4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Android Foobar2000 Android için çıktı

Foobar2000 Android için çıktı

- Advertisement -
- Advertisement -

Foobar2000, Windows için çok çeşitli seçenekler, özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü, birçok müzik formatı desteği ve tonlarca eklenti ile çok popüler bir masaüstü müzik çalardır. Birkaç gün önce, Android için bir foobar2000 uygulaması kullanıma sunuldu.

Foobar2000 , birçoğunun bildiği eski Winamp programının geliştiricilerinden biri tarafından oluşturuldu. Piyasaya sürüldükten sonra, müzik çalar ne kadar özelleştirilebilir olduğu için son derece popüler oldu. Windows için Foobar2000, kullanıcının istediği her şeyi özelleştirmesini sağlar – kısayol tuşları, menünün görünümü, düğmelerin görünümü – vb. DSP efektlerini ve yüksek kaliteli temiz ses çıkışını oynatmayı destekler. Kutudan çıktığı gibi gelmeyen basit, kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Program, herhangi bir alandaki Foobar2000’in işlevselliğini genişletebilen eklentileri destekler – yeni müzik formatı çalma yeteneklerinden kullanıcı arayüzünün görünümünü tamamen değiştirmeye kadar.

9 Mayıs 2016’da Android uygulaması Google Play Store’da çıktı . Serin özelliklerin çoğunu masaüstü sürümünden devralır ve reklamsızdır ve tamamen ücretsizdir.

foobar2000 android

Mobil uygulama, ilk sürüm olan 1.0.20 sürümündedir. Uygulama, kullandığınız son modda başlar. İlk açılışta, kullanıcının şarkı listesinin modunu seçebileceği bir başlangıç ​​ekranı gösterilir.

Örneğin, müzik uygulamalarında ortak olan kapaklı albümleri gösteren Sanatçı / Albüm görünümünü açabilirsiniz.foobar2000 albüm görünümü

Şuna benzeyen kombine bir Sanatçı / Albüm görünümü var:

foobar2000 albüm sanatçısı görünümü

Kullanıcı parçaları türe, besteciye veya parçaları ve albümleri karıştırarak görüntüleyebilir.

En sevdiğim görünüm Klasör görünümü. Müzik koleksiyonunu klasörler halinde düzenleyen kişiler için en uygun olanıdır:foobar2000 klasör görünümü

Uygulama aşağıdaki biçimleri ve hizmetleri destekler:

  • Desteklenen ses formatları: MP3, MP4, AAC, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack
  • Aralıksız oynatma
  • Tam ReplayGain desteği (oynatma ve tarama)
  • UPnP medya sunucularından çalmayı ve müzik indirmeyi destekler

Araçlar öğesi altında, bir dizi kullanışlı seçenek bulacaksınız. Burada medya kitaplığını masaüstü Foobar2000 kullanıcılarına tanıdık bir şekilde yapılandırabilirsiniz:

foobar2000 araçları
foobar2000 müzik kütüphanesi

Uygulama çok sayıda DSP ön ayarıyla birlikte gönderilir:

foobar2000 dsp

 

Bir başka ilginç şey, Araçlar-> Konumu aç alanına akış URL’sini girerek çevrimiçi akışları oynatma yeteneğidir:

foobar2000 oyun yeri 1

foobar2000 çalma konumu 2

Çevrimiçi bir akış oynatırken, uygulama bildirim çekmecesinde akış meta verilerini gösterir:


bildirim çekmecesi

Foobar2000 Mobile kesinlikle Google Play’de bulabileceğiniz en iyi ücretsiz uygulamalardan biridir. Testlerim sırasında kararlıydı ve beklendiği gibi çalıştı. Android için iyi bir müzik çalar uygulaması arıyorsanız, sadece bir deneyin.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60