4 C
Ankara
Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Android Android için Cortana: Hatırlatıcılar Widget Geliştirmeleri, Yeni Komutlar

Android için Cortana: Hatırlatıcılar Widget Geliştirmeleri, Yeni Komutlar

- Advertisement -

Android için Cortana’nın yeni bir sürümü çıktı. Uygulama sürümü 2.9.10 yeni özellikler ve geliştirmeler ile geliyor. İşte değişiklikler.

- Advertisement -

Android için Cortana

Android için Cortana için resmi değişiklik günlüğü aşağıdaki vurgularla birlikte gelir.

  • Yaklaşan güncellemede “İşte ne yapabilirim” bahşiş kartı.
  • Gelecek Taahhütler’deki tüm taahhütleri görün.
  • Geliştirilmiş Hatırlatmalar Widget.

Cortana bir dijital yardımcı uygulaması. Hatırlatıcıları, notları ve listeleri destekler, görevlerinizi ve takviminizi takip edebilir. Başlangıçta Windows 10 için oluşturuldu. Daha sonra Android ve iOS’ta kullanıma sunuldu.

Office 365 veya Outlook.com kullanıyorsanız Cortana, e-postada verdiğiniz taahhütler için otomatik olarak hatırlatıcı önerebilir. Günün sonunda bir şey yapmaya söz verdiğinizde, Cortana görevinizi tamamladığınızdan emin olmanıza yardımcı olur.

Android için Cortana, her güncellemeyle daha fazla özellik kazanmaya devam ediyor ve şu anda Windows sürümü ile neredeyse eşitken, iOS varyantı bazen geride kalıyor, ancak sonunda yakın gelecekte eksik işlevselliği alabilir.

Cihazınızdaki uygulamaların otomatik olarak güncellenmesini devre dışı bıraktıysanız veya Android için Cortana’yı ilk kez denemek istiyorsanız, uygulamayı Google Play mağazasından yükleyin:

Android için Cortana (Google Play)

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60