Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana Sayfa Mobil Apple'ın 7 Eylül 'Far Out' Etkinliğinden Neler Bekleniyor?

Apple’ın 7 Eylül ‘Far Out’ Etkinliğinden Neler Bekleniyor?

- Advertisement -

Apple, Far Out etkinliği süresi boyunca birden fazla ürünün üzerindeki peçeyi kaldıracak. Çok sayıda lansman görmeliyiz, bu yüzden bir haftadan daha kısa bir süre sonra bekleyebileceğimiz şeyleri gözden geçirelim.

İkinci Nesil AirPods Pro

İlk nesil AirPods Pro, yaklaşık üç yaşında ve Apple’ın Aktif Gürültü Önleme ve Şeffaflık modunu destekleyen ilk ürün oldu. Ayrıca yeni, kompakt bir tasarımla gönderilirler.

Bir ‘gelişmiş çip’ Kablosuz kulakiçi kulaklıklara dahil edilen kulaklıklar, kullanıcılara ek özelliklere erişim ve Apple’ın ‘Find My’ ağını kullanarak şarj çantasını yanlış yere koymanız veya çalınması durumunda arama olanağı verebilir.

İkinci nesil AirPods Pro’yu estetik olarak farklı kılacak bir alan, sapın çıkarılması, güncellenmiş sürümü Samsung’un Galaxy Buds 2 Pro’suna benzetiyor. Ne yazık ki, şarj kutusunun USB-C ile doldurulmasını beklemeyin, ancak 2023’te gelen güncellenmiş tasarımlara sahip olmalıyız. Bunun yanı sıra, geliştirilmiş Aktif Gürültü Önleme ve pil ömründe hafif bir artış dahil edilebilir.

Apple Watch Serisi 8

Apple Watch Series 8 toplamda üç versiyon, ‘Pro’ varyantının ayrıntıları aşağıda verilmiştir.

Etkinlik sırasında normal model ve orijinal Apple Watch SE’nin halefi ile karşılaşacağız.

Apple Watch Series 8’in Midnight, Starlight, PRODUCT(RED) ve Silver renklerinde geleceği söyleniyor, ancak gerçek ürün çeşitliliği resmi duyuruda kesinleşecek.

Apple Watch Series 8’in tasarımı Apple Watch Series 7’den farklı olmayacak ve yeni sensörler de beklememelisiniz.

Düşük maliyetli SE versiyonuna gelince, Apple’ın üretimden ve diğer maliyetlerden tasarruf etmek için önceki Watch SE için aynı kasayı yeniden kullanıp kullanmadığını öğrenmek bizi şaşırtmayacak.

Bu yaklaşım aynı zamanda giyilebilir ürünlerin fiyatını düşürmeye ve daha geniş bir kitleyi çekmeye yardımcı olacak, ancak bazı özellikler kaldırılmış durumda.

Apple Watch Profesyonel

Apple, akıllı saat ailesine ilk kez bir ‘Pro’ lakabı tanıtacak ve ilk üyenin Apple Watch Pro olarak adlandırılacağı söylentileri var.

Bu giyilebilir cihaz yalnızca Apple Watch Series 8’e kıyasla daha fazla yükseltme ile gelmekle kalmayacak, aynı zamanda bunun için bir prim ödemeyi de bekleyebilirsiniz.

İlk olarak, spesifikasyon detaylarına girelim. Tasarımın düz kenarlara sahip olduğu söyleniyor. 1.99 inç ekran bu da 47 mm’ye çevirir.

Alüminyumdan daha güçlü olduğu söyleniyor ve ekranın darbeye dayanıklı olduğu söyleniyor. Daha büyük ekran sayesinde, kaputun altına daha büyük bir pil almalıyız.

Apple’ın bu premium cihazda 999 dolarlık bir fiyat etiketini nasıl tokatlayacağı göz önüne alındığında, şirket normal Apple Watch Series 8 kadar çok birim göndermeyebilir.

Önceki bir tahmine göre, Apple Watch Pro gönderileri bir milyon, bu çok fazla bir hacim değil, ancak daha büyük marjlar, söylentilere göre 999 $ perakende satış fiyatı nedeniyle bunu dengeleyebilir.

Ne yazık ki, yaklaşmakta olan hiçbir Apple Watch modelinin olmayacağını unutmayın.

