Cuma, Aralık 2, 2022
Ana Sayfa İnceleme Apple iPad 10 Çıkış tarihi, fiyatı, tasarımı ve özellikleri

Apple iPad 10 Çıkış tarihi, fiyatı, tasarımı ve özellikleri

- Advertisement -

Çıkış tarihi, fiyatı, tasarımı ve özellikleri
Apple iPad 10 Çıkış tarihi, fiyatı, tasarımı ve özellikleri

Raporlar, çok yakında yeni bir Apple iPad 10 (2022) lansmanını görebileceğimizi gösteriyor.

iPad 10’un halefi olacak A13 Bionic çiple çalışan iPad 9, geçen yıl piyasaya sürüldü. Şimdiye kadar, en son iPad’in A14 Bionic çipinin dahil edilmesi ve bir USB-C şarj bağlantı noktasının eklenmesi.

Yeni ürünün potansiyel duyurusuna çok fazla odaklanılmış olsa da iPad Pro (2022) giriş seviyesi iPad’in yenilenmesi de şüphesiz popüler bir seçenek olacak.

Apple iPad 10 (2022) hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin ve daha fazla söylenti ve bilgi mevcut olduğunda bu sayfayı güncelleyeceğimiz için yakında bu sayfaya geri döndüğünüzden emin olun.

Yayın tarihi

Apple’ın iPad serisini genellikle Eylül ayında piyasaya sürmesine rağmen – son üç sürüm bu eğilimi koruyor – bu sırada yeni bir Apple iPad 10’dan söz edilmedi.

Bunun yerine, bir Bloomberg’den rapor Ağustos 2022’de önerdi iPadOS 16 yeni bir iPad’in piyasaya sürülmesiyle eşleşmesi için bu yıl Ekim ayına kadar erteleniyor.

Bloomberg’in Mark Gürman ayrıca Apple’ın yeni bir 10. nesil giriş seviyesi iPad planladığına inanıyor. Bu cihazın hangi tarihte duyurulacağını belirtmese de, özellikle en son iPad Pro’nun 18 Ekim’de (aracılığıyla) duyurulacağını iddia ettiği için yakında çıkacak gibi görünüyor. Twitter).

Fiyat

Apple, bir sonraki iPad için fiyatlandırma konusunda sessiz kaldı. Giriş seviyesi bir cihaz olduğu için, özellikle şirket zaten başka üst düzey tabletler sattığı için fiyat önceki modele göre çok fazla değişmemeli.

Mevcut iPad 9, 64 GB depolama alanıyla 319 £ / 329 $ ‘dan başlıyor. Fiyat önceki modelle aynı olmasa da 2022 yinelemesinin çok fazla artmasını beklemiyoruz.

Tasarım

Gurman’a göre Yaklaşan Apple iPad 10, 10.5 inçlik bir ekranla gelecek. Bu, üzerinde bulunan 10.2 inçlik ekrandan biraz daha büyüktür.

Gürman ayrıca bir USB-C bağlantı noktası ve düz kenarlar. Bu, şarj için Apple’ın kendi Aydınlatma konektörüne sahip olan son modelden başka bir değişiklik. Bir USB-C konektörünün dahil edilmesi, daha hızlı aktarım hızlarının yanı sıra harici ekranlara kolaylıkla bağlanma yeteneği sağlayacaktır.

iPad’in gerçek tasarımına ilişkin söylentiler, 2022 üç aylık raporu Köşeli kenarlar ve tam ekran ile geleceğini iddia eden Display Supply Chain Consultants’tan.

Bu rapor, iPad 10’un köşeli kenarlara, daha büyük bir ekrana ve arkaya bakan bir kamera çıkıntısına sahip olacağını iddia ediyor.

Aşağıda görebileceğiniz bu söylentiler ve sızdırılmış dosyalardan yola çıkarak renderlar oluşturdu.

Apple, iPad 10 tasarımının herhangi bir yönünü henüz onaylamadığından, bu görüntüleri ve söylentileri bir tutam tuzla almanızı öneririz.

Özellikler

Apple iPad 10’un tasarımı hala tartışmaya açık olsa da, Apple’ın en son tabletinin bazı iç özelliklerini yükselteceği kesin.

Bu, iPad 9 ile karşılaştırıldığında bir güncelleme olacak. Bazıları, iPad 10’un bunun yerine yenisiyle geleceğini öne sürüyor. Bu bir olasılık olsa da, en uygun fiyatlı iPad serisinin bu kadar üst düzey bir işlemci kullanması pek olası değildir.

iPad 9, 4G bağlantısıyla geldi, bu nedenle Apple’ın en yeni tabletine daha hızlı ağ bağlantısı eklediğini görmek şaşırtıcı olmaz.

Daha fazla bilgi ortaya çıktığında bu sayfayı güncelleyeceğimiz için, sayfasını favorilerinize eklediğinizden ve Apple iPad 10 (2022) hakkında daha fazla bilgi için geri döndüğünüzden emin olun.

RELATED ARTICLES

Apple iPad Pro Çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve tasarımı

Bir süredir Apple'ın iPad Pro'su için bir 2022 güncellemesi bekliyorduk ve tableti bugün göreceğimizi iddia eden birçok satış noktası ile bir lansman hemen köşede...

Most Popular

Artan Yoğunluklar ve 64-Bit DRAM ile Kapasiteyi ve Performansı İkiye Katlama

Samsung GDDR6 DRAM'e kıyasla performans ve kapasiteyi ikiye katlayan, GDDR6W olarak bilinen yeni nesil grafik belleği. Yeni Nesil Grafik Çözümleri İçin Samsung GDDR6W Bellek Tanıtıldı:...

Sapphire Rapids-WS CPU Desteği, 16 “8-Kanallı” DDR5 DIMM, Çok sayıda PCIe Gen5 Yuvası

Supermicro'nun Intel'in Sapphire Rapids-WS Xeon İş İstasyonu CPU'ları için yaklaşmakta olan W790 anakartı sızdı. İlk W790 Anakart Kırma Kapağı, 16 DDR5 DIMM Yuvalı Supermicro E-ATX...

CSOT, T5 LCD fabrikasında ekipman kurulumunu daha da geciktiriyor

Koreli kit üreticilerinin kazançları zarar görecek Çinli ekran devi CSOT, Gen 6 likit kristal ekran (LCD) panel üretimine ayrılmış T5 fabrikasında ekipman kurulumunu ertelemeye devam...

Hyundai, 2023’te CATL’nin CTP teknolojisini yaygın olarak kullanacak

Hyundai Motor, CATL'nin cell to pack teknolojisini gelecek yıl yeni elektrikli araçlarında uygulamayı planlıyor. Kaynaklar, pil hücrelerini doğrudan modülsüz paketlere koyan teknolojinin, ilk olarak Kia...

Recent Comments