Cuma, Haziran 2, 2023
Ana Sayfa Mobil İnceleme: Beats Fit Pro

İnceleme: Beats Fit Pro

- Advertisement -

İnceleme: Beats Fit Pro

Apple daha yeni bir AîrPods Pro modelini satmaya başladı, bu daha ucuz, biraz daha iyi ses veriyor, çok daha iyi uyuyor ve hatta fiziksel düğmelere sahip ve çeşitli renklerde geliyor. Hatta daha ucuza mal olurlar.

Tüm bunları diğer kulaklık markası Beats altında yeni Fit Pro ile yalnızca Apple yaptı. Bunlar AirPod Pro’nun yaptığı her şeye sahip olmasa da (kablosuz şarj yoktur), birçok yönden ve çoğu insan için daha iyidir.

Basitçe söylemek gerekirse, AirPods Pro’yu satın almak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız, bunun yerine bunları satın almalısınız. Hatta 3. nesil AirPod’ları düşünenler, bunlar için biraz daha fazla harcamak bile isteyebilir.

HER ŞEYİ YAPABİLİRSİNİZ…

Apple, Beats’i 2014’te satın aldı ve birkaç yıl içinde kendi W1 ve Daha Sonra H1 kulaklık çiplerini kullanan Beats kulaklıkları yapmaya başladı ve bu kulaklıkların tıpkı AirPod’lar gibi çalışmasına izin verdi.

Fit Pro, bu Serinin En Sonuncusudur. AirPods Pro’nun özelliklerini taklit ederler – diğer Apple ürünleriyle anında eşleştirme ve hızlı geçiş, eller serbest “Hey Sırı”, Fînd My entegrasyonu, mükemmel Şeffaflık moduyla aktif gürültü önleme ve kafa izlemeli Uzamsal Ses.

Bir iPhone, ÎPad veya Mac kullanıyorsanız, özellikler açısından bunlar esasen AirPods Pro’dur. AirPods Pro yapıyorsa, Beats Fit Pro da yapar. AirPods Pro gibi IPX4 suya ve tere dayanıklıdır, yağmur ve sıçramalar için yeterince iyidir, ancak suya batırılması amaçlanmamıştır.

Dikkate değer bir istisna vardır ve o da kablosuz şarjdır. AirPods Pro’nun şarj kutusu.

Beats Fit Pro, AirPods Pro'dan daha rahattır ve kulağınızda daha iyi durur. Ve birkaç renkte gelir.
Beats Fit Pro, AirPods Pro’dan daha rahattır ve kulağınızda daha iyi durur. Ve birkaç renkte gelir.

(aLong with MagSafe), ancak Beats Fit Pro bunu yapmaz. Bu kadar; eksik olan tek şey bu. Ve en hafif anlamıyla anlaşmayı bozan bir durum değil.

DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRİM

Fit Pro’nun AirPods Pro’dan daha iyi olmasının TÜM yolları, onları ilgi çekici kılıyor.

Yeni başlayanlar için, çok daha iyi uyuyorlar. Şekil, kişinin kulağına daha iyi oturur ve AirPods Pro gibi, kulak kanalınızda bir sızdırmazlık oluşturmak için üç boyutta kauçuk kulaklık uçları bulunur. Fit Pro’da saplar yerine kulak kıvrımlarınızdan birinin altından yukarıya çıkan entegre kanat uçları bulunur.

Kanat uçları, spor kulakiçi kulaklık pazarında yeni bir şey değil ve Beats’in onları tek bedene sığdırmak ve çıkarılamaz hale getirmek için yaptığı cesur bir hareket. Ama işe yarıyor, gerçekten işe yarıyor. Denemelerini istediğim birkaç farklı insanın kulağına çok iyi oturuyorlar ve uzun süre takmak, şimdiye kadar denediğim tüm kanat uçlu kulaklıklardan daha rahat.

Önceki Beats ürünlerinin kulak kancalarından da büyük bir adım. Bunlar etkiliydi, ancak gözlükle takmak daha zordu ve uzun süreli kullanımda rahatsızlık veriyordu.

Beats Fit Pro şimdiye kadar kullandığım en rahat kulak içi kulaklıklar olabilir. Doğru otururlar, oldukça iyi bir mühür oluştururlar ve pek çok aktivitede bile gevşeyecekmiş gibi hissetmezler. Ayrıca kulaklarımı ağrıtmıyorlar.

Bu LîttLe çıkarılamaz kanat uçları gerçekten işe yarıyor ve şaşırtıcı derecede rahat.
Bu LîttLe çıkarılamaz kanat uçları gerçekten işe yarıyor ve şaşırtıcı derecede rahat.

AirPod’lar yalnızca beyaz renkte gelirken, Fit Pro beyaz, siyah, adaçayı grisi ve taş moru (çok lavanta tonu) olarak gelir.

AirPods Pro şarj etmek için Lightning fişi kullanır, Fit Pro ise USB-C kullanır. Bunu tercih etsem de, sadece iPhone’u olan birinin Lightning konektöründe nasıl değer bulacağı görülebilir, buna kravat diyeceğiz.

Fit Pro’nun şarj kutusu, AirPods Pro’nunki kadar sağlam hissettirmiyor ve o kadar kompakt değil ama yine de devasa Powerbeats Pro kasasından çok daha küçük ve cebine koyması kolay.

Şarj etme demişken, Beats kulaklıklarla daha az sıklıkta yapmanız gerekecek. Gürültü engelleme etkinleştirilmeden yedi saatten fazla ve açıkken altı saatten fazla dayanırlar. Bu, Apple’ın ANC etkinken AirPods Pro için iddia ettiği dört buçuk saatten biraz daha fazla.

AirPods Pro gibi hüzmeleme mikrofonları ve ses kalitesi iyi (etkileyici rüzgar sesi azaltmasıyla), ancak AirPods Pro’dan biraz daha kötü.

Gürültü önleme kalitesi, AirPods Pro’nunkiyle kabaca aynı seviyede, yani bu iyi ve fevkalade kullanışlı, ancak herhangi bir kablosuz kulaklıkta bulabileceğinizin en iyisi değil.

AirPods Pro kulağa çok iyi gelse de, duyduğum en iyi birinci sınıf kablosuz kulaklıklar değil. Beats Fit Pro’nun sesi biraz daha iyi – garantili ve biraz iyileştirilmiş netliği olan yerlerde bol bol güçle. Bunun tek istisnası, arama veya görüntülü konferans yaparken ses kalitesidir. Fit Pro birden fazla kullanır

AirPods Pro’da olduğu gibi açık ve doğal ses – Apple’ın ürünleri bu özellikle pazara öncülük ediyor.

Soldaki tomurcuklar sağdaki tomurcuklardan daha iyi ve daha ucuz... ve aynı şirket tarafından yapılmış.
Soldaki tomurcuklar sağdaki tomurcuklardan daha iyi ve daha ucuz… ve aynı şirket tarafından yapılmış.

KARAR

Puan tutuyorsanız: AirPods Pro 1, Beats Fit Pro 5. AirPods Pro’nun kablosuz şarjı vardır, ancak Beats Fit Pro daha iyi oturur, daha iyi ses verir, Tek şarjla Daha Uzun Ömürlüdür, 40 Sterlin Daha Ucuzdur ve çeşitli renklerde sunulur.

Oh, ve garip ‘sapı kıstırma’ Kontrolleri, kullanımı daha kolay olan gerçek fiziksel düğmelerle değiştirilir, bu nedenle, Beats için kazanma sütununda altıdır.

AirPods Pro’nun avantajları (kablosuz şarj, biraz daha kompakt ve sağlam kasa, biraz daha iyi ses kalitesi), Beats Fit Pro’nun daha iyi olduğu çeşitli yönleri telafi etmiyor ve kesinlikle fiyat primini haklı çıkarmak için yeterli değil.

AirPods Pro isteyen çoğu kişi, daha ucuz olmasalar bile muhtemelen bunları daha çok sevecektir. Aslında, 169 £ fiyatlı 3. nesil AirPod’larla, kesinlikle savurganlık yapmanız ve bunlar için 30 £ daha ödemeniz gerektiğini düşünüyoruz – çok daha iyi uyum, ses, aktif gürültü önleme elde edersiniz ve almak zorunda değilsiniz.

RELATED ARTICLES

Apple, iOS 17 Lansmanından Önce iOS 16.6, iPadOS 16.6, macOS Ventura 13.5, watchOS 9.6, Daha Fazla Beta 2’yi Yayınladı

Apple, yaklaşan iOS 16.6, iPadOS 16.6, macOS Ventura 13.5, watchOS 9.6 ve tvOS 16.6'nın ikinci geliştirici beta sürümünü, ilk derlemede ele alınmayan hata düzeltmeleri...

Pixel 8 Resmi Qi Kablosuz Şarj Sertifikasından Geçiyor, Qi2 Kablosuz Şarj Standardı Desteklenmiyor

Şimdi, vanilya varyantı resmi kablosuz şarj sertifikasından geçti ve aldığımız bilgilere göre, bir yükseltme bekleyen herkes için bazı kötü haberler anlamına geliyor. Pixel 8, Qi...

Galaxy S24 Ultra, Seride 5x Telefoto Zoom Kameraya Sahip İlk Telefon Olacak

Her şey, Samsung'un değişken zumlu kamerayı nasıl terk etmeye karar verdiğinden, donanım ve benzer bir tasarım açısından en son ve en iyiyi nasıl elde...

Most Popular

Apple, iOS 17 Lansmanından Önce iOS 16.6, iPadOS 16.6, macOS Ventura 13.5, watchOS 9.6, Daha Fazla Beta 2’yi Yayınladı

Apple, yaklaşan iOS 16.6, iPadOS 16.6, macOS Ventura 13.5, watchOS 9.6 ve tvOS 16.6'nın ikinci geliştirici beta sürümünü, ilk derlemede ele alınmayan hata düzeltmeleri...

Bitdefender Antivirus Ücretsiz İncelemesi: Güvenli ve Hafif

İNCELEME BİLGİSİ Uygulama: Bitdefender Antivirus Ücretsiz İncelendi:16 Mayıs 2023 UYGULAMA ÖZELLİKLERİ Güçlü antivirüs koruması Sezgisel, kullanımı basit arayüz Sistem performansı üzerinde minimum etki Windows Defender'ı geride bırakmak...

Notepad++ İncelemesi: Bugün Hala Geçerli mi?

İNCELEME BİLGİSİ Uygulama: Notepad++ İncelendi:12 Mayıs 2023 UYGULAMA ÖZELLİKLERİ Kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir arayüz Çoklu Dil Desteği Makro kayıt ve oynatma Windows kadar eski gömülü bir araç...

OCCT İncelemesi: Sisteminizin Kararlılığını Test Eder

 İNCELEME BİLGİSİ Uygulama: OCCT İncelendi:8 Mayıs 2023 UYGULAMA ÖZELLİKLERİ CPU ve RAM'inizi karşılaştırın Bireysel donanım bileşenlerine stres testi yapın Her stres testini ihtiyaçlarınıza göre yapılandırın Kapsamlı...

Recent Comments