Salı, Aralık 5, 2023
Ana Sayfa Oyun ATOM RPG Trudograd

ATOM RPG Trudograd

- Advertisement -

ATOM RPG Trudograd
ATOM RPG Trudograd

ATOM RPG Trudograd

ATOM RPG Trudograd — nükleer bir felaketin yok ettiği dünyaya gitmeniz ve yeni bir kıyametin arifesinde onu kurtarmaya çalışmanız gereken sıra tabanlı bir rol yapma stratejisidir.

Oyunun olayları, Batı ülkeleri ve SSCB tarafından düzenlenen nükleer kıyametten bir süre sonra gerçekleşir. Nükleer füzeleri değiştirip ülkelerinin nükleer gücünü gezegenin yüzeyine indiren insanlar, insan ırkını Orta Çağ’a geri döndürdüler ve ancak şimdi, yıllar sonra.

İnsanlar nihayet medeniyeti yeniden inşa etmeye başladılar. Ama o kadar basit değil. Ne de olsa, hiç kimse şimdi Dünya’nın daha da korkunç bir tehdit tarafından tehdit edildiğini tahmin bile etmedi – gezegendeki tüm yaşamı yok edebilecek bir göktaşı.

Peki, belirli bir şehir-metropoliste insanlığı koruyabilecek bir cihaz olduğunu bulmayı başaran ATOM organizasyonunun belirli bir ajanının rolünü oynayacaksınız. Ancak bu cihaz hakkında bilgi edinmenin ve bulmanın kolay olacağını düşünmeyin.

Peki, bu oyunda sizi bekleyen oyun dünyası hakkında söylenecek ilk şey. Sovyet sonrası uzay, yerel kıyamet dünyasında dolaşacağınız efsanevi Volga, her biri kendi benzersiz hikayesi, yüzlerce görevi, entrikası ve komplosu olan onlarca ve yüzlerce karakter – tüm bunlar bir ATOM RPG Trudograd World’de sizi nelerin beklediğinin tam listesi.

Oynanış

ATOM RPG Trudograd, burada o kadar karmaşık değil ve aslında temelde yeni bir şey sunmuyor. Ancak bu oyunun oynanışı, hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza, yerel insanlarla hangi ilişkileri kuracağınıza, nasıl hayatta kalacağınıza ve ne yapacağınıza kendiniz karar verebileceğiniz özgürlük sunar.

Emrinizde büyük miktarda ganimet, silah, eşya ve nesne, büyük bir kısmen açık dünya ve çok daha fazlası olacak ve şimdi zaten yok edilmiş bu dünyanın kurtarılıp kurtarılmayacağı sadece size bağlı. Trudograd’a gidin, ihtiyacınız olan cihazı bulun ve insan medeniyetini kurtarın.

Ana Özellikler

  • Kendi bilgisine ve savaşmak, ticaret yapmak, konuşmak ve keşfetmek için düzinelerce farklı yere sahip büyük bir şehir.
  • Çok sayıda karakter geliştirme yolları, dövüş stilleri, beceriler, avantajlar ve farklılıklar içeren sıra tabanlı hardcore bir deneyim.
  • Her biri kendi kişiliğine ve sağlam bir dallanma diyaloğuna sahip benzersiz karakterler.
  • Çevrenizdeki şehri aktif olarak değiştiren çok çözümlü görevler.
  • Kahramanınızı önceki oyunumuzdan transfer etme yeteneği (Atom RPG).
  • Alması kolay bir oyun. Trudograd, ilk oyunun konusunun bir devamı olsa da, yeni oyunculara karşı da arkadaş canlısıdır ve kaçırmış olabileceğiniz bilgiler ve büyük gelişmeler hakkında sizi çabucak dolduracaktır.
  • Oyuncular tarafından oyuncular için yapılan iki yıllık bir topluluk çalışmasının sonucu. Bu oyun, kullanıcı geri bildirimlerinden ilham alan önceki oyunumuzdan birçok değişiklik içeriyor.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 64-bit (7 SP1+/8/8.1/10)
İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Phenom II
Hafıza: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6670 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolamak: 16 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

ÖNERİLEN:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 64-bit (7 SP1+/8/8.1/10)
İşlemci: Intel Core i5 / AMD FX
Hafıza: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 1660 / AMD RX 570
DirectX: Sürüm 12
Depolamak: 16 GB kullanılabilir alan
Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Video

Önceki İçerikBüyüleyici Bir Deneyim: Witchfire
Sonraki İçerikStar Valor

BENZER YAZILAR

Trinitron Nedir?

Trinitron Nedir? Trinitron tartışmasız mevcut en iyi tüketici CRT (Cathode Ray Tube) teknolojisidir. Teknoloji, tüm haklarına sahip olan Sony Corporation tarafından geliştirilmiştir. Trinitron tasarımı, şirketin...

Intel Core i9-13900K Raptor Lake CPU, High-End Z790 Anakartlarda 350W’a Kadar Güçle “Aşırı Performans” Moduyla Geliyor

Intel'in Raptor Lake amiral gemisi, Çekirdek i9-13900K, üst düzey Z790 anakartlarda yeni bir "Extreme Performance" moduna sahip olacak. Yeni performans modu, çipin zincirlenmemiş bir...

Eylül

EylülMehmet RaufÖZETRomanın yazarı Mehmet Rauf 1875 yılında İstanbul'da doğmuştur. Deniz Harp Okulu'nu bitirerek subay olarak hayata atılır. Serveti-Fünun edebiyat topluluğuna katılarak roman ve hikayeler...

POPÜLER YAZILAR

Age of Empires II: Definitive Edition – Return of Rome İnceleme

Age of Empires II: Definitive Edition - Roma'nın Dönüşü Age of Empires II: Definitive Edition, 1999 yılında piyasaya sürülen orijinal oyununun büyük bir yeniden yapımıdır....

iPhone 15 Pro Max’in En İyi Kamera Özelliği Gelecek Yıl iPhone 16 Pro’ya da Gelecek

Apple, önümüzdeki yıl Eylül ayında iPhone 16 ve iPhone 16 Pro modellerini kamera bölümünde oldukça önemli güncellemelerle duyuracak. iPhone 15 Pro Max, gelişmiş yakınlaştırma...

Bir Pulsar’ın Tuhaf Parlaklık Değişimlerinin Gizemini Çözmek

Üçü de dahil olmak üzere hem yerde hem de uzayda bulunan 12 teleskopu kapsayan kapsamlı bir astronomik çalışma Avrupa Güney Gözlemevi (ESO) gökbilimciler, tesislerdeki...

Nesiller Boyunca Bakteriyel Ekip Çalışmasını Ortaya Çıkarmak

Bakteriler topluluklar oluşturduğunda işbirliği yapar ve nesiller boyunca besinleri paylaşırlar. Basel Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, yeni geliştirilen bir yöntemi kullanarak bunu ilk kez başarıyla gösterdiler. Bu...