Cuma, Ekim 30, 2020
Ana Sayfa Teknoloji Anti-5G Kalkanları

Anti-5G Kalkanları

5G teknolojisi zaten birçok yerde çalışıyor, ancak yine de birçok insan ondan korkuyor. 5G’ye karşı “koruyucu” icatlar için uzun süre beklemek zorunda değildik.

5GBioShield kesinlikle 5G’ye karşı koruma sağlamaz

Birçok kişi 5G ağı hakkında endişeler bildiriyor. Sağlığa zararlı etkileri, hatta koronavirüs ile bağlantıları hakkında teoriler bulmak zor değildir. Bu tür hiçbir şey bilimsel olarak kanıtlanmamış olmasına rağmen, anti-5G aktivistleri kendi “kanıtlarını” buluyor. Şaşırtıcı değilBazı insanların bu durumda kolay kar kokusu . Koruyucu kuantum alanı üreten bir flash sürücü mü? 5G koruyucu krem? Neden olmasın? Gördüğünüz gibi, dolandırıcıların yaratıcılığı sınır tanımıyor.

5GBioShield adlı flash sürücü Bir kuantum koruma alanı üretecek olan , web sitelerinden birinde 283 pound karşılığında sunuluyor. Cihazın kuantum teknolojisi kullandığı ve çevredeki elektromanyetik radyasyonun “dengesini ve uyumunu geri kazandığı” söylenir. Sadece bu değil, açıklamasında iyonlaştırıcı radyasyonun etkisine karşı bile koruduğu bilgileri bulabiliriz! İnanılmaz bir şey, Çernobil kazası sırasında böyle flash sürücülere sahip olmamaları üzücü.

Bu, 5GBioShield’ın içerdiği şeydir. Kaynak: PenTestPartners

Partners’daki teknisyenler bu nano-kuantum icatını söktüler ve sıradan bir flash sürücü olduğu ortaya çıktı. Hemen hemen aynı olanlar Asya dükkanlarında birkaç dolar için kolayca bulunabilir. 5GBioShield, sıradan bir flash sürücü olarak bile iyi çalışmayacak çünkü bu buluşu satan BioShield Distribution, Çin’den en ucuz 128 MB sürümünü sipariş etti. Evet, megabayt, doğru okudunuz.

Anti-5G flash sürücü muhtemelen reklamı yapılan USB anahtarlarından sadece biridir

Koruyucu bir flash sürücü, “kötü 5G” ile mücadelede tek silah değildir. yVine’e göre , bir Amerikan vatandaşı elektromanyetik radyasyona karşı koruyucu bir krem satarak yarım milyon dolar kazanabilir . Maddenin satıldığı yer, yılın başından yetkililer tarafından kapatıldığı Nisan ortasına kadar işletildi. Ayrıca Facebook’ta reklamların yanı sıra Amazon ve eBay’deki açık artırmaları da bulabilirsiniz. Ürünün fiyatı 20 ile 80 dolar arasında değişiyordu. Burada da buluş bilimsel olarak analiz edildi. 5G’ye karşı mucize krem, sadece Vazelin ve bir çeşit güneş koruyucu karışımıdır.

Hem krem ​​hem de flash sürücü alıcıları buldu. Bu tür dolandırıcılıklar verimli bir zemine düşer, çünkü 5G’den korkan insanlar kendilerini korumak için çok para harcayabilirler . Bunun nedeni, cehalet ve / veya teknik sorunlardan kaçınma nedeniyledir. Bu nedenle, kendi şüphelerinizi gidermeye değer. Ancak kendinizi elektromanyetik radyasyondan korumak konusunda ciddiyseniz, bir yol var. Etkili bir çözüm, Faraday kafesi, sıkı bir metal örgü örtü gibi bir şey inşa etmek ve kendinizi içine kapatmaktır. Tüm harika USB anahtarları, anti-5G kremleri, gümüş iplikli kapaklar ve diğer benzer buluşlar sadece bir aldatmaca.

Most Popular

Katherine Langford’un başrolde yer aldığı Cursed için yeni bir fragman sundu

Hikayesi Arthur efsanelerine atıfta bulunan Tom Wheeler ve Frank Miller'ın romanından uyarlanan gösteri 17 Temmuz'da başlayacak. Netflix'ten yeni bir fantastik dizi geliyor. 17 Temmuz'da başrolde Katherine...

Teenage Mutant Ninja Turtles Yeni Bir Film Yeniden Başlayacak

Son tarih, Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerini yeniden başlatmayı planladığını bildirdi. Prodüksiyon, bilgisayar animasyonu ile oluşturulacaktır. Teenage mutant ninja kaplumbağalar yine sinemalarda olacak. Son tarih , Nickelodeon'un Teenage...

Alfred Wegener

Alfred Wegener Alfred L. Wegener 1 Kasım 1880’de Berlin’de doğmuştur. Bugün Humboldt Üniversitesi olarak bilinen Friedrich Wilhems Üniversitesi’nde gökbilim ve meteoroloji eğitimi almış, 1905 yılında...

John Stuart Mill

John Stuart Mill John Stuart Mill 1806 yılında Londra’da doğdu. Babası zamanının tanınmış bir felsefecisi ve ekonomisti olan James Mill’dir (1773-1836). James Mill’in eğitim konusunda...

Recent Comments

admin on 300full-60