4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Apple İCloud'u Yapılandırma

İCloud’u Yapılandırma

- Advertisement -
- Advertisement -

İCloud’u Yapılandırma

[one_third]

[dropcap]1[/dropcap] Bir fotoğrafı iCloud hesabınızla kullanmak için Ayarlar> [adınız] seçeneğine gidin ve üstteki gri daireye dokunun. Bir fotoğraf çekin veya Fotoğraflar kitaplığınızdan bir fotoğraf ekleyin. Henüz bir hesabınız yoksa bırakın; geri gelebilir ve istediğiniz zaman bir tane alabilir veya ekleyebilirsiniz.

[/one_third][one_third]

[dropcap]2[/dropcap] Ayarlar> [adınız] ‘da, iCloud ile senkronize tutulabilen uygulamaların bir listesi için iCloud bağlantısına dokunun. Bir uygulama bu listede açıksa, bir Apple cihazında yaptığınız değişikliklerin aynı iCloud kimliğinde oturum açmış tüm diğer Apple cihazlarınızda da yapıldığı anlamına gelir.

[/one_third][one_third_last]

[dropcap]3[/dropcap] dokunun Anahtarlık bağlantı ve burada iCloud Anahtarlık hizmete açabilirsiniz. Böylece parolalar, kullanıcı adları ve kredi kartı bilgileri saklanır; örneğin, bir çevrimiçi forumda oturum açtığınızda bilgilerinizi her seferinde yazmaya devam etmeniz gerekmez.

[/one_third_last]


[one_third]

[dropcap]4[/dropcap] iPhone’umu Bul’u açın. Kaybolur veya çalınırsa, başka bir Apple cihazından veya www.icloud’dan takip edebilirsiniz. com. Son Konumu Gönder’i de açın, böylece iPhone’unuz kaybolurken gücünüz tükenirse, en azından pil bittiğinde bulunduğu yere sahip olursunuz.

[/one_third][one_third]

[dropcap]5[/dropcap] Yedekleme seçeneği, iPhone’unuzu her açıldığında, şarj cihazına takıldığında ve Wi-Fi üzerinden İnternete bağlandığında otomatik olarak yedeklemenizi sağlar. Konumumu Paylaş’ın altında, ailenize ve arkadaşlarınıza Mesajlar’da ve Arkadaşlarımı Bul uygulamasında nerede olduğunuzu gösterebilirsiniz.

[/one_third][one_third_last]

[dropcap]6[/dropcap] Ekranın altındaki Posta seçeneği, iCloud e-posta hesabınız için kullanılan ayrıntıları gösterir; bu, Posta uygulamasında otomatik olarak yapılandırılır. Posta kutusu davranışlarıyla ilgili bazı gelişmiş ayarları değiştirebilirsiniz; bir göz atın ve keşfedin.[/one_third_last]

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60