4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film Boba Fett Hayatta Kaldı! Temuera Morrison Tarafından Oynanan 'The Mandalorian' Sezon 2'de...

Boba Fett Hayatta Kaldı! Temuera Morrison Tarafından Oynanan ‘The Mandalorian’ Sezon 2’de Görünecek

- Advertisement -
- Advertisement -

[dropcap]Z[/dropcap]ırhı giyecek en ünlü adamı dahil etmeden bir Mandaloryalı şov yapamazsınız. Jedi Dönüşünde öldürülen ancak on yıllardır romanlar, çizgi romanlar ve video oyunlarındaki görünümler nedeniyle inanılmaz derecede popüler olan ünlü ödüllü Boba Fett, Disney + dizisi The Mandalorian’ın 2. sezonunda rol oynayacak . Ve sürekliliği takdir eden herkesin yüzüne bir gülümseme getirecek bir dökümde, Star Wars Bölüm II: Klonların Saldırısı’nda Jango Fett rolünü üstlenen Temuera Morrison tarafından  çalınacak .

Hollywood Muhabiri , Morrison’un uzak bir galaksiye geri dönme öyküsüne sahiptir. Disney veya Lucasfilm tarafından onaylanmamış olmasına rağmen, ticaretin sicili burada kendisi için konuşuyor ve buna inanmaya hazırız. Sonuçta, Mandalorian prequels ve filmlerin orijinal üçlemesini hem köprü olağanüstü bir iş çıkarmış ve bu döküm biz bile aradığını bilmiyordum boz parçası gibi hissediyor.

Morrison olağanüstü bir aktör ( Once Were Warriors’daki korkunç performansını hatırlıyorum ). Yine de, çoğu kişi onu en iyi şekilde , DNA’sını İmparator Palpatine’nin klon ordusunun ve klonlanmış oğlu Boba’nın kaynağı haline gelen acımasız kelle avcısı Jango Fett’i oynadığı Klon Saldırısı’ndan en iyi tanıyor . Bununla birlikte, Jango, son kredi rolünü görmek için yaşamıyordu, daha sonra filmde Jedi ustası Mace Windu ile kavgada başını kaybetti. Boba Fett orijinal üçlemenin tamamı boyunca maskeli kaldı, ancak babasının bir klonu olduğundan, aynı özellikleri paylaştıklarını hayal edebiliriz. Ve şimdi, bu döküm bunu doğruladı.

Doğrulanmadı: Boba Fett, film tarihinde daha zarif olan ölümlerden biri olan Tatooine’deki Sarlacc Pitt’e düşerek nasıl hayatta kaldı.

Bu döküm beraberinde “Boba nasıl hayatta kaldı?” Ötesi birkaç soru daha getiriyor. “Bu gizemli figür, sezonun“ Silahşör ”ün aslında Boba Fett’in son anlarında gözüküyor muydu? ve “ Yıldız Savaşları kitaplarındaki ölü Boba Fett’in zırhını çalan karakter Cobb Vanth’a ne olacak ?” Göreceğiz.

Yıldız Savaşlarının ötesinde , Morrison’un son zamanlardaki diğer çalışmaları Moana ve Aquaman’ı içeriyor , bu yüzden Disney’e veya gişe rekorları kıranlara yabancı değil. O, Rosario Dawson katılır Ahsoka’nın Tano canlı aksiyon versiyonunu oynarken de, Mandaloria n sezon 2. Bu sezon sesleri kesinlikle hıncahınç ve biz çok bu yılın sonunda geldiğinde bizim için deposunda ne olduğunu görmek için çok heyecanlıyız.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60