Ana Sayfa / Oyun / İnceleme / Solarpower
Solarpower
Solarpower

Solarpower

Solarpower

Başlık: Solarpower
Tür: Macera, Bağımsız Yapımcı, Devasa Çok Oyunculu, Simülasyon, Strateji
Geliştirici: Ramjet Studios
Yayıncı: Ramjet Studios
Çıkış tarihi: Henüz açıklanmadı

Solarpower, dinamik, sürekli değişen bir galakside galaktik kontrol için yarıştığınız bir çevrimiçi uzay aksiyon-macerastrateji-sim. Gökada çok büyük ve insanlar yıldızlararası seyahatin ardından Dünya’yı terk etmeye neredeyse hiç başlamamışlar. Sömürgeciliği bekleyen binlerce gezegen var – ve bunlar almak için olgunlaşmışlar.

Kolonilerinizi yaratın ve yönetin, maceracı kolonistlerin içinde yaşamalarını sağlayın. Koloninizi yönetin ve gelir elde etmek için vergi verin. Onun ganimet almak isteyen istekli korsanlar savunmak.

Limanlar arasındaki ticaret kaynakları ve ekipmanları. Galaksi boyunca karlı ticaret yollarından yararlanın. Egzotik silahlar ve teçhizat için uzak gezegenleri keşfedin. Galaksinin sunduğu her şeyi keşfedin.

Ya da korsan yoluna gidebilirsiniz. Vergilendirilen gelirlerini kendiniz alarak kolonileri istila edin ve yağmalayın. Onları totaliter rejimlere dönüştürün ve korku yoluyla üretkenliği teşvik edin. Başlarına ödül veren oyuncuları avla. Diğer kaptanlarla savaşın.

Ve eğer açık okyanusta biraz yalnız hissediyorsanız, diğer oyuncularla bir şirket kurun. Kârınızı paylaşın ve tüm galaktik sektörleri ele geçirin. Galaksideki en güçlü Corp olarak unvanını kazan.

Her biri bireysel özellikler ve tuhaflıklar ile prosedürel olarak üretilen binlerce yıldız sistemini ve gezegenini keşfedin.

Issız gezegenlerin kontrolünü elinize alın ve imparatorluğunuzu büyütün. Hükümetleri planlayın ve işgücünü organize edin. Yeni talep ettiğiniz gezegeni diğer oyuncuların istilasından koruyun veya kolonileri istila edin ve ganimetleri alın.

Limanlar arasında değerli kaynaklar ticareti yapın veya bunları asteroitler ve gezegenlerden kendiniz çıkarın. Bir oyun boyunca değişen ticaret yolları geliştirin.

Maceralarınızı ganimetlerle yıldızlığınızı yükseltin. Silah ve eklentileri donatın ve kendinizi korsanlardan ve düşman oyunculardan koruyun. Takip ve ödül için oyuncuları avlamak.

Galaksiye ne olur, galakside kalır. Galaksideki eylemleriniz, ister kendi yıldızlarınızı oluşturarak, ister diğer oyuncuların eğlence için kolonilerini yok ederek, dünyaya ayak izi bırakıyor. Yine de dikkatli olun – çıkış yaptığınızda geminiz bulunduğu yerde kalır ve sizi uyuyan diğer oyuncular bu kadar merhametli olmayabilir.

Diğer oyuncularla şirketlere katılın veya şirketler oluşturun. Kolonileri ve finansları birbirleriyle paylaşın. Grubunuzun galaksinin dilimini yönetin ve baskın galaktik güç olun. Yıldız sporlarında takılın.

En deneyimli politikacı veya galaksideki en korkunç korsan olarak bilin. Olumlu ya da olumsuz gerçekleştirdiğiniz eylemlere dayalı olarak deneyim ve itibar kazanın. ‘En deneyimli kaptan’ unvanı için diğer oyuncularla yarışın. Ardından, bir galaksiye hükmettikten sonra, şeyleri sarsmak için tamamen farklı bir galaksi, kural seti ve oyuncu tabanıyla başka bir sunucuyu deneyin.

Solarpower sistem gereksinimleri

En az:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: 2.5 GHz veya daha hızlı
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Bellek: 8 GB RAM
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: