4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film Fragmanlarda Bu Hafta: Yakınınızdaki Bir Oyuncak Mağazası, Son Gişe rekorları kıran, Derinlere...

Fragmanlarda Bu Hafta: Yakınınızdaki Bir Oyuncak Mağazası, Son Gişe rekorları kıran, Derinlere Kadar Kazanın, Clementine, Patton Oswalt: Her Şeyi Seviyorum

- Advertisement -
- Advertisement -

Bu hafta oyuncak koridorunda nostaljik oluyor, doğaüstü oluyor, video mağazasında dolaşıyoruz, yanlış insanlarla karışıyoruz ve Patton Oswalt ile yetişiyoruz .

Ne Kadar Derine Kazarsınız

Geçen yıl bu filmi izledik ve o zamandan beri izlemeyi dört gözle bekliyorum. Yönetmenler / aktörler Toby Poser ve John Adams ellerinde olağanüstü bir şey arıyorlar.

Bir kız anlamsız bir şekilde öldürüldüğünde, aşkın gömülmeyeceğini kanıtlar.

Düşük bütçeli bir şeyle, kanıt pazarlamadadır. Yani, övgüleriniz varsa, herhangi bir eleştirel alkışınız varsa, şimdi geri çekilmemenin zamanı geldi. Bu fragman, bize ne istediğimizi ne kadar iyi dengelediğini, gerektiğinde geri çekildiğini ve dikkat dağıtıcı olmadan çekme tırnaklarında nasıl kayacağını bildiklerinin bir vahiyidir. Nişanlandım, ilgimi çekti ve bu çok düşük bütçeli. Beni heyecanlandır ve ucuza yapmanın bir yolunu bul. Görünüşe göre.

Yakınınızda Bir Oyuncak Mağazası

Netflix’te Bizi Yapan Oyuncaklar dizisini bize veren Yaratan Brian Volk-Weiss ,  farklı bir oyuncak hikayesiyle geri döndü.

Dizi, pop kültüründeki en zayıf ama sıkı sıkıya bağlı topluluklardan birinin yanı sıra COVID-19 krizinin bu sevilen küçük işletmeleri ve bunların arkasındaki benzersiz kişilikleri nasıl etkilediğini keşfedecek. Şovun gelirlerinin büyük kısmı 50 bölümdeki mağazalara gidecek ve sağlık krizinde bu sahiplere ve personeline önemli bir rahatlama sağlayacaktır.

Bunlar beni duygusal olarak çeken hikayeler; kendileri için iş yapan insanlar, tutkularını finansal geleceklerini yapmak isteyen insanlar ve bir pandemi gibi bir şeyle, bunların birkaç ay içinde nasıl tehdit edilebileceğini. Bu ham görünüyor, ancak bu tür hikayeleri anlatmanın başka bir yolunu göremedim. Sadece pop kültürünün bu tedarikçilerinin bu fırtınayı nasıl havalandırdığını öğrenmek için mutlaka görülmeli listemde.

Son gişe rekorları kıran

Sadece birkaç ay önce , yönetmen Taylor Morden’ın Blockbuster belgeseli ile neyin peşinde olduğunu ilk bakışta görebildik . Başka bir bakışla geri döndü.

Bend, Oregon’da kalan son Blockbuster videosu üzerine bir belgesel.

Bundan daha özlü olmaz. Fragman da aynı derecede basit. Bu, son Blockbuster olmanın ne demek olduğunu, bu zinciri bu kadar güçlü kılan şeyin ne olduğunu araştırmanın ve sonunda neden bir yumruk çizgisi haline geldiğini araştıran bir belgesel. Bu, son Blockbuster olmak için bir şaka, ama onun sahibi olan insanlar için çalışıyor, hala yaşıyor. Bunlar sadece sosyolojik bir postmortem gibi hissettirdiği için taptığım türden belgeseller. Ve bu zamanlarda, bir zamanlar olan ve bir daha asla olmayacak bir zamana sahip olmak ve düşünmek güzel.

Clementine

Yönetmen Lara Jean Gallagher artık yapmadıkları buharlı gerilim ile burada.

Tek taraflı bir ayrılıktan çaresiz olan Karen (Otmara Marrero), eski Los Angeles’ın Pasifik Kuzeybatı’daki pastoral göl evi için Los Angeles’tan kaçar. Orada, direnemeyeceği gizemli, çekici bir genç kadınla (Sydney Sweeney) dolaşıyor. Eşit derecede psikolojik gerilim ve cinsel yaşlanma hikayesi olan CLEMENTINE, kimi seveceği ve nasıl bırakılacağı konusunda gergin bir ruminasyon.

Bu fragman, gördüğünüz gibi bir film yapımına en yakın olanıdır. Biraz ürpertici, biraz huysuz, biraz şehvetli, sadece taze bir şey yaşamanın keyfini çıkarırken kolayca görebildiğim radar altı film. Artı, şiddetin azaldığını gösteren bir ipucu var, işte bu kadar.

Patton Oswalt: Her Şeyi Seviyorum

Evet, lütfen görmek istiyorum.

Babil’in antik taneleri gibi, Patton en yeni Netflix komedi spesörü Patton Oswalt: Her Şeyi Seviyorum, 19 Mayıs akışında sağlıklı bir witticism dozu sağlar. kızının ikinci sınıf sanat şovuna katılmak da dahil olmak üzere elliler, ona tam ölçekli bir Millennium Falcon’a binme şansı veya bir ev satın almanın süper insan taşeronların intihar ekibini kiralamak gibi bir şey olduğunu. Ve Patton’un kendisi tarafından sunulan bir saatlik bir bonus komedi olan Bob Rubin: Oddities & Rarities için kredi sonrası hareket edin!

Bu fragmanda neler olduğunu takdir ediyorum. Netflix’in son zamanlarda pompaladığı birçok komedi spesiyalleri tarafından büyülendiğimi sanmıyorum. Patton’un teslimatı, bakış açısı, bunun bir komedi gibi daha az hissettiren ve daha ziyade zencefilli biberli şakalarla ilgili açık bir tartışma gibi bir şey var.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60