4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film Karantina Akışı: 'Kablo Adamı' sizi Tercih Edilen Bir Müşteri Yapsın

Karantina Akışı: ‘Kablo Adamı’ sizi Tercih Edilen Bir Müşteri Yapsın

- Advertisement -
- Advertisement -

(  / Film ekibinin COVID-19 salgını sırasında sosyal uzaklıklar sırasında izlediklerini paylaştığı yeni bir dizi olan Karantina Akışı’na hoş geldiniz.)

Film:  Kablo Adamı

Nerede Akış Yapabilirsiniz: Amazon Prime

The Pitch : Oddball kablo kurucusu Chip Douglas ( Jim Carrey ) , kendisine ücretsiz olarak birinci sınıf kanallar sunarak müşteri Steven Kovacs ( Matthew Broderick ) ile bir dostluk kurmaya çalışıyor. Steven, Chip’in sık sık arkadaşlık ihtiyacını reddettiğinde, Chip hafif eksantrik bir tanıdıktan tam teşekküllü bir psiko takipçiye geçer. Her ne kadar Steven için kablo adamının tehlikeli olduğu anlaşılıyor olsa da, arkadaşlarını, ailesini ve yetkililerini o kadar kolay değil

Neden It Essential Görüntüleme : 90’ların maskara Jim Carrey geçenlerde Dr. Robotnik olarak bir canlanma yapılan Sonic ve o bize komedi karanlık yanlarını mu çıkarıyor şaka Showtime’da. Ama belki Jim Carrey’in daha karanlık eğilimlerinin ilk olarak Ace Ventura: Pet Detective ve The Mask filmlerinden üst düzey komedi masallarıyla karıştığı bir zamana geri dönmek istersiniz . Lou Holtz Jr.’ın yazdığı tek senaryo ve yönetmen Ben Stiller’in ikinci sınıf filmi The Cable Guy’dan başka bir yere bakmayın ve muhtemelen hatırladığınızdan çok daha ünlü yüzler.

Cable Guy , 90’lı yılların ortalarında, Batman Forever ve Liar Liar arasında Jim Carrey’in ününe ulaştı . Carrey, lastik yüzlü komik adam olarak biliniyordu ve her zaman mümkün olan en iyi şekilde yönetilen komedi rollerine maksimum miktarda enerji veriyor. Yani en büyük hayranları onun Kablo Adam’da bu kıvrımlı dönüşü beklemesini beklemiyordu, burada temelde Tek Beyaz Kadın’ın garip bir kardeş versiyonunu alıyor . Bu performans, Carrey’in kendi tuhaflığını biraz ürkütücü ve sinir bozucu hale getirebildiğini gösterdi ve bazı izleyiciler her zamanki schtick olmadığı için hayal kırıklığına uğrasalar bile ufuklarını bir aktör olarak genişletti.

Ama bunu izlemeye değer yapan tek kişi Carrey değil. Bir zamanlar Ferris Bueller’ın Day Off’unda kaygısız eğlencenin yüzü olan Matthew Broderick, mükemmel şanssız eski erkek arkadaşını yapar. Broderick’in, Carrey’in Asla Gerçekten Asıl Vermeyen Kablo Adamı’nı kucaklayan arkadaşları ve ailesinin ardından paranoyak deliliğe inişi, 90’lı yıllarda Aslan Kral ve Seçim ile birlikte sadece birkaç iyi büyük ekran rolünden biridir .

Destekleyici oyuncu kadrosunun geri kalanı, Matthew Broderick’in eski kız arkadaşı George Segal ve ebeveynleri olarak Diane Baker , iyi arkadaşı Owen Black’in erken douchebag rollerinden birinde ve hatta ikinci rolünde Leslie Mann gibi şeylerle doludur. Janeane Garofalo, Andy Dick, David Cross ve Kyle Gass için bazı parçalar . Ve sansasyonel bir davada izleyicileri ve izleyicileri yakalayan gerçek hayattan sonra modellenen M enendez Kardeşler , biri ölü diğeri öldürmek için yargılanan ikiz kardeşler Sam ve Stan Sweet olarak TV’de ortaya çıkan tekrarlayan bir yan komploda Ben Stiller’i unutmayalım. 

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60