Ana Sayfa / Oyunlar / PC / DEEP 8 
DEEP 8 
DEEP 8 

DEEP 8 

DEEP 8 

Başlık: DEEP 8
Tür: RPG
Geliştirici: IndependentArt, Jana Höning
Yayıncı: IndependentArt
Çıkış Tarihi: 4 Ağustos, 2021

DEEP 8, 90’ların ve 2000’lerin başlarında Japon rol yapma oyunlarının bir aşk mektubu. Geniş bir bilim-evreninde heyecan verici bir hikaye sunuyor ve oyuncunun keşfetmesi için birkaç farklı gezegende gerçekleşiyor. Hafif e***k temalar doğru baharatları ekler ve bir tür yapar.

Kickstarter 1 Temmuz’da çevrimiçi olacak!

DEEP 8 Hikayesi

DEEP 8 evreninin gezegenleri, yeşil dövüşleriyle kudretli Droons, aynı zamanda Summoners olarak da adlandırılan tüylü Dominators ve aynı zamanda yarış olan kahraman olan Ramirez’in ait olduğu normal barışçıl, sevgi dolu Dayigons gibi farklı ırklarla doldurulur.

Ramirez en utangaç bir birey olabilir, kadınlar hakkında tüm bu düşüncelerden rahatsız olanlarla karşılaşabilirsiniz. Bunu düşünmeye yardım edemez, ancak gerçekleştiğinde her zaman bir sebepten dolayı kendini durmaya zorlar.

Sosyal açıdan garip bir çocuk olmasının yanı sıra saygın bir savaşçı ve güvenilir bir çalışan.

Ancak kadın ortağı Meling çok hoş bir arkadaş değil. Onunla zar zor konuşuyor ve bunu yaparken, genellikle hakaretini azaltmaya karşı çalışan hakaret veya aşağılayıcı bir şekilde yapıyor. Erime uzun güzel siyah saçlı, yumuşak soluk tenli ve hoş bir koynuna sahiptir. En azından Ramirez’in bunu yapmasını yasaklamadan önce bazı anlarda düşündüğü şey bu.

Gerçek bir öfke olmasının yanı sıra, Meling savaşta devasa bir balta kullanır ve bu da karşılaştığı herhangi bir düşmanı ezmesini sağlar.

Ramirez ve Meling, Lisarya gezegeninde büyük bir şehir olan Antia’dan imparator Vagnus için çalışıyor ve çoğunlukla Dayigons yaşıyor.

Birkaç hafta boyunca insanlar çok endişeliler, çünkü muazzam bir tehditle karşı karşıya görünüyorlar. Hatta ırklarının yok olmasından korkmak zorundalar.

Her zaman dövüş davranışı ile bilinen Droons, Dayigons’ta soykırım yapmaya karar vermiş gibi görünüyor. Birkaç gezegeni buharlaştırmak ve diğerlerini kara kuvvetleriyle basmak için Pluz-Cannon adlı bir silah kullanıyorlar.

Şimdi de Lisarya’yı büyük bir patlama ile yok etmeyi planlıyorlar, ancak toplarını körükleyen nadir mineral Pluz’dan kaçtılar. Bunun için yeni bir kaynak bulur bulmaz, toplarını bununla dolduracak ve bir anda Lisarya’yı havaya uçuracaklar. Milyonlarca Dayigon saniyeler içinde toza dönüşür.

Dayigons daha düşük teknolojik standartların bir yarışıdır ve üstün bir güçle karşı karşıyadır. Ancak durumun ne kadar umutsuz olabileceği önemli değil, teslim olamıyorlar. Droons’a karşı bir tür savunma planı düşünmeye çalışıyorlar. Bu amaçla, beklenmedik ikili Ramirez ve Meling, Droons’un terk edilmiş bir üssüne gönderilir ve burada silah ve diğer faydalı şeyleri ararlar.

Aralarındaki sürekli gerginlik, birçok garip durum ve herhangi bir saniyede söndürülme tehlikesi ile hikaye başlar.

Karakterler

Özellikleri

25-30 saat oynatma süresi

taktiklere ve modern bir bükülmeye odaklanan klasik yan sıra tabanlı savaş sistemi

karmaşık beceri sistemi

Blender’da yüksek kaliteli sanat eserleri

zamanlama, tutma ve flip-funktion ile atlama sistemi

her alan için bireysel oyun mekaniği

deneysel film müziği

gezegenler arasında seyahat etmek

külot yağma

tonlarca sır, paskalya yumurtası ve yan sorgular

sinematik kesme ekranları

DEEP 8 sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: Intel® Pentium®4 1.5GHz
Bellek: 256 MB RAM
Grafikler: Yüksek Renk modunda 1024×768 veya daha iyi video çözünürlüğü
Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectSound uyumlu ses kartı

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir