Ana Sayfa / Oyun / İnceleme / Book of Aliens
Book of Aliens
Book of Aliens

Book of Aliens

Book of Aliens

Başlık: Book of Aliens
Tür: Bağımsız Yapımcı, RPG, Strateji
Geliştirici: Thing Trunk
Yayıncı: Thing Trunk
Franchise: Dönüş 2 Oyun
Çıkış tarihi: 2021

Yabancılar Kitabı’nın eylemi küresel bir kriz sırasında gerçekleşir. Dünya, gezegenin yüzeyinin altından gelen bir uzaylı istilasıyla tehdit ediliyor. Senin görevin yabancı gündemi anlamak ve önlemek için umutsuz ama cesur bir mücadelede bilim adamları ve askeri ajanların uluslarüstü bir ajansı liderlik etmektir.

Oyun şu anda erken gelişme aşamasında. Gösterilen ekran görüntüleri şirket içi prototiplerimizden birisidir ve son oyunun gerçek görünümünü yansıtmayabilir. Henüz çok fazla ayrıntı açıklayamasak da, şunları bekleyebilirsiniz:

Oyunu basit ama stratejik olarak zor ve ustalaşması zor hale getiren benzersiz oyun mekaniği zamanınıza saygı duyan ve hem kısa hem de uzun oyun oturumlarında keyfini çıkarabileceğiniz bir oyun

Rastgele seviyeler ve kart tabanlı mekanik sayesinde yüksek tekrar oynatılabilirlik

Güzel kağıt pop-up kitap stilize grafikler

Return 2 Games serisi hakkında 

Book of Aliens, PC oyunlarının altın günlerinden esinlenilen bir dizi benzersiz orta çekirdekli oyun olan Return 2 Games’teki ikinci taksit. Her R2G unvanı 90’ların tek bir hit oyununa bir övgüdür: modern araçlar ve yenilikçi, çoğunlukla basitleştirilmiş oyun mekaniği kullanarak yepyeni bir kitle için tek bir evrensel hikayenin yeniden tasarlanması.

Book of Aliens, MicroProse’un UFO’su: Enemy Unknown’a bir övgü olarak geliştirildi. Return 2 Oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya serinin geliştirilmesinde bize destek olmak istiyorsanız, Destekçi Paketi mağaza sayfasını ziyaret edin:

Ayrıca, aynı zamanda çalışmalarda bulunan Book of Demons Book of Demons co-op roguelike güverte yapımcısı olan HELLCARD’a da göz atmayı unutmayın:

Book of Aliens sistem gereksinimleri

En az:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli veya Daha Büyük
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: