Ana Sayfa / Oyunlar / PC / Animal Crossing: Yeni Ufuklar oyuncuları konsol başına bir ada ile sınırlandırıyor
Animal Crossing: Yeni Ufuklar oyuncuları konsol başına bir ada ile sınırlandırıyor
Animal Crossing: Yeni Ufuklar oyuncuları konsol başına bir ada ile sınırlandırıyor

Animal Crossing: Yeni Ufuklar oyuncuları konsol başına bir ada ile sınırlandırıyor

Animal Crossing: Yeni Ufuklar oyuncuları konsol başına bir ada ile sınırlandırıyor

Bu talihsiz haber nugget’ı, bu hafta başlarında Avustralya’nın Nintendo web sitesindeki feragatnameyi fark eden AC Pocket News tarafından ortaya çıkarıldı. Birden fazla profilde bile, her bir sistemde sadece bir ada saklanabileceği görülmektedir.

“Nintendo Switch konsolunda kayıtlı hesapları olan en fazla 8 oyuncu bir ortak adada yaşayabilir ve bir adanın dört sakini aynı konsolda aynı anda oynayabilir. Lütfen dikkat: Nintendo Switch konsolu başına, bir konsolda kullanılan kullanıcı hesabı sayısına veya oyunun kopyalarına bakılmaksızın yalnızca bir ada bulunabilir. Her benzersiz ada için bir Nintendo Switch ve oyunun bir kopyası gerekiyor. ”

Bu, sadece tek bir Nintendo Switch’e sahip olan ve her biri kendi ayrı adasını oluşturmak isteyen haneler için talihsiz olacak, Animal Crossing: New Horizons’dan en iyi şekilde yararlanmak için oyunun başka bir konsoluna ve kopyasına ihtiyacınız olacak gibi görünüyor.

20 Mart 2020’de piyasaya sürülecek olan Nintendo’nun sevilen serisindeki son giriş, yıllarca sürdü ve hayranlar ellerini almak için ağızda olumlu bir şekilde köpürdü. Bu haber kesinlikle şeylere bir amortisör koyuyor, ancak ondan gördüğümüz her şey harika görünüyor.

Şu anda başka bir gecikmeye tabi olmadığını umuyoruz, çünkü şu anda 2020’de araziye özel en büyük Nintendo Switch olarak duruyor, ancak daha fazlasının henüz açıklanamayacağını hayal ediyoruz.-

Harika 101, Kickstarter hedefine ulaştıktan sonra Nintendo Switch, PS4 ve PC’ye geliyor

PlatinumGames ‘ The Wonderful 101 , geliştiricinin kickstarter kampanyası yayınlanmaya başladıktan birkaç dakika sonra hedefine ulaştığından resmi olarak Nintendo Switch, PS4 ve PC’ye geliyor.

Başlangıçta toplam finansman hedefi olarak sadece 38.356 £ talep eden remaster çabası şimdi 790.000 £ ‘ı aştı ve fan katkılarına güveniyor. Kampanyada hala 31 gün kaldığı için yavaşlama belirtisi gösterilmedi.

2013 yılında kötü niyetli Nintendo Wii U için ilk lansman yapan PlatinumGames’in ilginç aksiyon deneyimi, eleştirmenlerin övgüsüne rağmen sefil bir şekilde satıldı ve o zamandan beri hardcore hayranlarından derin bir takdir kazandı. Şimdi, nihayet modern platformlarda geri dönüş yapıyor.

Şu anda bir dizi fon hedefini aştı, yani Wonderful 101 Remastered artık PS4, Nintendo Switch ve PC’ye geliyor. Henüz ulaşılamayan diğer streç hedefler arasında bir zaman deneme modu ve ortaya çıkarılmaya istekli olduğumuz birkaç ilginç sürpriz var.

Eurogamer yönetmeni Hideki Kamiya ile ilgili olarak gelecek sürüm hakkında şunları söyledi: “İçindekiler açısından, daha büyük oyunlarımızdan biri, bu yüzden nasıl olduğumuzdan memnunuz. Daha fazla içerik eklemek istediğimiz durum böyle değil – sadece daha kullanıcı dostu hale getirmek istiyoruz. ”

“Orijinalinde pek memnun olmadığım her zaman değiştirmek istediğim şeylerin bir listesini aldım. Oyunu tekrar gözden geçirebilmemiz bu ince ayarları yapmamıza izin verdi. ”Görünüşe göre PlatinumGames, duymak harika basit bir bağlantı noktası yerine orijinalin üzerine inşa etmek istiyor.

Wonderful 101, Japon geliştiriciden gelen ve üçü hala gizemini koruyan yeni projelerin bir listesi olan “Platinum 4” ün bir parçasıdır. Önümüzdeki haftalarda yavaş yavaş ortaya çıkacaklarını hayal ediyoruz ve umutsuzca parmaklarımızdan birinin NieR ile ilişkili olduğunu geçiyoruz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir