyorum! Ve oyuncu kadrosunun geri kalanı da çok perişan değil.

Shyamalan’ın filmlerini severim – çoğunlukla. Aslında, dünyanın birçoğu bir süre sonra onu açmış gibi görünse de, ben hayran kaldım. Diğerleri The Village’i mahvederken  , onun en iyi filmlerinden biri olduğunu düşündüm. Ederken  Happening mutlak karmaşa olarak görüldü, ben onun B-film cazibeme saçma şey seviyorum. Film yapımcısı önce The Visit ve sonra  Split ile bir geri dönüşe sahip olduğunda çok mutlu oldum  .

Bu da  Glass’ı daha kalp kırıcı yaptı. Unbreakable hayranı olarak  , Shyamalan’ın o dünyaya dönme ihtimali gerçek olamayacak kadar iyi görünüyordu. Ve sanırım öyleydi, çünkü  Glass – benim düşünceme göre – mutlak bir felaketti. Buna rağmen, film yapımcısının hayranı olmaya devam ediyorum ve her zaman bir sonraki yemekte ne pişirdiğiyle ilgileniyorum.

Glass’tan beri  , Shyamalan Apple TV + serisi Servant üzerinde çalışıyor  . Bu yeni filmin ne zaman üretime başlayabileceğine dair bir kelime yok, çünkü şu anda program hazırlanıyor. Umarım yakında daha fazlasını öğreneceğiz.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60