Ana Sayfa / Oyunlar / PC / Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood bu hafta Game Pass’e geliyor
Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood bu hafta Game Pass'e geliyor
Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood bu hafta Game Pass'e geliyor

Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood bu hafta Game Pass’e geliyor

Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood bu hafta Game Pass’e geliyor

Microsoft, Final Fantasy 15 ve Wolfenstein: Youngblood’un bu hafta Xbox Game Pass’a geleceğini duyurdu.

2019’da, 6 Şubat’ta konsollarda ve PC’de eleştirmenlerce beğenilen 15 taksitle başlayarak, Final Fantasy başlıklarının bir çığının bu yıl boyunca yüzeye çıkacağı açıklandı.

Konsollar için 2016’da ilk kez piyasaya sürülen Final Fantasy 15, sık güncellemeler ve anlatı ve oyun mekaniğini dönüştüren indirilebilir genişletmelerle çok değişti. Şu anda iyi bir yerde, bazen hala underwhelms olsa bile.

“Tüm kusurları için – tehlikeli kamera, zindan kurtarma noktaları eksikliği, büyü sistemi, bitkin, garip bir şekilde yapılandırılmış arsa – Final Fantasy 15 on yıldaki en iyi tek oyunculu Final Fantasy’dir” diyor Stuart Andrews orijinali gözden geçirmek.

Game Pass aboneliğinin fiyatına bakmaya değer. Wolfenstein: Youngblood, MachineGames’in mükemmel atıcı oyununa son giriş. İncelememizde 4/5 puan kazanarak, heyecan verici kooperatif kampanyasını ve geliştirilmiş silah oyununu övdük.

“Her zamanki Wolfenstein parlaklığı burada ve MachineGames, sıçrayan faşistleri büyük bir şekilde ele aldıklarını gösterdi. Burada büyük riskler alacak kadar cesur oldukları için övülmeleri gerekiyor ve bu risklerin birçoğu ödedi, oysa sadece oyunu çok garip hale getirmek için hizmet etmeyenler, ”dedi.

Xbox Game Pass, oyunculara aylık abonelik ücreti için güçlü bir oyun seçimi sunarak, Microsoft platformlarında oyun oynamaya yaklaşımımızı dürüst bir şekilde değiştirdi. Bilgisayarınızda bir Xbox veya hatta sık sık oyununuz varsa, böyle küçük bir fiyata üye olmak beyinsizdir ve Xbox Series X’i de taşıyacaktır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir