4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film 'Güneş Karşıtları' Kırmızı Bant Orijinal Fragman: 'Rick ve Morty'nin Arkasındaki Zihinler Aile...

‘Güneş Karşıtları’ Kırmızı Bant Orijinal Fragman: ‘Rick ve Morty’nin Arkasındaki Zihinler Aile Durumuna Ulaştı

- Advertisement -
- Advertisement -

[dropcap]Rick[/dropcap] ve Morty eksik  mi? O zaman Justin Roiland ( Ricky ve Morty’nin yaratıcısı  ) ve Mike McMahan’dan ( Rick ve Morty eski baş yazarı  ) yeni Hulu animasyon dizisi  Solar Opposites’e göz atmak isteyebilirsiniz  . Dizi şimdi Hulu’da yayınlanıyor, ancak sizi satmak için son bir itmeye ihtiyacınız varsa, sizi aşağıda skandallamak için yeni bir kırmızı bant fragmanı var.

Güneş Karşıtları Kırmızı Bant Orijinal Fragman 

Güneş Karşıtları  “Patlayan ev dünyalarından kaçan dört uzaylıdan oluşan bir ekip etrafında toplanıyorlar, ancak karadan Amerika’nın banliyösünde taşınmaya hazır bir eve düşüyorlar. Dünya’nın korkunç veya müthiş olduğuna dair eşit olarak bölünürler. Korvo (Justin Roiland) ve Yumyulack (Sean Giambroni) sadece kirliliği, kaba tüketiciliği ve insan kırılganlığını görürken Terry (Thomas Middleditch) ve Jesse (Mary Mack) insanları ve tüm TV’lerini, abur cuburlarını ve eğlenceli şeylerini sever. Misyonları: bir gün gerçek formuna dönüşecek, onları tüketecek ve Dünya’yı terörize edecek canlı bir süper bilgisayar olan Pupa’yı koruyun. ”

İtiraf ettiğim yer burada Rick ve Morty’yi hiç izlemedim  , bu yüzden aynı tarzda, paylaşılan bir yaratıcı ekiple yeni bir gösteri benim için pek bir şey yapmıyor. Ama kendi Ethan Anderton  olduğu hayranıyım  Rick ve Morty ve o verdi  Güneş karşıtların , oldukça olumlu eleştiri yazma :

Rick ve Morty  , günümüzde yayında olan yetişkinler için büyük ölçüde en iyi ve en komik animasyon komedi olarak kabul edilmektedir. Ancak  Güneş Karşıtları  kesinlikle parası için koşabilirler. Şovda karakterlerimiz için daha seri bir yay var ve şehvetli bilim kurgu komedisinin klasik sitcom’ların gerçek kalbi ile karıştırılması, erişilebilir olacak kadar tanıdık, ancak öne çıkacak kadar garip bir şey yapıyor. Ayrıca, Hulu, Justin Roiland ve Mike McMahan’ın biraz daha cesur olmasını sağlayan küfür ve cinsel içerik söz konusu olduğunda çok daha az kısıtlayıcı görünüyor. Güneş Karşıtları yapmak için fazlasıyla yeterli  kendi ayakları üzerinde durmak. Bu seri, şovu ekstra bir nefes için duraklatacak kadar histerik olarak gülecek ve onu mutlaka görmeniz gereken bir avuç şok edici bükülme var.

Solar Opposites’in  yöneticisi Roiland, McMahan ve Josh Bycel. Ana oyuncular arasında Justin Roiland, Thomas Middleditch , Mary Mack ve Sean Giambrone yer alıyor . Şov şimdi Hulu’da yayınlanıyor.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60