Ana Sayfa / Oyun / İnceleme / Herogrinder: Tactical Combat Arenas 
Herogrinder: Tactical Combat Arenas 
Herogrinder: Tactical Combat Arenas 

Herogrinder: Tactical Combat Arenas 

Herogrinder: Tactical Combat Arenas 

Başlık: Herogrinder: Tactical Combat Arenas
Tür: Aksiyon, Oynaması Ücretsiz, Bağımsız, Devasa Çok Oyunculu, Strateji
Geliştirici: Modern
Yayıncı: Modern
Çıkış tarihi: Çok Yakında

yüzyılın en acımasız oyun şovu – yarışmacıların özelleştirilmiş biyoroid askerlerle öldürücü taktik savaş alanlarına girdiği ve stratejik, eşzamanlı sıra tabanlı PvP ve kooperatif ölüm maçlarında birbirlerine karşı becerilerini ölçtüğü bir oyun. Uğursuz bir gündeme sahip stratejik bir savaş oyunu.

Biyoroidlerinizi özelleştirin ve ilerletin

Erkek ve dişi biyoroidler, özelliklerine bağlı olarak üç boyutta gelir. Her biri, taktiksel avantajı ve stratejiniz için seçtiğiniz yetenek ve becerilerle özel olarak yaratılmıştır. Biyoroidler 500’den fazla seçenek arasından seçim yapabileceğiniz yeni yetenek geliştirmeleri kazanmak için seviyelerde ilerliyor. Ayrıca renkler, dokular, çıkartmalar, aksesuarlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere biyoroidlerinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.

 

Kenar çubuğundaki “PC Demosunu İndir” düğmesini tıklayarak Bioroid Customizer uygulamasını yükleyin. Benzersiz biyoroidinizin 3D modelini kazanmak için özel karakter tasarımlarınızla yarışmaya katılın. Artık daha da kişisel bir görünüm için kendi doku ve çıkartma modlarınızı yükleyebilirsiniz.

Önceden belirlenmiş örnek karakter ilerlemeleri için en son Bioroid Kullanım Kılavuzuna erişmek için kenar çubuğundaki “Kılavuzu görüntüle” düğmesini veya vurgulanan bağlantıyı tıklayın.

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Herkes doğru vitesi bulur

Nihai kombolar elde etmek için yüzlerce menzilli ve yakın dövüş silahı, zırh, kalkan ve faydalı öğeler arasından seçim yapın! Ayrıca, her zırhı ve silahı gerçekten benzersiz kılmak için çok çeşitli el bombaları ve mayınlar, stratejilerinizi daha renkli hale getirmek için sibernetik implantlar, casus kameralar, mayınlar, dedektörler, dronlar ve güçlendiriciler var.

Mevcut vitesin örnek bir seçkisi için en son Herogrinder Ekipman Kataloğuna erişmek için kenar çubuğundaki “İstatistikleri görüntüle” bağlantısını veya vurgulanan bağlantıyı tıklayın.

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Sonsuz sonuçlar ile eşzamanlı dönüşler

Tüm oyuncular boiroidlerinin hareketlerini aynı komut aşamasında seçerler, böylece başkalarının harekete geçmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Eylem sonuçları, inisiyatif, hazır eylemler, saldırı / beceri / direnç başarısı veya başarısızlığı, farkındalık, ışık / arena / karakter koşulları, başarılar ve çok daha fazlası gibi çeşitli koşullara bağlıdır. Her turda sonuçların değişkenliği neredeyse sınırsızdır, ancak başarı, biyoroidlerinizin optimize edilmiş beceri setinden ve düşmanlarınızın üstesinden gelmek için çevreden nasıl faydalandığınıza bağlıdır.

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Arenaları yeniden düzenleme ve kullanma

Her alan titizlikle bir dizi stratejik seçenekle tasarlanmıştır – kapılar, anahtarlar, kapaklar, kameralar, AI dronları, aydınlatma panelleri ve oyunun genel karmaşıklığına ve ölümcüllüğüne katkıda bulunan alan efektleri. Tüm duvarlar, kapılar, kapaklar bir anahtar yok edilebilir, kapaklar da stratejik konumlandırma için hareket ettirilebilir.

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Kendi alanlarınızı tasarlayın

Arena Oluşturucu Aracı ile kendi alanlarınızı tasarlayın ve toplulukla paylaşın. Diğer oyuncular favorilerine oy verebilir ve en popüler olanlar oyunda resmi arenalar olma şansına sahip olacaklar.

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Mevcut oyun modları

1v1, 1v1v1: Bir veya iki rakibe karşı tek bir biyoroid veya dört biyoroidlik bir ekip yönetin.

2v2 Kooperatif: Başka bir çift oyuncuya karşı kooperatif savaşında dört biyoroid ekibinizle takım arkadaşınıza katılın.

10 Oyunculu Ölüm Maçı: Her biri tek bir biyoroidi yöneten diğer 9 oyuncuya karşı becerilerinizi eşleştirmek için arenalara tek bir biyoroid ile girin.

4v4 Kooperatif: Her biri tek bir biyoroid komuta eden dört oyunculu başka bir takıma karşı oynamak için tek bir biyoroid ile üç takım arkadaşına katılın.

Arkadaşlarınızı mevcut oyun modlarından herhangi birine rakip veya müttefik olarak katılmaya davet edin.

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Sınıflandırılmış içerik

Ve hakkında konuşamayacağımız bazı şeyler var. Akıl sağlığınızın izin verip vermediğini gerçekten anlamak için kendiniz için deneyimlemeniz gereken şeyler. George Şövalyeleri Comte Julian d’Erlette’in belirttiği gibi: “Şüpheciler zamanlarının ilerisinde olmak ister, ustalar ortak hedefe ulaşırken, bilgili Yaşlı İşaretini hazırlarlar.”

Herogrinder: Tactical Combat Arenas Synthwave film müziği

Herogrinder’ın şık ezgileri Daniel Deluxe ve Dynatron tarafından üretildi.

Web sitemizde retro vibelerini dinleyin.

Herogrinder, ödeme duvarları, yağma kutuları veya kazançlı ödeme çözümleri içermeyen ücretsiz bir oyundur.

Intrigued? Bizi istek listenize ekleyin, Steam ve sosyal medya sitelerinde bizi takip edin ve lansman başlar başlamaz oyun şovuna katılın!

Herogrinder: Tactical Combat Arenas sistem gereksinimleri

En az:
İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 veya Radeon HD 4850 (512 MB VRAM)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel i5 serisi veya AMD eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya Radeon HD 5770 (1 GB VRAM)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: