Ana Sayfa / Apple / Apple, Kararlılık ve Kalite için Genel İyileştirmelerle HomePod 13.4.5 Yazılım Güncellemesini Yayınladı

Apple, Kararlılık ve Kalite için Genel İyileştirmelerle HomePod 13.4.5 Yazılım Güncellemesini Yayınladı

AppleiOS 13.5 ve iPadOS 13.5’in yanı sıra hata düzeltmeleri ve kararlılık geliştirmeleriyle HomePod 13.4.5 yazılım güncellemesini de yayınladı.

HomePod’unuzu Genel Düzeltmeler ve Kararlılık İyileştirmeleri ile Şimdi 13.4.5 Yazılım Güncellemesine Güncelleyin, Hemen Nasıl Güncelleyebilirsiniz

Tüm HomePod kullanıcılarını çağırıyorsunuz , dördünüz de – Apple’ın akıllı hoparlörünün genel istikrarını artıran herkes için yeni bir yazılım güncellemesi var. Değişiklik günlüğü aşağıdakiler dışında çok fazla bahsetmez:

Ana SayfaPod 13.4.5 changelog

HomePod yazılım sürümü 13.4.5, kararlılık ve kalite için genel iyileştirmeler içerir

Gördüğünüz gibi, devam edecek çok şey yok. Ancak bu, bu güncellemeyi atlamanız gerektiği anlamına gelmez.

En son yazılım sürümünü indirmek, Home uygulamasını başlatmak ve oradan bir şeyler almak kadar kolaydır. Ancak elbette, basitlik adına, aşağıdaki adımları listeleyeceğiz:

Not: HomePod’unuz için otomatik güncellemeleri etkinleştirdiyseniz aşağıdaki adımları tamamen atlayabilirsiniz. Ancak güncellemeyi şimdi zorlamak istiyorsanız, okumaya devam edin.

  • İPhone veya iPad’inizde Ev uygulamasını başlatın
  • Sol üst köşedeki küçük ‘ev’ benzeri simgeye dokunun
  • Hoparlörler ve TV’ler bölümünün altında Yazılım Güncelleme’ye dokunun
  • Sayfanın düzgün bir şekilde yenilenmesine izin verin ve güncelleme göründüğünde, İndir ve Yükle üzerine dokunun.

HomePod güncellemelerinin yüklenmesi genellikle uzun sürmez. Aslında, bunu yazmayı bitirdiğimde, HomePod’um 13.4.5 ile yapıldı ve toz haline getirildi.

Yazılım güncellemesinin geliştirdiği şeyler görülmeye devam ediyor. Ancak burada son derece dikkate değer bir şey varsa, bunu herkese göstereceğiz. Bu arada, kendinize bir fincan kahve hazırlayın ve bu güncelleme düğmesine basın.

Hakkında admin