Salı, Aralık 5, 2023
Ana Sayfa Oyun Forever Skies Oyun Rehberi

Forever Skies Oyun Rehberi

- Advertisement -

Forever Skies Oyun Rehberi
Forever Skies Oyun Rehberi

Forever Skies Oyun Rehberi

Forever Skies’a düşmekten korkuyorum. Altımda binlerce metrelik zehirli hava yatıyor ve vücudumu korkunç yeşil toksinleriyle yutmayı bekliyor.

REHBER BAĞLANTISI

Ama işte buradayım, bir hava rüzgar çiftliğinden geriye kalanları dikkatlice geçiyorum, zeplinime geri dönmek için terk edilmiş anakart dolaplarını ve helyum kutularını yağmalıyorum. Son kullanma tarihi geçmiş olduğuna şüphe olmayan eski bir kutu yiyecek keşfettiğimde her zaman minnettar olurum; açlıktan ölmeyi birkaç saat daha geciktirmeye yetecektir.

Tehlikeli yolculuklar arasında, bir sonraki unutulmuş karakola giderken zeplinimin sağladığı güvenliğe minnettarım ve aşağıda yeşil havanın girdabını izliyorum. 

Ama burası bile tehlikeli. Yoğun gök gürültülü fırtınalar düzenli bir tehlike oluşturuyor, havadaki evime çarpıyor ve daha sonra sakız gibi görünen bir şeyle yamamak zorunda kalacağım hasara neden oluyor. Dev güve sürüleri de yeşil tüylerin arasına yuva yapmış durumda ve ben atıştırmalık hazırlarken pencerelerin önünden geçerken gördüğüm manzara oldukça güzel.

Çoğu hayatta kalma oyunu gibi Forever Skies da başlangıçta tamamen temel bilgilerle ilgilidir. Yüzen evinizde var olmak, bu alternatif gelecekteki Dünya’daki hayatınızı biraz daha kolaylaştırmanın yollarını araştırmanıza ve üretmenize olanak tanıyan yiyecek, su, sağlık kitleri ve işçilik malzemeleri için sürekli bir temizleme gerektirir. Doğal olarak hayatta kalmak, dünyaya doğru ilerledikçe daha da zorlu hale gelir.

Her zaman mevcut olan çeşitli tehlikelere rağmen Forever Skies, tasarımı gereği yavaş bir yanmadır. Zamanınızın çoğunu, ilerlemeniz gereken çeşitli tuhaflıkları keşfederek ve arayarak geçirmeye hazırlanın. Bu, kelimenin tam anlamıyla sonsuza dek gökyüzünde var olan tuhaf derecede sakin bir deneyim; Bazen de çok güzel oluyor, tüm o yeşilliğin önünde güneş batarken.

Ancak Forever Skies hareketsiz bir deneyim değildir.

Yine de motorlarınıza yakıt doldurmanız, bir lazer ışını kullanarak yüzen sentetik ve metal kabarcıklarından kaynakları toplamanız, şüpheli görünen yiyecekler yapmak için güve avlamanız, korkunç yağmur suyunu içilebilir sıvılara damıtmanız ve diğer benzer faaliyetleri tamamlamanız gerekecek. başka bir gün görüşmek üzere.

Oluşturabileceğiniz öğelerin ölçeklendirilmesinde bir karmaşıklık vardır ve ilerlemek için neyi (ve ne zaman) hazırlamanız gerektiği her zaman net değildir. Ancak farklı makinelere yeterince dürtüklemek ve dürtmek, eninde sonunda her zaman sonuç verecektir. Ayrıca yeni bir yere adım attığınızda da her zaman ödüllendirilirsiniz.

Bu farklı yerlere ulaşmak, yavaş yavaş genişleyen bir zeplin farklı işaretlere (yağmur ve toz arasında görülen darbelere) dolambaçlı bir şekilde gitmesi durumudur. Eski temellerden kalıntılar, daha önce gelenlerin dokunuşları, okunacak makaleler ve keşfedilecek yeni tarifler var. Her keşif gezisinden en iyi şekilde yararlanmak için kaynaklar çıkarılmalı ve öğeler taranmalıdır.

Forever Skies’ın hikayesi yeterince ilgi çekici olsa da (yalnız bir bilim adamı, ekolojik bir felaketin gezegeni yaşanmaz hale getirmesinden çok sonra Dünya’ya geri dönüyor) ama benim için asıl ödül temel inşa etmek. ‘Gemi İnşaatçısı’na erkenden erişebilirsiniz; Yedeklenecek doğru malzemeleriniz varsa, ekstra odalar, pencereler ve iskeleler gibi yeni unsurları geminize cıvatalamanıza olanak tanıyan bir tür silahtır.

Keşfedilen yerleri keşfedip tarayarak geminizi geliştirmek için daha fazla seçeneğin kilidini açacaksınız. Bu, keşif gezisine daha fazla kişiselleştirme getirmenize olanak tanır: Geminizin fiziksel unsurlarına yatırım yapabilir veya taşınabilecek ağırlık miktarını veya zehirli yeşilin üzerinde (ve daha derinlerine) uçma kapasitesini artırabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Colorfire, Kedi Meraklılarına Yönelik GeForce RTX 40 “MEOW” Serisini Açıkladı

Colourful'un bir yan kuruluşu olan Colorfire, piyasaya sürülmüş yepyeni RTX-40 "MEOW" GPU serisi. Ürün kedi severler düşünülerek tasarlanmıştır ve hayvanın kendisinden ilham alınmıştır. Colorfire'ın Yeni...

iOS 16.1 Pil Boşaltma Testi, Yeni ve Eski iPhone Modellerinde Minimal İyileştirmeler Gösteriyor

Apple kısa süre önce en son iOS 16.1 güncellemesini çok sayıda yeni eklemeyle birlikte yayınladı. Yapı çok sayıda özellik ve değişiklik taşırken, Apple ayrıca...

Şifayı Yüreğinde Ara

KİTABIN YAZARI Dr. Mehmet ÖZ, Ron Arias ve Lisa ÖzYAYINEVİ VE ADRESİBASIM TARİHİ 1999KİTABIN YAYIM MAKSADI Klasik tıp bilimiyle çok eski şifa yöntemlerinin, batıyla...

POPÜLER YAZILAR

Age of Empires II: Definitive Edition – Return of Rome İnceleme

Age of Empires II: Definitive Edition - Roma'nın Dönüşü Age of Empires II: Definitive Edition, 1999 yılında piyasaya sürülen orijinal oyununun büyük bir yeniden yapımıdır....

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...