Salı, Aralık 5, 2023
Ana Sayfa Mobil Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir

Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir

- Advertisement -

İnek biriyseniz icat ve tasarımı seviyorsanız, James Dyson’a ve onun son birkaç yılda yarattıklarına aşina olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dyson, öncelikle gerçekten harika tasarlanmış bazı elektrikli süpürgeler, hava temizleyiciler ve hatta gelecekten gelmiş gibi görünen kanatsız bir fan yaratmasıyla tanınır. Ancak şirketin son ürünü farklı bir şey… Dyson Zone adı verilen kablosuz, gürültü önleyici kulaklıklardan bahsediyoruz.

Dyson, Hava Temizleyici Kablosuz Kulaklık Seti Dyson Zone ile Üst Düzey Kulaklık Dünyasına Adım Atıyor

İdeal olarak, başka bir şirket daha az gidilen yolu seçmeye karar verirse, şaşırmam. Neden? Niye? Genel kulaklıklar her zaman pazarın bir parçasıdır, ancak hayır, Dyson Zone değil. Görünüşünden, kulaklık şirket içinde yapılmış gibi görünüyor ve içinde kullanıcının etrafındaki havayı temizleyecek acayip bir hava temizleyici var.

Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir
Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir

Dyson Zone kulaklıklar önümüzdeki ay Ocak ayında satışa sunulacak. Kulaklıklar ilk olarak Çin’de, ardından Mart ayında Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Singapur ve Hong Kong gibi diğer bölgelerde piyasaya sürülecek. Fiyat söz konusu olduğunda, Dyson onları mütevazı bir 949 $ olarak ayarladı. Ve sen düşündün Sony WH-1000XM5 veya AirPods Max pahalıydı.

Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir
Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir

Dolayısıyla, bu kulaklıkların satış noktası hava temizleme sistemidir ve bunu biliyoruz. Ancak Dyson, bu konuyu genişletti ve siz dışarıdayken veya evdeyken sistemin hava kirliliğini nasıl filtreleyeceğinden bahsetti.

Birlikte verilen aparat burnunuzu ve ağzınızı kapatacak ve elektrostatik filtreler partikül kirliliğinin yüzde 99’unu yakalayarak sihirlerini yapacak. Tüm bunlar kulağa etkileyici geliyor ama tüm bunları izlemenin bir yolu olmalı, değil mi? Endişelenmeyin, eşlik eden uygulama tam da bununla ilgilendiğinden, bunu düşünmek şirketten Dyson’a pek yakışmaz.

Ancak, herkesin içinde Sub Zero gibi görünmekten kaçınmak istiyorsanız, arıtma ünitesini çıkarabilir ve onsuz dolaşabilirsiniz.

Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir
Dyson Zone Kulaklıklar Sadece 949 Dolara Çevrenizdeki Havayı Arındırabilir

Şimdi, birinin neden bir çift kulaklık isteyebileceğine geri dönüyoruz – ses. Endişelerim vardı ama Dyson’ın sağladığı bilgilere göre bu kulaklıklar iyi görünüyor. Bize sağlanan bilgilere göre Dyson Zone, tek bir şarjla 50 saate kadar pil ömrü sunacak ve bu, şimdiden diğer kulaklıkların sunduğundan daha iyi.

Ayrıca, 11 yerleşik mikrofon olduğu ve bunların sekizinin ANC için olduğu gerçeği nedeniyle, en son teknoloji gürültü engelleme elde edersiniz. Karşılaştırma için, Sony’nin lider WH-1000XM5’inde 8 mikrofon vardır ve Apple’ın AirPods Max’inde toplam dokuz mikrofon bulunur.

Bu mikrofonlar, kulaklığın sesi 38 desibele kadar düşürmesine izin verecek, ancak bu yeterince etkileyici değil; Bölge, çevreyi saniyede 384.000 defaya kadar çılgınca izleyebilecek. Ayrıca 6Hz ile 21kHz arasında değişen etkileyici bir ses reprodüksiyonu alıyorsunuz ve hepsini özetlemek gerekirse, Dyson’ın ek bozulmayı azaltmak için “bilimsel olarak ayarlandığını” iddia ettiği 40 mm neodimyum sürücülerimiz olacak.

Şimdi fiyata geliyor. Dyson Zone eksiksiz bir paket olarak gelecek ve size 949$’a mal olacak. Kulaklıklar, Mart ayında ABD’de ön sipariş için hazır olacak. Bununla birlikte, Dyson paranızı alıp size vasatın altında bir ürün vermek istemez, bu nedenle, seslerinin istediğiniz gibi olup olmadığını ve aşınmasını görmek için bir randevu alma şansınız olacaktır.

Bunların hepsi kulağa çok umut verici geliyor, ancak paranızın karşılığını alıp almadığınızı görmek için incelemelerin yağmasını beklememiz gerekecek. Daha fazla bilgi için Dyson yetkilisine danışabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

iPhone 14, Tatil Sezonu Boyunca Kıt Arzda Kalacak, Apple’ın 2022 Satış Tahminini Olumsuz Etkileyecek

Tatil sezonu, Apple gibi şirketlerin iPhone da dahil olmak üzere çok sayıda ürün satması için ideal bir zamandır. Ne yazık ki, şirketin belirttiği gibi...

Beosound 2

Beosound 2 Beosound 2'yi tanıdıysanız sizi affedeceğiz, çünkü aslında yeni değil. Bu yeni nesil, mevcut cihazla aynı görünüyor ve söyleyebileceğimiz kadarıyla muhteşem 360 derecelik ses çıkışıyla...

Tarık Buğra’nın Küçük Ağa Adlı Romanının Raporu

Tarık Buğra’nın Küçük Ağa Adlı Romanının RaporuKüçük Ağa , Tarık Buğra’nın en tanınmış ve en çok ses getiren romanıdır.Kitapta ,Birinci Dünya Savaşı sonrası halkın...

POPÜLER YAZILAR

Age of Empires II: Definitive Edition – Return of Rome İnceleme

Age of Empires II: Definitive Edition - Roma'nın Dönüşü Age of Empires II: Definitive Edition, 1999 yılında piyasaya sürülen orijinal oyununun büyük bir yeniden yapımıdır....

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...