4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Apple Apple Cihazlarda Süreklilik Özelliği

Apple Cihazlarda Süreklilik Özelliği

- Advertisement -

Apple Cihazlarda Devamlılık Özelliği

- Advertisement -

OS X 10.10 veya üstünü çalıştıran bir Mac ve iPadOS veya iOS 8 veya üstünün yüklü olduğu bir mobil cihazla Apple cihazınız sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır. Mac’inizde arama yapabilir ve alabilir, herhangi bir cihazınıza metin mesajı gönderip alabilir ve AirDrop ile Mac, iPad ve iOS aygıtlarınız arasında dosya paylaşabilirsiniz.

Wi-Fi Anında Erişim Noktası

[one_half]

[dropcap]1[/dropcap]

Anında Erişim Noktası’nın sistem gereksinimleri katıdır. Mac’in 2012 ortası veya daha yeni olması ve Yosemite veya sonraki bir sürümünü çalıştırması gerekir. Mac’inizin ne zaman yapıldığını öğrenmek için sol üstteki Apple simgesini tıklayın ve Bu Mac Hakkında’yı seçin. İOS aygıtının iPhone 5 veya üstü, iPad (4. nesil) veya üstü, iPod touch (5. nesil) veya üstü veya herhangi bir iPad mini olması gerekir.

[/one_half][one_half_last]

[dropcap]2[/dropcap]

Mac’inizin ve Instant Hotspot ile kullanmak istediğiniz tüm cihazların aynı iCloud hesabında oturum açtığından emin olun. Bir iPadOS veya iOS cihazında Ayarlar> [Adınız]> iCloud’a gidin ve Mac’te Sistem Tercihleri’ni açın (Apple menüsünün altında, sol üst köşede veya Dock’tan) ve Apple Kimliği> Genel Bakış’ı tıklayın.[/one_half_last]

[one_half]

[dropcap]3[/dropcap]

iPhone’unuzun İnternet’e hücresel bir bağlantısı olduğundan emin olun. Ekranın üstünde bir 3G veya 4G sembolü görmelisiniz. Kişisel Erişim Noktası’nın da açık olduğundan emin olun. Bunu yapmak için Ayarlar uygulamasını ve ardından Mobil Veri bağlantısını açın. Kişisel Erişim Noktası seçeneğini arayın ve zaten açık değilse açın.

[/one_half][one_half_last]

[dropcap]4[/dropcap]

Instant Hotspot Internet bağlantınıza erişmek için Mac’te ekranın sağ üst köşesindeki Wi-Fi menüsünü tıklayın ve listeden iPhone’unuzu seçin. Bir iOS cihazında aynısını Ayarlar> Wi-Fi ile yapın. İPhone ekranının üstündeki bir gösterge bir bağlantı gösterir. Bu başarısız olursa, cep telefonu operatörünüzün kişisel etkin noktaları desteklediğini kontrol edin.[/one_half_last]

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60