Ana Sayfa / Oyunlar / PC / Cavity Busters
Cavity Busters
Cavity Busters

Cavity Busters

Cavity Busters

Başlık: Cavity Busters
Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı
Geliştirici: SpaceMyFriend
Yayıncı: SpaceMyFriend
Çıkış tarihi: Tamamlandığında

Cavity Busters 

Büyük Gob’dan düşüşü çok zor olan Gummy The Soft’un kontrolünü elinize alın. Diş düşmanları ve korkunç İnci Şövalyeleri gibi zorlu yol boyunca ilerleyin, enlem-mettle’ınızın gerçek bir testi. Çevikliğinizi artırmak ve tek ve tek dişiniz üzerinde kontrol sağlamak için yükseltmeleri VE hastalıkları toplayın. Günlük fırça ve diş ipi.

Bir sürü yükseltme ve hastalık

Patron çoklu aşamalarla savaşır

Yüzlerce el işi oda

Tonlarca düşman

Zorlu ödüllendirici mücadele

Ağır çekim

Erişilebilirlik seçenekleri

Çok fazla vücut sıvısı

Daha fazla diş yumruk sonra o zaman bir diş fırçası sallayabilirsiniz

Dişçiye gittikten sonra daha eğlenceli

Çok daha ucuz sigortanız ya da birini tanıyorsun

İnci Şövalyeleri kavga etmeden aşağı inmeyecek. Onların küçük dikdörtgen oda korumak için diş ve diş mücadele edecek patronlar. Ama onlar onu seviyorum ve bu onların dikkat edin!

Oynarken hastalıklarla sözleşme. Hastalıklar güçlüdür ancak bir bedeli vardır. İçinizde yarattığı hız ve aciliyet için ishal zehirini riske atıyor musunuz? Hastalığı geride bırakın ve vücut zorluğu arttırarak hastalığı tüketecektir. Bir tedaviyi yönetebilen bir yaratık var. Ama maliyeti çok mu yüksek?

Duvarlara koşmak için küçük sakızının çevikliğini ve yapışkanlığını kullanın. Daha iyi bir görüş elde etmek veya imkansız miktarda mermiden kaçmak için her şeyin üstünden atlayın. Havadayken neden hayatınıza yansıtmak için zaman ayırmıyorsunuz. Satın aldığınız. BEKLE! Bu düşman sersemledi! ÜZERİNDE ATLAMA! Çocukken, bebek dişinizi sakız boşluğuna geri yerleştirmeyi denediniz mi? Hayır? Şimdi şansın var! Dişini çek ve geri em!

Haydutlardan nefret ediyor musun? Oyunu daha affedici hale getirmek için seçenekler var! Oyuna bir sürü sağlıkla başlamak ister misiniz? Sonsuz devam etmek ister misiniz? Ya da kullanırsanız kimsenin fark etmeyeceği daha ince seçenekler var. Bu, içeriği engellemeyecektir. Nasıl istersen oynuyorsun.

Cavity Busters sistem gereksinimleri

En az:
İşletim Sistemi: XP
İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
Bellek: 1 MB RAM
Ekran Kartı: 64mb

Önerilen:
İşletim Sistemi: Win 10
İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı
Bellek: 2 MB RAM

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir