Mobil

Fitness+ artık Apple Watch gerektirmez

Fitness+ artık Apple Watch gerektirmez
Fitness+ artık Apple Watch gerektirmez

Fitness+ artık Apple Watch gerektirmez

iOS 16.1’in piyasaya sürülmesiyle birlikte Fitness+, Apple Watch gereksinimini ortadan kaldıracak. Jason Cross raporları Apple’ın ücretli fitness hizmeti Fîtness+, çeşitli stillerde, Uzunluklarda ve zorluklarda oldukça iyi bir egzersiz videoları koleksiyonudur. 

En başından beri, Apple Watch’ın değerini artırmanın bir yolu olarak tasarlandı – özel antrenmanlar otomatik olarak Apple Watch ile senkronize edilir ve sizi motive etmek için saatten alınan canlı ölçümler TV’nizde, iPad’inizde veya iPhone’unuzda gösterilir. iOS 16.1’in piyasaya sürülmesiyle Apple, bir Apple Watch’a sahip olma gerekliliğini resmen kaldırdı.

TEK İHTİYACINIZ OLAN BİR İPHONE

İOS 16.1’e yükselttiğinizde (şu anda mevcut), Fitness uygulamasının alt sekmelerinin ortasında Fitness+’ı bulacaksınız. Bu sekmeden, Bugün hizmetin sunulduğu 21 ülkenin herhangi birinde Apple Watch gerekmeden Fitness+’a abone olabilirsiniz.

Servise kaydolmak için bir iPhone’a ihtiyacınız olacak, ancak bundan sonra servise bir iPad veya Apple TV’den erişebilirsiniz. Bir Apple TV aygıtınız yoksa ama yine de antrenmanınızı TV’nizde izlemek istiyorsanız, antrenmanınızı iPhone veya iPad’inizden herhangi bir AirPlay uyumlu TV’ye veya akış cihazına yayınlamak için AirPLay’i kullanabilirsiniz.

Bir antrenmana başladığınızda, Apple Watch’ınız olmasa bile, seçtiğiniz antrenmandan yakılan tahmini kalorileri kullanarak Move halkanızda ilerleme kaydedersiniz.

Apple, Apple Watch gereksinimini kaldırmanın yanı sıra, bazı ortaklıklarla Fitness+ kullanıcı tabanını artırmaya çalışıyor. Hizmetin maliyeti genellikle aylık 9,99 Sterlin’dir (veya yılda 79,99 Sterlin’dir ve Apple One Premier’e dahildir), ancak Apple, hizmeti daha kolay kullanılabilir hale getirmek için SilverSneakers, Target, UnitedHealthcare ve Mobile Health ile ortaklık yapmaktadır. SilverSneakers, Target’ın sunacağı seçili Medicare Advantage planları aracılığıyla Ocak 2023’ten itibaren Fitness+’ı kullanıma sunacak

Target Circle Sadakat programının üyeleri için dört ay ücretsiz ve UnitedHealthcare ve Mobile Health, işveren tarafından sağlanan planların bir parçası olarak Fitness+ sunacak.

DİĞER ÖZELLİKLER

Apple’ın Fitness+ için yolda birkaç özelliği daha var:

  • Taylor Swift’in müziği, en son albümü Mîdnîghts’tan yeni çıkan şarkıların yer aldığı özel bir solo Artist Spotlight serisi ile ilk kez Fitness+’ta mevcut olacak.
  • Apple, ultra maraton koşucusu Scott Jurek’in yer aldığı yeni bir Yoga for Every Runner antrenmanı ekleyecek.
  • Apple Watch’a sahip olanlar, Hannah Waddingham’la (hit TV+ programı Ted Lasso’dan) başlayan yeni bölümler alan Time to Walk özelliğine erişebilir.
  • Son olarak, Apple küratörlüğünü yaptığı üç yeni Koleksiyon ekleyecek: Total ’80s Cycling, Best Mindful Cooldowns for Athletes ve 14-Day HUT and Strength Challenge.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu