Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana Sayfa Donanım CORSAIR, LG Panelli Devrimci 45 inç Bükülebilir OLED Oyun Monitörünü Tanıttı

CORSAIR, LG Panelli Devrimci 45 inç Bükülebilir OLED Oyun Monitörünü Tanıttı

- Advertisement -
- Advertisement -

CORSAIR bugün Yeni XENEON FLEX 45WQHD240 OLED oyun monitörü, LG Display ile yakından oluşturulan ilk fiziksel olarak bükülebilir oyun monitörünü gösterdi.

En yeni W-OLED teknolojisiyle donatılmış XENEON FLEX OLED, benzersiz görüntü kalitesi, kusursuz siyah seviyeleri ve hızlı tepki süreleri sunarak meraklıların 45 inç 21:9 en boy oranlı panel ekranının eğriliğini manuel olarak ayarlamasına olanak tanır.

CORSAIR devrim niteliğindeki 45 inç bükülebilir OLED oyun ekranını tanıttı

XENEON FLEX OLED’in 21:9 en boy oranıyla 45 inç ekranı ve 3440 x 1440 çözünürlüğü, oyun oynamak, çalışmak veya film izlemek için mükemmel olan sansasyonel bir sinematik sunum deneyimi sunar. Ekran boyutu ve en boy oranını birleştirerek 49 inç 32:9 ultra geniş ekrandan yüzde yirmi daha fazla ekran alanı ve 34 inç 21:9 ultra geniş modelden yüzde seksen bir daha fazla ekran alanı sağlar.

Parlamayı ve yansımaları azaltmak için özel formüle edilmiş yansıma önleyici kaplama ekranı kaplar. XENEON FLEX OLED, göz yorgunluğunu azaltmak için LG Display’in koruyucu Low Blue Light teknolojisiyle donatılmış, sürükleyici bir oyun monitörüdür.

Strateji veya üretkenlik uygulamaları için tamamen düz olandan, simülasyonlar ve nişancı oyunları için sürükleyici 800R eğrisine kadar ve aradaki herhangi bir yerde, kullanıcılar ekranı içeriklerine uyacak şekilde saniyeler içinde ayarlayabilir. Son teknoloji oyun paneli performansıyla bir araya gelen XENEON FLEX OLED, performans oyun monitörleri için ezber bozan bir üründür.

LG’nin en yeni W-OLED ekran teknolojisi ile XENEON FLEX’in kendinden aydınlatmalı OLED pikselleri, görüntülerin gerçeğe yakın ve doğru olmasını garanti eden 1.350.000:1 kontrast oranıyla 1000 nit’e kadar en yüksek parlaklık üretir. Hızlı 0,03 ms GtG yanıt süresi, 0,01 ms Piksel açma/kapama süresi ve 240 Hz yenileme hızı, hareket bulanıklığını ortadan kaldırarak hem NVIDIA G-SYNC hem de AMD FreeSync Premium uyarlamalı senkronizasyon standartlarıyla uyumlu bir oyun deneyimi yaratır.

Görüntü kaynağı: Corsair

XENEON FLEX OLED, uzun süreli kullanımdan sonra bile mükemmel bir görüntü sağlamak için hem açıldığında hem de kapatıldığında etkinleşen ve 3 yıllık Sıfır Yanma ve Sıfır Ölü Piksel Garantisi ile desteklenen gelişmiş bir yanma önleme sistemi sunar.

İnanılmaz ve özelleştirilebilir bir deneyim sunan oyunun kurallarını değiştiren bir ekran yaratmak için kendimize meydan okuduk ve bence bu hedefe ve daha fazlasına ulaştık. LG Display’in yardımıyla, XENEON OLED FLEX, en seçici oyuncuların bile ihtiyaçlarını aşacak performans ve gerçek esnekliğe sahip yepyeni bir oyun monitörü sınıfının başlangıcıdır.

— Dennis Jackson, CORSAIR Sistem Ürün Yönetimi ve Pazarlama Kıdemli Direktörü

corsair-xenon-flex-bükülebilir-oyun monitörü-_3
corsair-xenon-flex-bendable-gaming-monitor-_1

XENEON FLEX 45WQHD240 OLED Oyun Monitörü, 2022’de lansman, kullanılabilirlik ve nihai teknik özellikler hakkında daha fazla ayrıntı sunacak.

CORSAIR, oyunculara esnek W-OLED ekranlar getirmek için harika bir ortaktır. Bu yeni oyun ekranı sınıfını bilgisayar tutkunlarının ellerine teslim etmek için sabırsızlanıyoruz.

— Mina Lee, Oyun Stratejisi ve Pazarlama Ekibi Lideri, LG Display

XENEON FLEX 45WQHD240 OLED Oyun Monitörü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki güncellemelere kaydolmak için şirketin web sitesini ziyaret edin.

Haber kaynağı: CORSAIR

BENZER YAZILAR

Reciprocal Link Nedir?

Reciprocal Link Nedir? Karşılıklı bağlantı, iki web sitesi arasındaki karşılıklı bağlantıdır. Örneğin, A web sitesi B web sitesine bağlantı veriyorsa, B web sitesi A web...

USDZ

USDZ dosyası nedir? .usdz içeren bir dosya, USD (Evrensel Sahne Tanımı) dosya biçimi için sıkıştırılmamış ve şifrelenmemiş bir ZIP arşividir ve içine gömülü diğer biçimlerdeki (dokular ve...

Bİr Çİft YÜrek / Marlo Morgan

KİTABIN ADI BİR ÇİFT YÜREKKİTABIN YAZARI MARLO MORGANYAYIN EVİ DHARMA YAYINLARIBASIM YILI 2001SAYFA SAYISI 2251. KİTABIN KONUSU:Amerikalı bir kadının Avustralya’da yaşadığı ve tüm değer...
- Advertisment -

POPÜLER YAZILAR

Arkham Trilogy Switch Versiyonu 1 Aralık’a Ertelendi

Warner Bros. Interactive duyurdu... Batman: Arkham Trilogy'nin Nintendo Switch'e ertelendi. Daha önce 13 Ekim'de lansmanı yapılacağı duyurulan koleksiyon artık 1 Aralık'ta satışa sunulacak. Resmi...

Kullanıcılar Apple Watch Ultra’da Ekran Sorunları Yaşıyor, Düşük Işıkta Ekranın Çok Karanlık Olduğunu Belirtiyor

Apple, geçen ay orijinal modelle aynı tasarıma sahip ancak iç kısmında çok sayıda iyileştirme içeren yeni Apple Watch Ultra 2'yi duyurdu. Özelliklerin karışımındaki en...

OnePlus Open ve OPPO Find N3’ün Aynı Telefon Olduğu Onaylandı ve Aynı Anda Başlatılıyor

OPPO ve OnePlus'ın birleşmesinden bu yana, her iki şirketin de modern bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olduklarından emin olmak için birlikte çalıştıklarını gördük. Sadece...

Epic Games Mağazası Patronu Sergiy Galyonkin Ayrıldı ve Epic 5.0’ın Kendisi İçin “Uygun Değil” Olduğunu Söyledi

Yıllar süren Fortnite kaynaklı göreceli istikrardan sonra, bir sarsıntı gelmiş gibi görünüyor. Geçen hafta şunu duyduk: Epic yaklaşık 900 çalışanını işten çıkarıyordu. Şirketin CEO'su...