Kiralık Nişanlı – Amanda Quick

By | 4 Şubat 2014

Cinsel tansiyonu yüksek son derece gösterişli nefis bir dönem aşkı ve şaşırtıcı gelişmelere gebe bir cinayet!

St. Merryn Kontu’nun acilen bir kadına ihtiyacı var. Beklentilerini ise son derece pratik ihtiyaçlar üzerinden belirliyor. Kibar sosyete ortamında kendisine eşlik edebilecek görgüde güzellikte şıklıkta ve duyarlılıkta bir kadın arayışında.

O işleriyle ilgilenirken geçici bir nişanlının kendisini koca avcılarından koruyacağını düşünüyor. En basit çözümün ücretli bir refakatçi ‘kiralık bir nişanlı’ olduğuna karar veriyor.

Fakat öyle bir adayla karşılaşıyor ki hayatının taşları yerinden oynayıveriyor. Ve ortaya büyük ve karanlık sırlar eşliğinde çözülmesi gereken bir cinayet çıkıyor.

“Amanda Quick romantizm söz konusu olduğunda ilk akla gelen yazarlardan biri. Kahraman olarak seçtiği kadınlar tanışmak isteyeceğiniz kadar cazibeli ve erkekler ise aşık olmak isteyeceğiniz kadar cazip.”

-USA Today

“Bir Amanda Quick romanına öğleden sonra başlayacak olursanız büyük ihtimalle geceyi de onunla geçireceksiniz demektir.”

-The DenverPost

“Yürekli bir kadın kahraman karanlık tarzıyla boy gösteren bir erkek kahraman ses getiren diyaloglar nükteli hazır cevaplar bir dolu espri… Romantik üslubun en güzel ve en parlak sesleri.”

-Booklist

Hem çok komik hem çok duygusal.”

-Library Journ

Kiralık Nişanlı