Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana Sayfa do8 İnceleme: Razer Phone Cooler Chroma

İnceleme: Razer Phone Cooler Chroma

- Advertisement -

İnceleme: Razer Phone Cooler Chroma

Telefonunuzda bir oyun oynamakla meşgulsünüz (elbette bir elektrik prizinin yanında) ve “Telefonum arkadan RGB ışıklandırması yapmıyorsa benim oyuncu olduğumu nasıl anlayacaklar?” diye düşünüyorsunuz.

Telefonumun sesi jet motoru gibi gelmiyorsa, yoldan geçen birinin yağmacı mikro işlemlere ve uygulama içi satın almalara yüzlerce sterlin harcadığımı fark etmesini nasıl bekleyebilirim?”

Son olarak, artık acı çekmenize gerek yok. Razer, Phone Cooler Chroma ile arkanızı kolladı… veya daha doğrusu iPhone’unuzun arkasını kolladı. İyi inşa edilmiş ancak her Düzeyde o kadar kötü tasarlanmış bir ürün ki, var olduğunu bilmek bile beni çıldırtıyor. Bu bir sorun arayışı içinde bir çözümdür; hem pahalı hem de işe yaramaz bir ürün. Ama merak etmeyin, telefonunuzu herhangi bir şey için kullanmayı da çok daha kötü bir deneyim haline getiriyor!

TELEFONUNUZ SICAK MI ÇALIŞIYOR?

Daha önce iPhone’unuzu kullanıp “Oğlum, kesinlikle ısındı” diye düşündüyseniz, o zaman bir soğutma cihazının doğru cevap olduğunu düşünebilirsiniz. Bu günlerde telefonlar çoğunlukla hızlı şarj olurken veya bazen üst düzey oyunlar oynarken uzun süreli oturumlarda ısınıyor. 

Basit oyunlar ve günlük kullanım, telefonunuzu harici bir aksesuarın onunla başa çıkmasını isteyecek kadar ısıtmaz. Stili, iPhone’unuzu soğutmak için bir şey istediğinizi varsayarsak, bu iyi bir ürün değil.

Razer Phone Cooler Chroma şunları yapar: MagSafe aracılığıyla iPhone’unuzun arkasına büyük, disk şeklinde bir soğutucu ekler, burada RGB ışıkları parlar ve küçük bir fan tonlarca ses çıkarır.

Ayrıca bir şekilde telefonunuzun pilinin bittiğini veya kendi pilinin olduğunu da düşünebilirsiniz. O değil. Bir USB-C güç kablosuna takılı tutmanız gerekir, bu da telefon oyunları oynama amacını neredeyse ortadan kaldırır. Razer güzel bir örgülü USB-A – USB-C güç kablosu içerir, ancak güç adaptörü yoktur, bu nedenle kendi adaptörünüzü sağlamanız gerekecek.

Dahil edilen kablo 1,5 m uzunluğundadır. Her zaman bir elektrik prizinin 1,5 metre yakınında telefonunda oyun oynarsın, değil mi? Oh ve eğer iPhone’unuzu da şarj etmek istiyorsanız,

Arkaya takılı bu büyük şey ve ondan sarkan kabloyla oyun oynamak tam bir angarya.
Arkaya takılı bu büyük şey ve ondan sarkan kabloyla oyun oynamak tam bir angarya.

Fanı ve RGB Işıklarını kontrol eden uygulama basit ve etkilidir.

Bu büyük fan arka tarafta olduğu için Lîghtnîng bağlantı noktasına takmak kablosuz şarjı engeller. Böylece ona giden iki kablonuz olacak. Her oyuncunun istediği şey!

SESLİ VE İĞRENÇ

Bu iğrenç derecede büyük disk şeklindeki soğutucuya on iki RGB LED’i doldurduğu için Razer’ı suçlamayacağım. Bu, Razer’in her şeyinin bir örneği ve bugünlerde oyun kültürünün bir parçası. Cihazın RGB ışıklarını ve fan hızını kontrol eden telefon uygulaması basit ve etkilidir.

Ama taraftar tam bir felaket. Spesifikasyonlar “sessiz 30dB gürültü profili” iddia ediyor ve küçük fan boyutu, oldukça yüksek bir perde ile sonuçlanıyor. Fan sesi mesafeyle birlikte azalır ve odanın diğer tarafından çok fazla bir şey duymazsınız, ancak belki de birisinin Razer’a telefonların elde taşınan cihazlar olduğunu bildirmesi gerekirdi. Ya da en azından, arkasına yapışmış dev bir hokey diskiniz olmadığında genellikle öyledirler. Phone Cooler Chroma o kadar hantal ki, iPhone’unuzu fiziksel olarak tutmayı zorlaştırıyor.

