Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana Sayfa Oyun Chef A Restaurant Tycoon

Chef A Restaurant Tycoon

- Advertisement -

Chef A Restaurant Tycoon
Chef A Restaurant Tycoon

Chef A Restaurant Tycoon

Chef A Restaurant Tycoon – bir restoran sahibinin ekonomik bir simülatörüdür, burada oyuncu, müşterilerden kar ve olumlu geri bildirim almak için kuruluşunun gelişme vektörünü bağımsız olarak seçmekte özgürdür.

Sonuçta, memnun ziyaretçiler kaliteli hizmetin ana göstergesidir. Bu, restoran işinde kendi imparatorluğunuzu kurmanıza ve büyük bir servet kazanmanıza yardımcı olacaktır. Oyun yalnızca tek oyunculu oynamayı destekler. Kampanya, ana karakter oyuncunun proteini tarafından açılan küçük bir kafeden başlar.

Özelleştirebilir ve istediğiniz görünümü verebilirsiniz

Arsaya göre kahramanın devasa para dağları yok, ancak şehirdeki ve gelecekte tüm dünyadaki en iyi restoranı yaratmak için aziz bir hayali var. Başladıktan sonra, oyuncu kuruluşun yönünü seçer.

Steakhouse, moleküler mutfak, vejeteryan yemekleri, İtalyan yanlılığı veya Fransız yemekleri, bunların hepsi ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. İç mekanlar ve dekorasyonlar 150 duvar ve zemin seçeneği ve 200 dekorasyon arasından seçilir.

Bir catering işletmesinin işinin önemli bir kısmı, doğru özelliklere ve deneyime sahip garson, yönetici ve şef olarak hizmet vermek üzere işe alınan kişilerdir.

Ana karakterin, bu işte başarılı bir gelişim için pompalanması gereken 6 beceri dalı vardır. 2-3 şubeyi paralel olarak iyileştirmeyi deneyebilir veya 1’e konsantre olabilirsiniz. İkinci taktik şefi daha fazla uzmanlaştırır, ancak genel uzmanların erişemeyeceği tariflere ve becerilere erişim sağlar. Ayrıca, özel bir editörde kişisel bir tarif bulup deneme fırsatı da var.

Ana Özellikler

  • Kendi avatarınızı yaratın ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla yetenekle 6 farklı beceri ağacında seviye atlayın.
  • Tam restoran yönetimi: restoranın yerini ve düzenini seçin, personeli işe alın, menüyü tasarlayın ve restoranın politikalarını belirleyin.
  • Restoranlarınızın her yönünü özelleştirin: Zemin ve duvarlar için 150’den fazla farklı varyasyon ve ayrı ayrı yerleştirilip renklendirilebilen 200’den fazla cihaz ve dekorasyon arasından seçim yapın.
  • Gerçekçi bir tarif düzenleyiciyle deney yapın: Tat ve aromaya göre doğru bir şekilde derecelendirilen türünün tek örneği yemekler yaratmak için elinizdeki becerileri ve malzemeleri kullanın.
  • Kendi pişirme tarzınızı seçin: Et veya deniz ürünlerinde uzmanlaşın, vejetaryen veya vegan olun veya çok çeşitli baharatlı veya egzotik yemekler sunun. Seçim sizin ve dünya buna göre tepki verecek.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

İŞLETİM SİSTEMİ: Windows Vista SP1+ (64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+ @ 3.2GHz
Hafıza: 3000 MB RAM
Grafikler: NVIDIA GT 630, AMD Radeon HD6570 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolamak: 6500 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel i7 920 @ 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 @ 3.0 GHz
Hafıza: 6000 MB RAM
Grafikler: NVIDIA GTX 960, AMD Radeon R9 295 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 12
Depolamak: 6500 MB kullanılabilir alan

Video

BENZER YAZILAR

Pixel 7 Serisi Yalnızca İki Depolama Seçeneğiyle Gönderilebilir

Google, önümüzdeki ay 6 Ekim'de bir donanım lansmanı etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Pixel Watch'ı görmemiz bekleniyor, Piksel 7 serisi ve yeni Nest akıllı ev...

Google, Android Akıllı Telefonlarda eSIM Aktarımını Daha da Kolay Hale Getiriyor

Günümüzün akıllı telefonlarıyla ilgili en iyi şeylerden biri, eSIM özelliklerine sahip olmanızdır. Bu, akıllı telefonunuzda hiçbir zaman gerçekten fiziksel bir SIM kullanmak zorunda kalmamanızı...

JS

JS dosyası nedir? JS (JavaScript), web sayfalarında yürütme için JavaScript kodu içeren dosyalardır. JavaScript dosyaları .js uzantısıyla depolanır. HTML belgesinin içine, JavaScript kodunu </script> etiketler veya...

POPÜLER YAZILAR

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...

Ultrason – Zehirli “Sonsuza Kadar Kimyasallardan” Kurtulmanın Yeni Bir Yolu

Yeni yöntem, tehlikeli kimyasalları zararsız maddelere ayırıyor. Yeni bulgular, ultrason teknolojisinin, kirlenmiş yeraltı suyunu arıtmak için genellikle "sonsuza kadar kimyasallar" olarak adlandırılan per- ve poli-floroalkil...