Ana Sayfa / Oyun / İnceleme / Necrofugitive 
Necrofugitive 
Necrofugitive 

Necrofugitive 

Necrofugitive 

Başlık: Necrofugitive
Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı
Geliştirici: Black Garden Studios
Yayıncı: Black Garden Studios
Çıkış tarihi: Ekim 2021

Necrofugitive’deki oyun avlanma ve kaçma hissini tekrarlamaya odaklanmıştır. Bu, yakalanırsanız veya öldürülürseniz, iyi durumdasınız demektir. Düşmanlar sizi arayan dünyayı devriye gezecek ve sadece bir hayatınız var, bu yüzden sayın!

Pençeler, dalları, kollukları ve hatta kılık değiştirmeleri kaçışınızda size yardımcı olmak için şekil değiştiren cephanenizde. Yeterince uzun süre hayatta kalın ve muazzam bir güçle mücadele etme şansı elde edin – Mahkum, çok güçlü bir canavara şiddetli bir şekilde dönüşme benzersiz bir yeteneğine sahiptir – tüm orduları katletme yeteneğine sahip korkutucu derecede güçlü bir yaratık olan Slaughter Demon!

Akıllı ve agresif yapay zeka ile düşman oluşturmaya daha fazla odaklanılmaktadır. Mahkumun başına çok yüksek bir lütuf vardır ve dünyayı dolaşan acımasız kelle avcıları ve paralı askerler toplamak ister. AI düşmanları, bir oyuncunun olabileceği kadar platform yapma yeteneğine sahiptir. Nereye giderseniz gidin, düşmanlar takip edebilir.

Necrofugitive ayrıca oyun tarzınızı aşamalar arasında uyarlamanızı sağlayan oldukça özelleştirilebilir bir beceri ağacına sahip olacak. Sessiz ama ölümcül bir gölge paletli veya düşmanlarınızın en dağınık kalıntılarını bırakmaya odaklanmış bir öldürme makinesinden birçok farklı dal arasında seçim yapma seçeneğiniz var!

Necrofugitive sistem gereksinimleri

En az:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 +
İşlemci: SSE2 komut seti desteği
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: DX10 (gölgelendirici modeli 4.0) özellikli grafik kartı.
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: