Pazar, Ekim 25, 2020
Ana Sayfa Haber TV ve Film ‘Adventure Time: Distant Lands’ Promo Promo, Fetih Kahramanı olarak BMO'yu taklit ediyor

‘Adventure Time: Distant Lands’ Promo Promo, Fetih Kahramanı olarak BMO’yu taklit ediyor

Şehirde yeni bir şerif var ve çok sevimli. Herkesin favori cinsiyet akışkan robotu, ilk bölümü BMO’ya spot ışığı veren Adventure Time: Distant Lands’a geri döndü  . BMO her zaman sevimli bir destekleyici oyuncu olmuştur, ancak dört yeni HBO Max animasyonlu özel serisinin gelecek bölümünde, duygusal robot şerif ve fetih kahramanı oynayacak. BMO merkezli Macera Zamanı: Uzak Topraklar fragmanını aşağıda izleyin  .

BMO duygudan aciz olabilir, ancak yine de Adventure Time: Distant Lands’ın ilk bölümünde yabancı bir gezegenin fethedilen kahramanı olmaktan zevk alabilir  . “BMO” adlı HBO Max animasyonlu özel bölüm 1’in yeni fragmanı, karanlık ve tehlikeli bir aksiyon-macera gibi başlıyor ve uğursuzca “yıkımın eşiğinde kıyametli bir uzaylı dünyası” sunuyor. Aniden, bir şey gökten çöküyor. Ancak harabelerden çıkan göz korkutucu bir savaşçı yerine, sevimli duygusal video oyun konsolu BMO. BMO, yabancı gezegeni kurtarmak için yeni bir tavşan tipi karakterle bir araya geliyor ve bunu yapmak sevimli görünüyor – bir şerif şapkası takıyor ve yeni arkadaşını at gibi sipariş ediyor.

BMO daha önce kendi maceralarına atılmış, ancak asla bu kadar büyük ve gişe rekorları kıran bir maceraya girmemişti. BMO’nun bir bilimkurgu filminde başlayacağı için uygundur, çünkü vahşi bir uzay macerasına tökezleyen şirin bir hava kafasının doğası gereği komik bir şey vardır.

“BMO” adlı Adventure Time: Distant Lands’ın ilk bölümü için özet  :

“Galaksinin en uzak yerlerinde ölümcül bir uzay acil durumu olduğunda, aramak için sadece bir kahraman var ve muhtemelen BMO değil. Bu sefer hariç! ”

Adventure Time: Distant Lands , dizi yaratıcısı Pendleton Ward’ı geri getiriyor ve HBO Max’in lansmanında çıkacak dört yepyeni bölümde hayranların en sevdiği karakter Finn, Jake, Marceline, Prenses Bubblegum, BMO ve Peppermint Butler’ı öne çıkarıyor. 2020’de yayınlanacak ilk iki spesiyal “BMO” ve “Obsidiyen ”  , Marceline ve Prenses Bubblegum merkezli bir hikaye iken, Peppermint Butler’ın “Büyücü Şehri”  ve Finn ve Jake birleşmesi “Birlikte Tekrar” açıklanmayan tarihlerde takip edecek.

Ünlü Cartoon Network animasyon dizisini takip eden  Distant Lands , Adventure Time’ı bir kült klasiği ve sekiz Primetime Emmy Ödülü, Peabody Ödülü ve sayısız övgü kazanan gerçeküstü, trippy komediyi yeniden yakalayacak gibi görünüyor  .

Adventure Time: Distant Lands  yakında HBO Max’te görücüye çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Katherine Langford’un başrolde yer aldığı Cursed için yeni bir fragman sundu

Hikayesi Arthur efsanelerine atıfta bulunan Tom Wheeler ve Frank Miller'ın romanından uyarlanan gösteri 17 Temmuz'da başlayacak. Netflix'ten yeni bir fantastik dizi geliyor. 17 Temmuz'da başrolde Katherine...

Teenage Mutant Ninja Turtles Yeni Bir Film Yeniden Başlayacak

Son tarih, Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerini yeniden başlatmayı planladığını bildirdi. Prodüksiyon, bilgisayar animasyonu ile oluşturulacaktır. Teenage mutant ninja kaplumbağalar yine sinemalarda olacak. Son tarih , Nickelodeon'un Teenage...

Alfred Wegener

Alfred Wegener Alfred L. Wegener 1 Kasım 1880’de Berlin’de doğmuştur. Bugün Humboldt Üniversitesi olarak bilinen Friedrich Wilhems Üniversitesi’nde gökbilim ve meteoroloji eğitimi almış, 1905 yılında...

John Stuart Mill

John Stuart Mill John Stuart Mill 1806 yılında Londra’da doğdu. Babası zamanının tanınmış bir felsefecisi ve ekonomisti olan James Mill’dir (1773-1836). James Mill’in eğitim konusunda...

Recent Comments

admin on 300full-60