4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Haber TV ve Film 'Betaal' Fragmanı: Netflix'in Hint Korku Serilerinde Bir Zombi Laneti Açıldı

‘Betaal’ Fragmanı: Netflix’in Hint Korku Serilerinde Bir Zombi Laneti Açıldı

- Advertisement -
- Advertisement -

Zombi ile ilgili yeni bir eğlenceye açsanız, Netflix, Blumhouse Television’dan bir Hint korku gerilim serisi olan Betaal ile özleminizi tatmin etmek için burada . Kasıtlı olarak kan susuz zombi redcoats sürüsü serbest bırakan bir takım polis memuru içeren yeni fragmana göz atın.

Betaal Fragman

Blumhouse Television, bu korku gerilim serisini hayata geçirmek için SK Global Entertainment ve Red Chillies Entertainment ile birlikte çalıştı. Yönetmen ve Patrick Graham tarafından yazılmıştır , Nikhil Mahajan tarafından yönetilmiştir ve Suhani Kanwar tarafından yazılmıştır . Bu , Netflix’in Hint korkusu alanına ilk adımı olan Ghoul’da çalışan ekiple aynı . Ghoul , Arap folklorundan çekilen korkunç bir canavarı içeriyordu ve Graham ve işbirlikçileri bir kez daha bu dizi için eski kötülüğün kilidini açma fikirlerine dokunuyor gibi görünüyor. Ghoul sadece üç bölümdü ve IMDb Betaal olduğunu iddia ediyor sadece dört, bu yüzden Netflix’in bir kısıtlama gösteren ve bir hikayeyi kırılma noktasından sonra uzatmayan bir örneği.

Netflix’in son birkaç yıldır uluslararası oyununu artırdığı bir sır değil ve bu, hâlâ dünyanın dört bir yanından hayranları cezbetmek ve cezbetmek için yeterince tanınabilir tür unsurları.

Yan not: tamamen görsel bir seviyede, zombiler için kostümler çok havalı – neredeyse  Devrim Savaşı’nda savaşırken Game of Thrones’tan Beyaz Yürüteçler ve ağırlıklar zombileşmiş gibi . Ben kazdım.

Hint sineması benim için büyük bir kör nokta, ama bu fragman bana dalmaya ve dünyanın bu bölgesinden eğlenceyi keşfetmeye çalışmam için ilham verdi. Bu aktörlere aşina değilim (henüz), ancak onları tanıyabilirsiniz:  Viineet Kumar Singh ( Mukkabaaz ,  Bard of Blood ), Jitendra Joshi ( Kutsal Oyunlar ), Aahana Kumra ( Burkha Altındaki Ruj ) ve Suchitra Pillai ( Dil Chahta Hai ).

İşte şovun resmi özeti:

Kötülük ebedidir. ‘Get Out’, ‘Sinsi’, ‘Bard of Blood’ ve ‘Ghoul’ yapımcılarından bir başka sınır zorlayan ve türü yükselten korku serisi geliyor. Sirohi ve ekibi, bir otoyol inşa etmek için Campa ormanının yerlilerini yerinden etme görevinde bulunurken, farkında olmadan insanlara zarar veren ve bildiğimiz gibi medeniyeti sonlandırmakla tehdit eden Betaal dağın lanetini serbest bırakıyor.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60