Müşterileri yeni silikonu çalışırken göreceklerine inandırmak için yeni yonga setine farklı bir isim verilebilir. Apple Watch Pro’nun oldukça fazla ilgi göreceğini düşünüyoruz ancak kalan iki modelden ne kadar farklı olduğunu görelim.

iPhone 14 Ailesi

Okuyucuların çoğu muhtemelen Apple’ın iPhone 14 serisini resmi olarak tanıtmasını merakla bekliyor olacak. Aşağıda listelenen ekran ve diğer teknolojilere sahip toplam dört model almalıyız:

  • iPhone 14 – 6.1 inç OLED LTPS
  • iPhone 14 Max – 6.7 inç OLED LTPS
  • iPhone 14 Pro – 6.1 inç OLED LTPO (daha hızlı yenileme hızı için ProMotion’ı destekleyecektir)
  • iPhone 14 Pro Max – 6,7 inç OLED LTPO (daha hızlı yenileme hızı için ProMotion’ı destekleyecektir)

Son tahminlere göre iPhone 14 ailesi 749 dolardan başlıyor, 799 dolardan başlayan iPhone 13’ten daha ucuz hale getiriyor (iPhone 13 mini hariç). Bununla birlikte, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max büyük olasılıkla 50 $’lık bir fiyat artışı görecek, bu nedenle müşterilerin 999 $ ve üzeri ödeme yapmak yerine şimdi 1.049 $’dan başlayıp yükselmeleri gerekecek.

Bazı okuyucular, Apple’ın milyonlarca sadık müşteriden kâr elde etmek için daha fazla yol bulduğunu düşünebilir, ancak küresel enflasyon çeşitli bileşenler için fiyat artışlarına neden oldu, bu yüzden Apple’ın başka seçeneği yok.

Tasarıma aşina değilseniz, iPhone 14 ve iPhone 14 Max çentiği koruyacak, ancak iPhone 13 ve iPhone 13 mini’de bulunandan daha küçük olacak. İPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e gelince, söylentiler ve raporların doruk noktası, bir “hap + delik” kesimine sahip olacaklarını iddia ediyor ve daha iyi bir fikir istiyorsanız, bazılarına göz atabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

Google Bard Erken Erişim Sonunda Denemeye Açıldı, Ancak Bir Bekleme Listesi Var

Google nihayet erken erişime açtı Bard'ı bugün. Ancak, şu anda sınırlıdır, yani bu, halka tam teşekküllü erişim değildir. İlgilenenler için, kullanabileceğiniz ve bir bekleme...

Kullanıcılar, Daha İyi Gece Görüşü Resimleri İçin Tüm Pixel 8 Pro Kameraları Aynı Anda Kullanabilir

Google'ın fotoğrafçılıktaki sihri inkar edilemeyecek bir şeydir. İlk Pixel telefon çıktığından beri Google, akıllı telefon kameralarına bakışımızı sürekli olarak güncelliyor ve bu, yakında çıkacak...

DEA, Geçen Yıl Uyuşturucuyla Mücadele Operasyonlarında Gözetim İçin AirTag’leri Kullandı

Apple'ın AirTag'leri, ürün takibi söz konusu olduğunda oldukça kullanışlıdır ve aksesuar, hassasiyeti ve doğruluğu göz önüne alındığında olumlu eleştiriler almıştır. AirTag'ler genel halk için tasarlanırken,...

Most Popular

Nintendo Switch Halefinin Yeni NVIDIA Tegra Çipinin Samsung 5nm 5LPP İşlemini Kullanacağı Söylentileri

Bir süredir halefi hakkında söylentiler var. Nintendo, yeni Switch oyunları ince hibrit konsoldan yeterli performansı sıkıştırmak için giderek daha fazla mücadele ederken, açıkça zamanı...

Dünyanın İlk GPU Hızlandırmalı Kuantum Hesaplama Sistemi, Açık Kaynaklı CUDA Quantum Yazılımını Kullanıyor

NVIDIA'nın DGX Quantum'u, Açık Kaynak CUDA Quantum Yazılımını Kullanarak Yüksek Performanslı GPU'ları Quantum Computing ile Birleştiriyor NVIDIA bugün, aşağıdakilerle oluşturulmuş yeni bir sistemi duyurdu: Kuantum...

LinkedIn, İşletme Sayfaları İçin 4 Güncellemeyi Kullanıma Sunuyor

LinkedIn, işletme sayfaları için bir dizi yeni özellik sunuyor. Bu güncellemeler, gelişmiş yayıncılık ve topluluk oluşturma araçlarından yararlanırken işletmenizin marka kimliğini, değerlerini ve tekliflerini sergilemenize...

Arc GPU’ların Baş Mimarı ve Kurucusu Raja Koduri Intel’den Ayrılıyor

Intel'in grafik teknolojilerine, Arc serisi grafik kartlarına katkıları olan ve Intel'e üç ürün grubunun çıkmasına yardımcı olan Raja Koduri, bu sabah Pat Gelsinger tarafından...

Recent Comments