RAZER KENDİNDEN UTANMALI

Yıllar boyunca birden fazla Razer ürününe sahip oldum ve kullandım.

Büyük fan, herhangi bir yönde tutuşunuzun önüne geçer.
Büyük fan, herhangi bir yönde tutuşunuzun önüne geçer.

Tasarım dilini biraz fazla ‘kendi iyiliği için sinirli’ buluyorum, kişisel zevkim için, genellikle etkilendim. Razer ürünleri genellikle iyi çalışır, iyi inşa edilir ve müşterilerin gerçekten istediği şeyleri yapar.

Razer, markasını bu utanmazca nakit kapmakla ilişkilendirdiği için utanmalı. Bu kesinlikle iPhone’unuzu serin – hatta soğuk – yapıyor, ancak bu mobil oyuncular arasında ilk on endişe arasında görünmüyor. Ama bununla ilgili diğer her şey bir felaket.

  • • El cihazınızı tutmayı zorlaştırır.

  • • Sessiz cihazınızı rahatsız edecek derecede gürültülü hale getirir.

  • • Göze çarpmayan cihazınızı parlak hale getirir.

  • • Kablosuz cihazınızı kablolu hale getirir.

  • • Birlikte verilmeyen bir güç adaptörü gerektirir.

Oh, ve hepsi sadece £59 için. Telefonum bunlardan biri takılı olarak gelseydi, birisinin onu çıkarması için 59 sterlin öderdim.

Razer Phone Cooler Chroma, telefonunuzu gerçekten soğutur, ancak fiş gereksinimi, hacmi, gürültüsü, fiyatı ve kafa karıştırıcı telefon şarj etme özelliğinin olmaması, onu bilgisayarda oyun oynamak (veya başka bir şey yapmak) için burundan ödeme yaptığınız bir ürün haline getirir. iPhone’unuz daha kötü. Geç evredeki bir kapitalizmde ‘insanlar her şeyi satın alır’ yöntemi neredeyse etkileyici. 

BENZER YAZILAR

NVIDIA TensorRT-LLM, Büyük Dil Modellerini Olağanüstü Şekilde Artırıyor, Hopper GPU’larda 8 Kat’a Kadar Kazanç

NVIDIA bugün TensorRT LLM olarak bilinen ve GPU'larındaki Büyük Dil Modellerinin performansını artıran yepyeni bir AI yazılım yığınını duyuruyor. NVIDIA TensorRT-LLM, Hopper AI GPU'larda Büyük...

Peyami Safa`nın 5 Kitabı

Bir Akşamdı.pdfCanan.pdfDokuzuncu Hariciye Koğuşu.pdfHarbiye.pdfYalnızız.pdfRapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

JBL Tour Pro 2 Kablosuz Kulaklıklar, Apple’ın AirPod’larında Eksik Bir Kılıf Dokunmatik Ekranına Sahip Bir Asa Sahiptir

Apple’ın AirPods ailesi, diğer üreticilerin kendi kablosuz kulaklık çeşitlerini tanıtmaları için bir geçit açmış olsa da, benzersiz özellikler söz konusu olduğunda onları ayıran çok...

POPÜLER YAZILAR

Lazer Hassasiyeti, NASA’nın Navigasyon Doppler Lidar’ı ile Ay Keşifleriyle Buluşuyor

NASAAy gösterisi için hazırlanan Navigasyon Doppler Lidar teknolojisi, uzay araştırmalarının ötesinde sonuçları olan iniş teknolojisindeki ilerlemeleri vurguluyor. Bu ayın sonlarında, NASA'nın ticari ay teslimat hizmetleri...

Ay, Mars ve Ötesi için Öncü Fisyon Enerjisi

NASA özerklik, güvenlik ve uzun vadeli çalışmaya odaklanarak Ay için bir nükleer fisyon reaktörü geliştirmeye yönelik Fisyon Yüzey Enerjisi Projesi ile ilerliyor. Bu çaba,...

Yeni Nesil OLED Teknolojisinin Arkasındaki Sır

Durham Üniversitesi'ndeki bilim adamlarının yeni bir araştırması, daha parlak, daha verimli ve daha kararlı mavi organik ışık yayan diyotlara (OLED'ler) doğru beklenmedik bir yolu...

SEC’in X hesabı, Bitcoin ETF onayına ilişkin sahte haberler yayınlamak için saldırıya uğradı

Birisi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) X (eski adıyla Twitter) hesabını ele geçirdi ve kurumun, kayıtlı ulusal güvenlik borsalarında Bitcoin ETF'lerinin (borsada...