Ana Sayfa / Oyunlar / PC / Farcry 5 tam çözüm bölüm 1: John Seed

Farcry 5 tam çözüm bölüm 1: John Seed

Farcry 5 tam çözüm

John Seed

İpuçları:

– Size en fazla farklı silah taşımak için “Silahların” yeteneklerini hızlıca aç. İdeal bir saldırı tüfeği, bir keskin nişancı tüfeği ve bir roketatar,
– Rehineleri / sivilleri serbest bırakmanız birçok önbellek keşfetmenize izin verecektir (Kurtarmak için para ve yetenek puanları),
– Evlerdeki notları okumak, size kendileri görev verebilecek paralı askerleri keşfetmenizi sağlayacaktır.

Helikopterden in ve Mareşal ve Şerif’i takip et. Kelepçeleri, ekranda beliren anahtarla yerleştirin. Hiçbir tuş gösterilmezse, seçenekler menüsü / Klavye ve Fare içindeki kısayol menüsüne gidin. Dışarı çık ve takımını takip et. Helikopterle çıkıyorsun, ne yazık ki biraz daha çizik yapıyorsun.

Emniyet kemerinizi açın, ardından düşmanlarınızdan kaçın. Tahta bir kulübeye varıyorsunuz (sol altta fotoğraf). Gizli moda geç ve korumayı dışarıda öldür. Silahı evin dışındaki masanın üstüne getir. Çeşitli nesneleri toplamak için evin etrafından dolaşın. Yakındaki gözetleme kulesine katılın (sağ alttaki fotoğraf), haydutları öldürün ve ardından ekranda kırmızı renkte görünen buluşma noktasına gidin.

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Eve girin (aşağıdaki fotoğraf), Mareşal size bir silah verir. Bulunduğun alanı savun. Mareşal vuruldu, bölgeyi emniyete al ve sonra onu dirilt. Bir araç için gidiyor, senden istediğinde içeri giriyor. Gerekirse dışarıya çekmek için araç camından içeri doğru eğin. Araba ile suya düştün ve bir Amerikan askeri tarafından kurtarıldı.

Farcry 5 tam çözüm

Bir umut ışığı

Dutch’la tanışırsın, sorarken sana soyunur. Soldaki dolaptaki kıyafetlere tıklayın (soldaki fotoğraf). Hollandaca konuşmaya geri dön, sonra silahını ve kartı arkandaki bagajdan al. Sığınağın dışına çık.

Farcry 5 tam çözüm

Para

Adanın güneyine git ve Ranger İstasyonu’nu teslim et (soldaki fotoğraf). Düşmanları vurabilir ya da “Takdir” modunda öldürebilirsiniz. Posta yayınlandıktan sonra eve girin (aşağıdaki sağdaki resim) ve kartı masaya koyun. Adadaki 3 yerin kilidini açıyorsun. Bu yerler şimdi haritada gösteriliyor.

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Adanın batısına git ve Özel Nichols’u kurtar (aşağıdaki resimde). Onu işe almak için onunla konuş. O şimdi senin ekibinin bir parçası. Sonra adanın kuzey batısına git ve sonra Araştırma İstasyonu Ormanı’nı serbest bırak. Sadece kampta bulunan bütün düşmanları öldür.

Farcry 5 tam çözüm

Direnç

Adanın güneyinde bulunan radyo kulesine katılın (sol altta fotoğraf). Merdiveni kullanarak kulenin tepesine tırmanın ve sonra kolu yukarı doğru hareket ettirin (fotoğraf sağ altta).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Mezarcı

Golden Valley Benzin İstasyonu’na git. Gravedigger yeşil 4×4’üne kaçtı. Onu takip et ve şoförü öldür. Aracın kontrolünü elinize alın ve tekrar ABD Oto Garajına getirin. Merle’e yaklaşın böylece araca sizinle birlikte girsin. Tareti çatıda tutuyor. Amaç noktasını takip ederek tersaneye katılın ve bir kez orada tüm yeşil kapları imha edin (aşağıdaki fotoğraf). Kaplar tahrip olduktan sonra, alanı emniyete alın.

Farcry 5 tam çözüm

Tayin

Bu görev otomatik olarak tetiklenir. Bir düşman tarafından vurulduğunda, yakalanırsın. Kinematik.

Arıtma

Bu görev “Atama” dan sonra başlar. İstasyonu önünüze sabitleyin. Bölge güvende olduktan sonra rahiple konuşun (aşağıdaki resim). Merle’yi bulmanı istiyor. Takımı takip et, bombalanan bir köprüye geliyorsun. Suya ulaşmak için sola koşun (sağ altta fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Nehri geçmek için bir servet köprüsü göreceksiniz. El bombası fırlatıcı ile düşmanı vur ve onu ele geçir. Helikopter gelene kadar pozisyonunuzu koruyun (aşağıdaki fotoğraf). İndiği zaman helikoptere bin.

Farcry 5 tam çözüm

Biraz daha indiğinde helikopterden inin.

Güzün Sonu

Fall’ın Sonuna katıl ve şehri düşmandan geri almak için bölgeyi koru. Savaş sırasında bir uçak gelecek, kırmızı binaya tırmanacak (aşağıdaki fotoğraf) ve sonra otomatik makineli tüfeği imha etmek için kullanacak. Fall’ın Sonunu bırak.

