Ana Sayfa / Apple / Bazı Kullanıcıların Bazı Uygulamaları Açmasını Engelleyen iOS 13.5 App Store Hatası

Bazı Kullanıcıların Bazı Uygulamaları Açmasını Engelleyen iOS 13.5 App Store Hatası

iOS 13.5 App Store Sorunu

 

Birkaç gün önce, Apple en son iOS 13.5 ve iPadOS 13.5 güncellemesini tüm kullanıcılara sunmaya hazırdı . Bununla birlikte, bazı kullanıcılar için güncelleme, YouTube gibi belirli uygulamaları açmalarına izin vermiyor ve “Bu uygulama artık sizinle paylaşılmıyor. Kullanmak için App Store’dan satın almalısınız. ” İstemi iptal edebilecekleri veya App Store’da Görüntüle yapabildikleri için kullanıcıların emirleri çok fazla değildir. Aynı iOS 13.5 App Store ile ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz?

Bazı Kullanıcılar iOS 13.5 App Store Sorunuyla Karşılaşıyor – Belirli Uygulamaları Açamıyor

Daha önce de belirtildiği gibi, bazı kullanıcılar iPhone’larını iOS 13.5’e güncelledikten sonra YouTube ve WhatsApp gibi belirli uygulamaları açamadılar. Yalnızca belirli uygulamaların etkilendiğini ve muhtemelen App Store sorununun iCloud Aile Paylaşımı ile ilgisi olduğunu unutmayın. Muhtemelen, Apple’ın kullanıcıların yinelenen uygulamalar yüklemesini önleme mekanizması sorunun nedeni olabilir.

Bu noktada, sorunu çözebilecek bir geçici çözüm veya geçici bir düzeltme yoktur. Ayrıca Apple, Sistem Durumu sayfasında iOS 13.5 App Store sorununu da onaylamadı. Bazı kullanıcılar uygulamayı tekrar yüklemenin onlara yardımcı olduğunu öne sürdüler, ancak diğerleri için işe yaramadı. Apple, öncelikli konuyu not edecek ve yakında bir düzeltme yapacak.

İOS 13.5 App Store sorunu sizi etkilediyse, uygulamaları kaldırıp tekrar yüklemek yedeklenmemiş verileri silebilir. Bu öncelikle WhatsApp için geçerlidir. Konuyla ilgili daha fazla haber alır almaz sizleri güncelleyeceğiz.

iOS 13.5, sağlık otoritelerinin iletişim izleme uygulamalarını oluşturmasına yardımcı olmak için Google ile işbirliği içinde geliştirilen Pozlama Bildirim Sistemi gibi bir dizi iyileştirme ve yeni eklemeyle birlikte geliyor . Ayrıca, iOS 13.5 ile acil durumlarda kullanıcıların Tıbbi Kimliği de otomatik olarak paylaşılacak. Bir sürü diğer özellik de var, bu yüzden de kontrol edin.

İOS 13.5 App Store ile ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Hakkında admin