4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Apple iCloud Masaüstü Belgeleri ve Klasörleri

iCloud Masaüstü Belgeleri ve Klasörleri

- Advertisement -

iCloud Masaüstü Belgeleri ve Klasörleri

- Advertisement -

MacOS, iOS ve iPadOS ile belgelerinizi yalnızca iCloud’unuzda değil, aynı zamanda masaüstünüzde bulunan dosya ve klasörlerde de saklayabilirsiniz. Bu oluyor yapılır Mac’in masaüstünüzde bir dosya mobil cihaz ve diğer Mac’ler erişilebilir, böylece otomatik olarak.

[one_fourth]

[dropcap]1[/dropcap] Mac’inizdeki iCloud Masaüstü Belgeleri ve Klasörlerini açmak için Sistem Tercihleri’ni açın ve Apple Kimliği> iCloud’u tıklayın. İCloud Drive’ın yanındaki Seçenekler düğmesini tıklayın ve ardından Masaüstü ve Belge Klasörleri’nin yanındaki kutuyu işaretleyin. Kurulumu zaman alabilir.

[/one_fourth][one_fourth]

[dropcap]2[/dropcap] iPadOS veya iOS’ta Dosyalar uygulamasını veya eski bir iOS sürümü kullanıyorsanız iCloud Drive uygulamasını açın. İCloud Drive seçeneğinin altında, Masaüstü ve Belgeler adlı klasörler bulunur. Bunlar, şu anda Mac’inizin masaüstünde veya Belgeler klasöründe depolanan tüm dosyaları içerir.

[/one_fourth][one_fourth]

[dropcap]3[/dropcap] Mac’inizin masaüstündeki belgelere ve verilere artık aynı iCloud hesabında oturum açmış herhangi bir Mac, iPad veya iOS aygıtının iCloud Drive klasörü üzerinden erişilebilir. Tüm Mac’ler en az High Sierra çalıştırıyor olmalı ve tüm iOS cihazlarında iOS 10 veya üstü olmalıdır.

[/one_fourth][one_fourth_last]

[dropcap]4[/dropcap] Web sitesini kullanarak Masaüstü belgelerinize ve klasörlerinize de erişebilirsiniz. Sadece işaret tarayıcısını www.icloud.com de ve oturum açın. Açık iCloud Sürücü ve masaüstü klasörü vardır. Bunu İnternet özellikli herhangi bir cihazda yapabilirsiniz.[/one_fourth_last]

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60