Ana Sayfa / Oyunlar / PC / Farcry 5 tam çözüm bölüm 2: Jacob Seed

Farcry 5 tam çözüm bölüm 2: Jacob Seed

farcry 5 tam çözüm

Jacob Seed

Baron Sawmill
Baron Sawmill’in salınması Jacob Tohum alanının görevlerini açacaktır. “İsteğe Bağlı” modda yayını serbest bırakırsanız 1000 Po alırsınız (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Bu yayını serbest bırakarak, Jess Black’i serbest bırakırsınız.

İntikam

Baron Sawmill’da Jess Black tarafından verilen görev. Jess’i takip et. 1. kamptaki 3 rehineyi teslim et. Dikkatli olmak için bir keskin nişancı tüfeği kullanın, sonra Jess’i izleyin. 2. rehine grubunu serbest bıraktıktan sonra Jess’i tekrar takip edin. Boucher kampına varıyorsunuz (aşağıdaki fotoğraf). Onu mağlup et, kampın içindeki Jess’i izle ve görevi tamamlamak için onunla konuş.

Farcry 5 tam çözüm

Artık Jess’i takım kompozisyonunuzda kullanabilirsiniz.

Aç Kurt

Dr. Sarah Perkins ile şu yerde konuşun (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Ardından bir sonraki yere katılın (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Bölgeyi emniyete alın ve Dr. Perkins’in gelmesini bekleyin. Perkins ile konuşun ve kapı kolunu açın (soldaki fotoğraf). Bir antrenörün gövdesini toplayın ve yemlik yerine koyun (sağ altta fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Sadece saklan ve kurtun gelmesini bekle. Kafesteki kurt bir kez, ızgarayı kapatmak için kolu tıklayın. Perkins sana katılıyor. Görevi onaylamak için Perkins ile konuş.

Seni avlıyoruz

Bu görev otomatik olarak tetiklenir. İzlenecek ve kaçırılacaksınız, “Atama” görevinde olduğu gibi senaryonun bir parçası. Kinematik.

Zayıf Bir Dünya

Bu görev “On You Chasse” görevinin devamı. Amaç, tahsis edilen sürede tüm düşmanları öldürmektir. Düşmanlarınızı arkanızda bırakmayın, aksi takdirde sondaki kapı açılmaz ve kaçamazsınız.

Kinematik. Sonunda Wolf’s Den’de. “Kayıp Savaş” görevini tetiklemek için sığınakta Ely ile biraz daha konuş.

Savaşta Kayıp

Bir sonraki kampa katılın (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Kampın altındaki havalandırma deliğinden geçin (soldaki fotoğraf). Düşmanları gizlice ortadan kaldırın ve 4 rehineyi kurtarın. Bir kez yapılırsa, konumunuzun güneyinde Hawkeye Tüneli’ne gidin (fotoğraf sağ altta).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Tünelin sol tarafında oyuk bulunan 2 rehineyi serbest bırakın (aşağıdaki fotoğraf). Tüneli dikkatlice temizlemek için bir keskin nişancı tüfeği kullanın. Bölgeyi daha kolay güvenlik altına almak için tünelin sağına ve soluna kayaya tırmanabilirsiniz.

Farcry 5 tam çözüm

Tam Matos

Bu görev, Wolfs Den’deki sığınakta Weaty tarafından verilir. Bir sonraki yere git (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Kuleye girin ve kartı masaya koyun. Ardından Cooper kulübesine katılın ve varilleri evin soluna doğru havalandırın (fotoğraf sol altta). Mahzene girin ve evrak çantasını toplayın. Sonra yazlık Redtail’e gidin (fotoğraf sağ altta).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Alanı sabitleyin (sol altta fotoğraf), daha sonra dağ evinin önündeki kapaktan sığınağa gidin (fotoğraf sağ altta).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Bunkerin içindeki çantayı al. Bunkerden çıkın, yakındaki dörtlüyü alın ve bir sonraki noktaya katılın. Ayrılan 2 quad’ı çalıştırın, sürücüleri öldürün ve belgeleri alın. Wolf’s Den’deki Weaty ile konuşmak için geri dön.

Sessiz Radyo

Bu görev Tammy tarafından Wolf’s Den’deki sığınakta verilir. Haritanın en batısına gidin (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Kepçenin üst kısmına tırmanmak için kıskacı kullanın ve ardından elektrik kutusunu üzerine çekerek imha edin. Konumunuzun kuzeyindeki 2. kuleye gidin, kıskaçların yardımıyla tepeye tırmanın ve elektrik kutusunu imha edin. Üçüncü nokta için, ekrandaki nesneyi takip ederek konvoyu yerle bir etmek. Konvoyu biraz daha tahrip etmek için 2. radar kulesinin yanındaki helikopteri kullanın (aşağıdaki fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm

Salıverme

Görevi Wolf’s Den’de Eli ile birlikte. Bir sonraki yere git (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Bölgeyi koruyun ve Briggs’i arayın. Oda 3. katta, oda 306. Radyoya tıkla. Alanı emniyete al. Lens otomatik olarak doğrulanmadıysa, bölgeden çıkın. Keskin nişancıların geldiğini açıkladığımızda göreve devam edeceksin. Görevi doğrulamak için bunları öldür.

Kurtarma görevi

Chalet des Redtail’teki rehineyi serbest bırakarak (su boyunca) görevi tetiklersiniz. Bir dizi rehineyi serbest bırakmalıyız (10’dan fazla). Bu görevi doğrulamak için 20 rehineyi biriktirmeliyiz. Kamplarda, yol kenarlarında vb. Bulabilirsin …

Seni avlıyoruz

Otomatik olarak tetikler. Avlanacak ve kaçırılacaksın. Senaryonun bir parçası. Kinematik.

Güçlü kal

Yine kilitli kaldın, silahını hemen önüne al ve tüm düşmanları öldür. Amaç, bitiş saatinden önce herkesi öldürmektir. Bu görev bittikten sonra dışarı çıkarsın.

Zayıfı feda et

Tekrar kaçırıldıktan sonra, silahı al ve ayrılan sürede tüm düşmanları öldür. Kinematik.

Mezarlık Alanı

Düşman tarafından yakalanırsınız. Sığınağın tüm düşmanlarını öldürdükten sonra ormanda kalırsın. 6 ses çıkaran sesi yok edin (sol altta fotoğraf). Lures imha edildikten sonra, kendinizi Wolf’s Den yakınındaki doğada bulursunuz, bulunduğunuz bölgeyi korur (sağ altta fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Dağın tepesinde olan Jacob Seed’i öldür. Keskin nişancı tüfeğini kazandın.

Savaş Yaraları

Bir sonraki noktaya katılın (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Bunkeri açmak için kırmızı düğmeye tıklayın (soldaki fotoğraf). Kontrol odasına katılın (aşağıdaki sağdaki fotoğraf) ve kontrol paneline tıklayın.

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Yeni açılan kapılardan geri gidin. Bir sonraki odaya katılın ve düğmeyi etkinleştirin (aşağıdaki fotoğraf). Arkadaşını Pratt’den kurtardın. Jacob’ın sığınağından çık.

Farcry 5 tam çözüm

Çıkarma Bildirimi

Bu görev Tammy Barnes tarafından Wolf’s Den’de verildi. Bir sonraki yere git (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Alanı sabitleyin ve ardından 2 patlayıcı yükünü yerleştirin. Her şey patlamadan önce köşeyi temizlemek için 15 saniyeniz var. Koş ve evi terk et.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir