Görünüşe göre Cate Blanchett, Borderlands film uyarlamasında Lilith the Siren’i oynamak için görüşmelerde .

Blanchett’in oyuncu seçimi, Çernobil’den Craig Mazin’in senaryoyu ve Cabin Fever’in Eli Roth yönetmenliğini kazanmasını sağlayan uyarlama için bir nimet daha olacak. Avi ve Ari Arad, Arad Productions aracılığıyla prodüksiyon yapıyorlar ve Erik Feig de filmi Picturestart üzerinden yapıyor. Ama eğer Blanchett rol almamışsa, burada uygulanabilir bir Firehawk için önerilerim var.

Claudia Black başka bir Avustralyalı aktris ve aynı zamanda birçok video oyununda da bulunuyor. Destiny’de Tess Everis’in , Dragon Age’de Morrigan’ın ve Uncharted’da Chloe Frazer’in sesi . Ayrıca, Cate Blanchett gibi zarif ve tutkulu bir görünüme ve aynı baş harflere sahip, ki bu da düzenli.

Summer Glau , Firefly ve devamı Serenity’de Tam River oynadı, bu yüzden daha az parlak bilimkurgu hikayeleri ile tanıştı. Ayrıca Terminator: Sarah Connor Chronicles’da rol aldı ve bu şovu izlememe rağmen, harika bir gömlekleri olduğunu tahmin ediyorum.

Son önerim Judy Greer . Greer inanılmaz bir oyuncu, her sahneyi çalıyor ve Borderlands adaptasyonunda başrol oynarsa mutlu olurdum  .