Cuma, Aralık 4, 2020
Ana Sayfa Bilgisayar ExpressVPN İnceleme 2020

ExpressVPN İnceleme 2020

Neden ExpressVPN’i Seçmelisiniz?

Geniş kapsama alanı, mükemmel müşteri desteği ve yüksek hızlarla VPN hizmetlerindeki en büyük isimlerden biridir. Dürüst olmak gerekirse, yenilecek olan budur.

Artıları

  • Mükemmel 7/24 canlı sohbet müşteri hizmetleri
  • Hızlı bağlantılar
  • Birçok uluslararası konum
  • Netflix engellemeyi kaldırma

Eksileri

  • En ucuz değil
  • Aynı anda beş cihazla sınırlıdır

ExpressVPN , en uzun süredir devam eden sanal özel ağ hizmetlerinden biridir ve yaygın olarak en iyi VPN hizmetlerinden biri olarak kabul edilmektedir . İngiliz Virgin Adaları merkezli şirket, 2009 yılında yeniden başladı ve verilerin güvende olmadığı anlamına gelen bir kayıt politikası oluşturma konusunda gurur duyuyor.

2017 yılında, şirketin sunucularından biri Rus büyükelçisi suikastıyla ilgili bilgileri silmek için kullanıldı. Sunucunun ele geçirilmesine ve aranmasına rağmen, hiçbir bilgi bulunamadı. Şirket bunu gizlilik düzeyinin mükemmel olduğunu göstermek için örnek olarak kullandı. Olumsuz olarak kullanılabileceğini kabul etti, ancak yine de çevrimiçi gizlilik ve özgürlük hakkımızı temsil ettiğini belirtti.

ExpressVPN yayınlandığında, 94 ülkeyi ve gezegendeki 160 yeri kapsayan etkileyici bir 3.000 sunucu spor yapıyor.

Fiyatlandırma ve planlar

Expressvpn Fiyatlandırması

ExpressVPN, üç katmanla fiyatlandırmanın anlaşılmasını oldukça kolaylaştırır . Bunların gerektirdiği en az taahhüt ayda 12.95 $ ‘dan başlıyor ve aydan aya yuvarlanıyor.

Bir tasarruf yapmak istiyorsanız ve daha uzun vadeli bir sözleşme yapmak istiyorsanız, altı ay boyunca ayda 9,99 $ ödeyebilirsiniz. Bu, her altı ayda bir 59.94 $ ‘dan faturalandırılır.

Fiyatı ayda 8,32 $ ‘a düşüren tam bir yıllık plana giderek daha fazla tasarruf edin. Bu, yıl boyunca büyük bir tasarruf yapmanıza yardımcı olan yüzde 35’lik bir indirimdir. 99.84 $ tutarında yılda bir kez faturalandırılırsınız.

Hangisine gideceğinizden emin değilseniz ve bir ay çok fazla ise iOS veya Android istemcisini indirebilir ve yedi günlük ücretsiz deneme sürümü verebilirsiniz. Elbette, o günü denemek isterseniz, 30 günlük para iade garantisine sahip olduğunuz için teknik olarak ücretsizdir. İptal etmek için bir nedene ihtiyacınız yok, küçük bir baskı yok ve yapmanız gereken tek şey ExpressVPN’e söylemek ve paranızı geri almak.

Test ve performans

Bir VPN’yi test etmenin en iyi yollarından biri performanstır, yani hız demektir. Bu, bir hız testi sitesi kullanılarak kolayca yapılabilir – Google’ın bile şu anda arama sitesinde bir tane var. Sunucuların ne kadar hızlı çalıştığını değerlendirmek için bu ve diğer hız testi sitelerini kullandık.

Expressvpn Hız Testleri

Testlerimiz başlangıçta ABD ve İngiltere olmak üzere iki konumda gerçekleştirilmektedir. Daha sonra, daha uzun mesafelerde ne kadar hızlı koştuklarını görmek için karşılaştırma siteleriyle Asya, Avustralya ve Afrika gibi diğer konumları test ediyoruz.

ABD için 400 MB’lık bir satır kullandık ve farklı konumlar kullanarak birden fazla test yaptık. Başlamak için, VPN etkinleştirilmemiş bir hız testi yaptık. Bu, sağda gösterilen en iyi sonuçtur. İkincisi “Akıllı Sunucu” konumunu kullanıyor ve üçüncüsü Singapur merkezli bir sunucuydu. Gördüğünüz gibi, hızlar bağlantılar daha uzağa düşüyor, ancak yine de makul ve testimizde deneyimlediğimiz en iyilerden bazıları.

İngiltere’de test hattı 75Mbps’lik bir bağlantıydı. Sonuçlar 60 ila 65Mbps arasındaydı ve bu hattın kapasitesinin en üst seviyesine ne kadar yaklaştığını düşündüğünüzde çok etkileyiciydi.

İngiltere’den bir üs olarak, Hong Kong, Hindistan veya Avustralya’nın beğenilerine bağlanan iyi bir 60Mbps hızına ulaşıyorduk. Brezilya ya da Kenya’ya gidin ve sonuçlar üst uç 20Mbps işaretine yaklaştığında acı çekti.

Özellikleri

Dünya çapında 94 ülkeyi ve 160 lokasyonu kapsayan güçlü 3.000 ExpressVPN sunucusu, ihtiyacınız olan her yerden olabileceğiniz anlamına geliyor. Bu birçok sunucu konumunun anahtarı, hızlı ve tutarlı bir bağlantı hızının keyfini çıkarabilmeniz için her zaman nispeten yakın olmanız gerektiğidir.

Bu VPN maskeleme, konumların yanı sıra birçok cihaz için de geçerlidir. Bu, Mac, Windows, iOS, Linux, Android Chromebook’lar, Kindle Fire, PlayStation, Apple TV, Fire TV ve daha fazlasını içeren istemciler sayesinde. Özel bellenimi kullanarak VPN’yi bir yönlendiriciye de kurabilirsiniz. ExpressVPN, sizi bir seferde kullanılan beş cihazla sınırlandırmasına rağmen, bunlardan biri bir yönlendirici ise, buna ihtiyacınız olduğu kadar çok cihaz bağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Uygulamaları çalıştırmak ve çalıştırmak çok kolaydır. Android cihazınıza ExpressVPN’in yüklenmesi sadece birkaç dakika sürer . Arayüzün anlaşılması çok basittir ve hızlı bir şekilde kaldırdığınız bir şey yerine düzenli olarak kullanmak isteyeceğiniz bir şey haline getirir.

Expressvpn Kontrol Paneli

 

ExpressVPN tüm kendi güvenli sunucularını kullanır, yani kayıt tutmanın yanı sıra şifreleme depolamasının da keyfini çıkarabilirsiniz, böylece verileriniz aktarımda da güvenlidir. Şirketin nispeten yeni TrustedServer Teknolojisi, bilgileri işlemek için RAM kullanır; yani verileriniz hiçbir zaman sabit disklerde depolanmaz, bu da elde tutmayı daha da zorlaştırır. Ayrıca, güvenilir olmayan yeni bir ağa her bağlandığınızda, ExpressVPN koruma sunmak için otomatik olarak açılır. Güvenli bir ağa tekrar bağlanın, ExpressVPN kapanır, böylece en yüksek hızları öncelikli olarak alabilirsiniz.

En göze çarpan ExpressVPN özelliklerinden biri 7/24 canlı sohbet desteğidir. Bu, elbette ExpressVPN ile ilgili olduğunu varsayarak, sahip olduğunuz tüm sorunlarla ilgili yardım alabileceğiniz anlamına gelir. Yurtdışındayken Netflix’e bağlanmaya çalıştığınızı, ancak yapamadığınızı söyleyin, uzmanlar en iyi sunucuyu bulmanıza yardımcı olmak için oradalar, böylece sadece erişim elde etmekle kalmaz, aynı zamanda yaptığınız şey için en yüksek hızların tadını çıkarabilirsiniz.

Çoğu konuma erişebileceğiniz için, çoğu içeriğe de erişebileceğiniz anlamına gelir. Netflix, Hulu ve hatta BBC iPlayer’ın akışlarını izlemek için bu gerçekten iyi bir VPN. Çin’deyken bunu test etme şansımız bile oldu. Başlangıçta ABD Netflix’e erişmek için mücadele ettik, böylece 7/24 canlı sohbete girdik. Biz tam olarak hangi sunucuya bağlanmak söylendi ve hemen biz yukarı ve büyük bir hızla çalışıyor.