Farcry 5 tam çözüm

itiraf

Bu görev 2. “Atama” dan sonra başlar. Siz yine düşman tarafından yakalanırsınız. Merdivenlerden aşağı inene kadar sandalyene bas ve bu görevi başlatmak için serbest bırak. Gizli modda düşmanları ortadan kaldırın ve bulduğunuz en kısa sürede tabancaları toplayın. Oturma odasına katılın ve sağdaki mobilyaların anahtarını alın (aşağıdaki fotoğraf). John ile yüz yüze geldin. Sığınağın dışına çıkmak için 1m 30’unuz var. Yeni açılan kapıdan geçin, birkaç düşmanı yukarıdan çıkarak demir merdivene tırmanın. Herkesi öldürmek, ormana koşmak ve kaçmak istemek zorunda değilsin.

Farcry 5 tam çözüm

Şelalenin Sonunda Alınan

Bir sonraki yere gidin (soldaki fotoğraf) ve alanı emniyete alın. Anahtarı çadırın altındaki depodan alın (sağdaki fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Ardından depo kapısının kilidini açın (soldaki fotoğraf) ve girin. Depo kapısını açın ve kamyona tırmanın. 9 barajı kamyonla yenin ve onu Falls’s End’e getirin. Artık bir kamyon olarak Widowmaker’ınız var (sağ altta fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Good Samaritan

Şelalenin Sonunda Alınan Kilise / Pastor Jerome Jeffries

Woodsons Domuz Çiftliği’ne gidin (aşağıdaki resimdeki). Düşmanları gizlice öldür ve 3 rehineyi serbest bırak. Daha sonra görevi tamamlamak için bölgeyi sabitleyin.

Farcry 5 tam çözüm

Vahiy

“The Widowmaker” görevini tamamladıktan sonra yanıyor. Bir sonraki yere git (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Kamyonu yıkmak için 3 roket kullanın.

Tam gaz

Onları gördüğünde 2 tanker al. O zaman bu tankerleri Fall’s End’e geri getirmelisin.

Kayıp Sürü

Düşüşün Sonuna dön ve düşman tarafından ele geçirilen bölgeyi güvene al.

Günahları Hazreti İsa’nın çekerek ödemesi

Fall’ın sonunda rahibe dön. Kiliseye gir. Kinematik. Kilisenin etrafındaki alanı emniyete alın ve araca tırmanın (sol altta fotoğraf). Yolunuza çıkan araçları yok edin. Önce uçakları vur. Havaalanına varıyorsunuz, uçaktaki uçaklardan birini alın (sağdaki fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Gazap

Bu görev, havaalanında uçağa girdiğinizde tetiklenir (“Kefaret” görevi). Kalk ve düşmanını vur. Nick’e bu görev için yardım et, desteği sana çok yardımcı olacak. Uçağı düşürüldüğünde, John atıyor. Anakara ulaştığında onu öldür. “Onaylama” uçağının kilidini açtın. Aşağı çekmek için silahlı bir helikopter de kullanabilirsiniz. Helikopter uçmaktan daha kolaydır.

Merhamet Yasası

John’un sığınağına katılın (sol altta gösterilen) ve sığınağın girişindeki elektrik panelini çalıştırın (sağ altta fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Memur Hudson sığınağın dibinde. Serbest bırakıldıktan sonra talimatlarını takip edin. Geri dönün ve hücreleri açarken mahkumları serbest bırakın. Alarm çaldığında, suya atladığınız odaya geri dönün (sol altta fotoğraf) ve sonra ayağa kalkmak için tırmanın. Bazı platformlar sabitlemeler ile korunur (sağ altta fotoğraf). platformu serbest bırakmak için çekin.

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Kapları imha edin (soldaki fotoğraf). Yakındaki bir kasanın üzerinde küçük bir kutu var, onu da yok edin.

Farcry 5 tam çözüm

Bu görev Zip Kupka (soldaki fotoğraf) tarafından verildi. Arabaya binin ve Zip’i domuz çiftliğine takip edin (sağdaki fotoğraf). 7 uyuşturucu hayvanı öldür ve bölgeyi koruma altına al.

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Kötü maden

Bu görev Zip Kupka (“Kuluçka Et” görevinin devamı) tarafından verilmiştir. Aşağıdaki yere katılın (aşağıdaki fotoğraflar).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

Dinamitleri binada bulunan 3 kutuya yerleştirin (soldaki fotoğraf). Son altın kasa, kayaların tepesindedir (sağ alt kısımdaki fotoğraf).

Farcry 5 tam çözüm
Farcry 5 tam çözüm

4 şarjı yerleştirdiğinizde, bir alarm ve 4 dakikalık bir zamanlayıcı çalacak, patlayıcı şarjları koruyacaksınız. Düşman suçlamalarını etkisiz hale getirmeye çalışacak. Binada kalın, kendinizi korumak ve yükleri korumak için en iyi yer burası. Zamanlayıcı sona erdiğinde, havai fişekleri görmek için çıkın ve yola gidin.

Özel teslimat

Bir sonraki yere gidin (aşağıdaki fotoğraf) ve kendinizi Hope County Clinic’e yönlendirmek için ekrandaki objektif noktaları izleyin.

Farcry 5 tam çözüm

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir