Ana Sayfa / Apple / Bu iMac Konsepti Apple’ın Bir Sonraki Yeniden Tasarımda Uygulamasını İstediğimiz Her Şey

Bu iMac Konsepti Apple’ın Bir Sonraki Yeniden Tasarımda Uygulamasını İstediğimiz Her Şey

Apple’ın iMac’i bir güncelleme istiyor ve sabırsızlıkla beklediğimiz herhangi bir tarih yok. İMac’in mevcut tasarımı ilk olarak 2007’de açıldı ve Apple’ın yeni bir tasarım yayınlamasını bekliyoruz. Apple’ın bir sonraki yeniden tasarımda uygulamasını isteyeceğimiz her şeyi öngören yeni bir iMac konsepti yayınlandı. Tasarım konsepti ipuçlarını iMac G4’ten alıyor ancak modern ve fütüristik görünmesini sağlıyor.

Yeni iMac Concept Çerçevesiz Ekran, iMac G4 Design, More

Çarpıcı iMac konsepti, IUAV Mimarlık Üniversitesi’nden endüstriyel tasarım öğrencisi olan 24 yaşındaki tasarımcı Xhakomo Doda tarafından tasarlandı. Halen Londra’daki Burberry’de CAD tasarımcısı olarak çalışmaktadır. İMac ferahlatıcı almak şaşırtıcı kısa bir şey değildir. Aşağıdaki kavramın önizlemesine göz atın .

iMac Konsepti

İMac G4 ilk olarak 2002’de piyasaya sürüldü ve bu kadar eski bir tasarımı konsept kadar iyi bir şeye dönüştürmek oldukça önemli. iMac konsepti hala klasik yarı ord şeklindeki tabanı ekranın altında tutuyor. Baz muhtemelen CPU’nun GPU, aktif soğutma fanı ve her şeyle birlikte bulunduğu yerdir. Kasa ve ekran, ayarlanabilir ve farklı konumlara döndürülebilen bir kol ile bağlanır.

iMac Konsepti

Ekran, işlerin ilginç hale geldiği yerdir. Panel neredeyse çerçevesiz ve 2020’de böyle olmalı. Mevcut iMac daha büyük çerçevelere sahip ve tasarım bu noktada tarih kitaplarının hemen dışında. Bu noktada, neredeyse 13 yıl sonra, iMac büyük bir yeniden tasarım gerektiriyor. İMac konseptinin tek amacı budur. Konseptte köşelerin kavisli olduğunu ve kesintisiz bir görünüm sağladığını görebilirsiniz.

iMac Konsepti

Klavye de radikal bir değişim gördü. Herhangi bir tuşa sahip değildir ve bunun yerine büyük bir dokunmatik ekrana sahiptir. Bu, sanal tuşların ekranda görüneceği anlamına gelir. Genel olarak, iMac konsepti inanılmaz görünüyor ve Apple’ın uygulayabileceği bir şey. daha fazla ayrıntı için konsept resimlerine ve ayrıntılarına buradan göz atın.

Konsept hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda bize bildirin.

Hakkında admin