4 C
Ankara
Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Apple Apple Cihazlarda Safari'de

Apple Cihazlarda Safari’de

- Advertisement -

Apple Cihazlarda Safari’de

- Advertisement -

Tüm Apple donanımlarınız aynı Apple Kimliğinde oturum açtığı sürece, şu anda kapalı olsa bile farklı bir cihazda açık olan bir web sayfasını kolayca bulabilirsiniz. İşyerinde bir web sitesini okuyabilir, ardından otobüste alabilir veya iPad’inizde evinizi eğitebilir ve daha sonra evdeyken Mac’inizde açabilirsiniz.

Mac’lerde

[dropcap]1[/dropcap] Mac’inizde Safari uygulamasını her zamanki gibi açın. Burada gösterildiği gibi Sekmeler düğmesini tıklayın. Safari’de şu anda açık olan her sekmeyi kapsayan bir küçük resim sayfası gösterilir.

[dropcap]2[/dropcap] Bu sayfayı yukarı kaydırırsanız, bir dizi web sitesi listesi görürsünüz. Bunlar diğer cihazlarınızda açtığınız sayfalardır. Web sitenizi Mac’inizde açmak için birini tıklayın.

 

İPhone ve iPad’lerde

[dropcap]1[/dropcap] iPhone ve iPad’inizde aynı şekilde çalışır. Safari uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki Sekmeler simgesine dokunun. Mac’te olduğu gibi, biri diğerini kısmen kaplayan iki sayfaya benziyor.

[dropcap]2[/dropcap] Yine açık sekmeleri gösteren bir küçük resim ekranı elde edersiniz ve diğer cihazlarda açık olan web sitelerinin listesini yukarı kaydırabilirsiniz; açmak için birine dokunun. Kapatmak için sola hızlıca kaydırabilirsiniz.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60