Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana Sayfa Webmaster Duda, WooRank Entegrasyonunu Duyurdu

Duda, WooRank Entegrasyonunu Duyurdu

- Advertisement -
- Advertisement -

Duda, platformda siteler oluşturan ajanslara optimize edilmiş web siteleri oluşturmanın kolay bir yolunu sağlayan WooRank SEO denetim ve web sitesi optimizasyon aracının entegrasyonunu duyurdu.

WooRank, aşağıdakiler için yararlı olan bir arama ve pazarlama optimizasyon araçları paketi sunar:

  • Anahtar kelime araştırması
  • Sıra takibi
  • SEO performans denetimi
  • Sayfa içi SEO denetimleri

Basın açıklamasına göre duyuru:

“Bridgeline Digital tarafından dijital pazarlama ajansları için geliştirilen WooRank, kullanıcıların teknik SEO performansını, içerik pazarlamasını ve sosyal medya varlığını izlemesine ve optimize etmesine olanak tanıyor.

İki şirket arasındaki bu ortaklık, kullanıcıların, ajanslar düşünülerek tasarlanmış bir dizi SEO aracına sorunsuz erişimle Duda’nın güçlü platformunda web siteleri oluşturmasına olanak tanıyacak.”

Duda’nın web sitesinde şu genel bakış sunuldu:

“WooRank Uygulamasını kullanarak, müşterilerinizin web sitelerinin, sayfa öğeleri, teknik SEO ve geri bağlantı profilleri dahil olmak üzere Duda düzenleyicisinden kapsamlı bir analizini yapabileceksiniz.”

Duda Profesyonel Web Sitesi Oluşturucu Platformu

Duda, ajanslar arasında popüler olan web siteleri oluşturmaya yönelik bir platformdur ve ajansların optimize edilmiş ve çekici yüksek performanslı web siteleri oluşturmalarına olanak tanır.

Web tasarımı ve SEO ajansları, müşteriler için site oluşturmayı ve optimizasyonu hızlandırmak için kolaylaştırılmış iş akışını kullanır.

WooRank uygulaması, arama performansını iyileştirmek için eyleme geçirilebilir tavsiyeler ve ayrıca kapsamlı trafik analizi sağlar.

Duda uygulama mağazası faydaları açıklar WooRank trafik analizi bileşeninin:

“Bir web sitesi yayınlandıktan sonra, WooRank o sitenin trafiğini görselleştirebilir ve sayfa görüntülemeleri, oturum uzunlukları ve hemen çıkma oranları gibi temel ölçümleri anlayabilir.

Ek olarak, trafiklerinin nereden geldiğini, hangi web içeriğinin en yüksek performansı gösterdiğini ve hangi iletişim kanallarının en etkili olduğunu öğreniyor; bunların hepsini sayfa düzeyinde yapıyor.”

Bir web sitesini çevrimiçi yüksek performans için ayarlamak için bir temel sunan çok yönlü bir araçtır.

WooRank

WooRank, Duda gibi ajansların müşteri SEO iş akışını kolaylaştırmasına yardımcı olacak bir araç olarak iyi konumlandırılmış bir SaaS hizmetidir.

Dolayısıyla, iki şirket arasındaki maç, ajanslar ve müşterileri için bir kazan-kazan durumudur.

WooRank Duda ile Nasıl Bütünleşir?

WooRank’a Duda Düzenleyici içinden erişilebilir. Editör içi bir SEO denetim aracı olarak çalışır.

Bu, tanıdık Duda arayüzü içinde ajanslara saha denetimi ve optimizasyon araçları sağlar.

Ayrıca, site yayınlanıp yayına girene kadar denetlenemeyen belirli öğeleri denetlemek için canlı sitede çalışır.

Ancak genel olarak, WooRank aracı henüz yayınlanmamış sitelerde de çalışır ve ajansların bir siteyi lansmandan önce optimize etmek için sayfa içi SEO’yu denetlemesine olanak tanır.

WooRank, Duda uygulama mağazasında bulunan bir uygulama eklentisidir. Fiyatlar ayda 9,99 ila 49,99 ABD dolarından başlar.

WooRank’ın Duda ile entegrasyonu, yeteneklerini profesyonel bir web sitesi oluşturma platformu ve hepsi bir arada dijital pazarlama aracı olarak genişletiyor.

BENZER YAZILAR

WhatsApp Hikayeleri Artık iOS ve Android Kullanıcıları için Ana Sohbette Görünüyor

WhatsApp, anlık mesajlaşma uygulaması arayan herkes için başvurulacak uygulama haline geldi ve bu iyi bir şey. Uygulamanın şu anda dünyanın birçok bölgesinden iki milyardan...

ERR

ERR dosyası nedir? Bir ERR dosyası, uygulamanın herhangi bir anormal davranışı hakkında bilgi kaydetmek için AutoCAD tarafından oluşturulan bir günlük dosyasıdır. Uygulama çökmesi veya diğer...

iPhone için iOS 16 Final’i indirin (REHBER)

iOS 16 nihai sürümü artık iPhone kullanıcıları için indirilebilir. İşte nasıl indirebileceğiniz, kurabileceğiniz veya iOS 15'e geri dönebileceğiniz. iOS 16 Finali Artık İndirilebilir - Güncellemedeki...
- Advertisment -

POPÜLER YAZILAR

Microsoft, Web Sitelerine Bing Sohbet İçeriği Üzerinde Daha Fazla Kontrol Sağlıyor

Microsoft duyurdu Bing'in yeni yapay zeka destekli sohbet robotu özelliğinde yayıncıların içerik kullanımlarını sınırlamalarına yönelik yeni seçenekleri. Teknoloji devi, yayıncıların dile getirdiği endişeleri gidermeyi ve...

Cihazları Tüm Açılardan ve Tüm Renklerle Gösteren Resmi Renderlarda Pixel 8 ve Pixel 8 Pro Sızıntısı

Resmi tanıtımına iki haftadan az kaldı Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'nun, ve bugün nihayet her iki cihazın da Google'ın onları piyasaya süreceği tüm...

MSI MEG Z790 ACE MAX ve MAG Z790 Tomahawk MAX İncelemesi

Intel'in 14. Nesil Raptor Lake Refresh CPU serisini yakında piyasaya sürmesi bir sır değil ve bu nedenle anakart satıcıları da mevcut ürün serilerinde yumuşak...

WhatsApp Yakında Uygulama İçinde Alışveriş Yapmanıza İzin Verebilir

O zamandan bu yana üç yıl geçti WhatsApp insanların uygulama içinden işletmelerden ve diğer platformlardan ürün ve hizmet satın almasına olanak sağlama olanağına sahip...