Ana Sayfa / Apple / Apple, A12 İşlemci ile Giriş Seviyesi 2020 iPad’i Başlatabilir

Apple, A12 İşlemci ile Giriş Seviyesi 2020 iPad’i Başlatabilir

iPad A12 Çip

 

Apple, güçlü A12 işlemciyle bu yıl potansiyel olarak yeni bir 10.2 inç iPad başlatabilir. Geçtiğimiz Eylül ayında Apple, Smart Connector eklenmesi ile birlikte ekran boyutunu 10.2 inç’e çıkaran 329 dolarlık iPad’ini yeniledi. Ancak, şirket içinde hiçbir değişiklik yapılmamıştır. Ancak, işler doğru yönde spekülasyon yapılıyorsa, Apple’ın A12 çipinin dahil edilmesi gibi önemli değişikliklerle yeni bir giriş seviyesi iPad yayınlamasını bekleyebiliriz.

Apple, A12 Chipset ile Yeni Bütçe iPad Modelini Piyasaya Sürüyor mu?

 

Giriş seviyesi iPad’e A12 çipinin eklenmesi, 2018 yenilemesinin hala A10 Fusion çipiyle övünmesinden bu yana, şu anda alışkın olduğumuzdan daha büyük bir anlaşma ve dikkate değer ölçüde daha güçlü olmasını sağlayacaktır. Haberler anonim bir Twitter hesabı L0vetodream tarafından paylaşılıyor . Kaynak aynı zamanda geçmişte tidbitleri paylaştı ve bugün bu yıl güçlü bir işlemci ile piyasaya sürülmek için yenilenmiş yeni bir iPad’e işaret ediyor.

A10 yongasının hala oldukça verimli olduğunu, ancak özellik değişikliklerinin her zaman hoş bir ek olduğunu unutmayın. Apple ayrıca iPad mini ve iPad Air’i A12 Bionic ile güncelledi ve iki model de Apple Pencil’ı destekliyor.

İlginç bir şekilde, güvenilir Apple analisti Min-Chi Kuo, iPad donanımına ve Apple Glasses’e odaklanan yeni bir yatırımcı notunda detaylar. Rapor, Apple’ın mevcut 10.2 inç ve iPad Air’in 10.5 inç ekranından daha büyük olan 10.8 inçlik bir ekranla yıl sonuna kadar yeni bir daha ucuz iPad modeli piyasaya süreceğini belirtti. Dahası, söylenti 10.8 inç iPad’in bu iPad modellerinden birinin yerini alacağına veya Apple’ın yeni bir ürün serisi tanıtacağına dair kesin bir kanıt yok.
Apple gelecekteki iPad Pro modelleri için mini LED ekranlar üzerinde çalışırken , şirketin bütçe spektrumunu genişletmesi mantıklı. Bunların sadece spekülasyonlar ve söylentiler olduğunu ve son kelimenin Apple’a ait olduğunu unutmayın. Konuyu duyar duymaz daha fazla paylaşacağız.

Hakkında admin