Gizlilik ve güvenlik

ExpressVPN, 4096 bitlik SHA-512 RAS sertifika düzeyinde kapak anlamına gelen bir şifreleme hizmeti sunmaktadır. Bu, şifrelemek ve HMAC korumasını da AES-256-CBC kullanır. Perfect Forward Secrecy desteği de vardır, yani her bağlandığınızda yeni bir gizli anahtar alırsınız.

Süper bir şifreleme için karmaşık olan tüm teknoloji konuşur. Diğer VPN seçeneklerinden daha iyi değilse, başka bir koruma katmanı için çift atlama şifrelemesi sunan birkaç istisna dışında iyidir.

Diğer bir vurgu ise, geçiş sırasında tünelden sızan bilgileri durdurmak için DNS sızıntısı koruması biçimindeki DNS desteğidir. Birçok VPN bunu sunar, ancak ExpressVPN kendi sıfır bilgili, 256 bit şifreli DNS’yi tüm sunucularında çalıştırarak daha da ileri gider. Bu aslında saldırganların size veya verilerinize ulaşması konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Ayrıca bir öldürme anahtarı alırsınız, böylece bağlantıyı kaybederseniz, otomatik olarak da korunacak ve gizleneceksiniz.

Açık oturum açma eksikliği, zihninizi rahat bırakmanın harika bir yoludur. Şirket sitesinde açıkça belirtiliyor: “ExpressVPN trafik verilerini, DNS sorgularını veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek hiçbir şeyi kaydetmez ve asla kaydetmez.”

İngiliz Virgin Adası konumu, küçük boyutuna rağmen, ülke kendi işlerini düzenlediğinden beri yardımcı olur. Bu, İngiltere ve ABD’nin ExpressVPN’i herhangi bir veri yayınlamak için otomatik olarak zorlama yetkisine sahip olmadığı anlamına gelir.

Kaydolmalı mısınız?

ExpressVPN’in beğeneceği çok şey var. Dünya çapında yaygın sunucuların ötesinde, çevrimiçi olduğunuzda size güvenlik, anonimlik ve güvenlik sağlamak için bir araya getirilen net bir kayıt politikasıyla desteklenen güvenlik ve şifreleme katmanları ve katmanları vardır.

Fiyatlandırma rekabetçi, destek mükemmel ve performans hızları mükemmel. Tek dezavantajı, beş cihazla sınırlı olmanız, ancak bunu etrafta çalışabilecek yönlendiricilere yükleme yeteneğinizdir.

Bu, arızalanması zor bir VPN’dir. Daha fazla güvenlik istiyorsanız, diğer çift atlama seçenekleri ve bazıları daha fazla sunucuyla var, ancak ExpressVPN gibi bir sicili olan bir hizmet bulmak zor. Kaydolurken en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak için en iyi VPN fırsatları yayınımıza göz atın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Katherine Langford’un başrolde yer aldığı Cursed için yeni bir fragman sundu

Hikayesi Arthur efsanelerine atıfta bulunan Tom Wheeler ve Frank Miller'ın romanından uyarlanan gösteri 17 Temmuz'da başlayacak. Netflix'ten yeni bir fantastik dizi geliyor. 17 Temmuz'da başrolde Katherine...

Teenage Mutant Ninja Turtles Yeni Bir Film Yeniden Başlayacak

Son tarih, Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerini yeniden başlatmayı planladığını bildirdi. Prodüksiyon, bilgisayar animasyonu ile oluşturulacaktır. Teenage mutant ninja kaplumbağalar yine sinemalarda olacak. Son tarih , Nickelodeon'un Teenage...

Alfred Wegener

Alfred Wegener Alfred L. Wegener 1 Kasım 1880’de Berlin’de doğmuştur. Bugün Humboldt Üniversitesi olarak bilinen Friedrich Wilhems Üniversitesi’nde gökbilim ve meteoroloji eğitimi almış, 1905 yılında...

John Stuart Mill

John Stuart Mill John Stuart Mill 1806 yılında Londra’da doğdu. Babası zamanının tanınmış bir felsefecisi ve ekonomisti olan James Mill’dir (1773-1836). James Mill’in eğitim konusunda...

Recent Comments

admin on 300full-60
kingbetting.club - anadolucasino giriş -

holiganbet.club