Mobil

iPhone 14 Serisi Yeni Mor Renk, 30W Şarj, Aynı Depolama Seçenekleri, Daha Fazlası ile Satışa Sunulacak

Apple’ın yaklaşmakta olan amiral gemisi iPhone modellerinin lansmanına sadece haftalar kaldı ve telefonlarla ilgili ayrıntılar yağmaya devam ediyor. Bir söylenti, iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerinin yeni bir mor renge ve mevcut modellerle aynı depolama yapılandırmasına sahip olacağını iddia ediyor. Aşağıdaki yaklaşan iPhone 14 serisi hakkında daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Yaklaşan iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Modellerinin Yeni Mor Renk, Daha Güçlü MagSafe Mıknatıslar, 30W Şarj ve Daha Fazlasıyla Geleceğini İddia Ediyor

Önümüzdeki iPhone 14 modellerinin nasıl görüneceği konusunda şimdiden oldukça iyi bir fikrimiz var. Şimdi, bir sızıntı, yaklaşan iPhone 14 modellerinin rengi ve diğer birkaç ayrıntıyla ilgili eski raporları doğruladı. Twitter kullanıcısı Jioriku iPhone 14 modellerinin geleceğini paylaşıyor Yeşil, Mor, Mavi, Siyah, Beyaz ve Kırmızı. Sızdıran kaynaklara göre pembe renk Mor ile değiştirildi.

Öte yandan iPhone 14 Pro modellerinde Yeşil, Mor, Gümüş, Altın ve Grafit. Yeni Mor renk, Sierra Mavisi renginin yerini alacak. Daha önce sızıntı yapan kişi, iPhone 13 modellerinin cihazın kilidini açma yeteneği kazanacağına dair detayları doğru bir şekilde paylaşmıştı.

Ancak bu, iPhone’un rengiyle ilgili haberlerin ilk paylaşılışı değil. Tasarımcı Ian Zelbo, iPhone 14 Pro’yu da yaptı render Mor renkte.

iPhone 14 Pro Ourple Renk ve Depolama

İPhone 14 Pro renk seçeneklerinin yanı sıra, sızıntı yapan kişi, Always-On işlevinin daha önce sahip olduğumuzla aynı olacağını belirtiyor. Xcode sızıntılarında görüldü. “AOD, yalnızca kilit ekranı widget’larını takip edecek ve onları farklı hale getirmenin hiçbir yolu yok. Burada süreklilik için gidiyorlar, bu yüzden komplikasyonlar kilit ekranının bir aynası.”

Sızıntı ayrıca Apple’ın iPhone 14 Pro’nun bir Titanyum varyantını test ettiğini ancak mevcut modellerle aynı malzemelere bağlı kalmaya karar verdiğini de belirtiyor. Ek olarak, depolama seçenekleri geçen yıl ile aynı olacak ve gelecek iPhone’lar için 30W şarj hızı olacak. Ayrıca MagSafe mıknatıslarının daha güçlü olacağını ve Pil Paketinin biraz daha büyük ve daha ağır olacağını öne sürüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu