Ana Sayfa / Android / Guardians of the galaxy: tangled up ın blue – Android, iOS, PC, PS4 (sürüm test edildi), Xbox One

Guardians of the galaxy: tangled up ın blue – Android, iOS, PC, PS4 (sürüm test edildi), Xbox One

Guardians of the galaxy: tangled up ın blue

Geliştirici / yayıncı: Telltale Games
Biçim: Android, iOS, PC, PS4 (sürüm test edildi), Xbox One
Yayın: Şimdi

Walkman’in yakın çekim görüntüsü; film müziğinde 70’lerin rock standardı; Parlak bir MacGuffin kapmak için birbirlerinin üzerine çıkan isimsiz kahramanların tabloları. Görünüşe göre görünmez bir şekilde The Guardians Of The Galaxy çizgi romanına dayanıyor olsa da, başlık ekranı derhal Telltale’in en son filminin 2014 filminin estetik ve tonuna ve onun yakın çekişmesine yakın olacağını açıkça ortaya koyuyor.

Şarkı seçimi şöyle diyor

ELO’nun Livin’ing Thing’i James Gunn’un şımarık çizgi roman uyarlamasında gösterildi, ancak sahne kesim odasında kaldı. Son düzenlemeyi yapmak için yeterince iyi olmayan alternatif oyunlardan toplanmış gibi görünen bir oyun için uygun bir seçim. Telltale, kaynak materyali yüzeysel olarak çağrıştırıyor: düz sanat yönü ve ışıklandırma her şeyi merakla karşılayan bir fiyat hissi veriyor olsa da, karakter ve ayarlar hemen hemen parçalara bakmaktadır.

Sinemanın görsel dilinde eseri olan bir geliştirici için, Telltale’in şimdiye dek engelleme ve düzenleme konusunda daha iyi olacağını düşünürsünüz, ancak eylem sahneleri bir veya iki yaratıcı gelişimine rağmen dikkat çekici bir şekilde yapılmış. Kavramsal olarak, bu set parçaları gayet iyi, ancak uygulama eksik. Bir asteroit alanda dokunarak yolunuzu vurmak bile nabzı yükseltemez.

QTE

Uzatılmış bir QTE savaşı sırasında grubun diğer üyelerini kısaca kontrol etseniz de, zamanınızın çoğunu Yıldız Efendisi, yani Peter Quill olarak geçireceksiniz.

Erken bir araştırma iki yeni fikir ortaya koyuyor

Quill, diğer Muhafızlar ile Firewatch’a benzer bir şekilde radyo teması kurabilirken, D-pad topuklu jetleri belirli noktalarda katlar arasında dolaşmak için harekete geçirir. Aksi taktirde her zamanki gibi işler, Telltale tekrar oyuncuya anlamlı bir katılım sağlama yollarını bulmak için zorlar. Çok sık eylemler keyfi bir şekilde size verilir, çünkü bir süredir çok şey yapmadınız. Eylemi devam ettirmek için uykulu bir oyuncuyu yönetiyor veya projektörü manuel olarak çalıştırıyormuş gibi hissedeceksiniz. Her zaman olduğu gibi, geliştiricinin diyalog borsası sırasında evde daha fazla olduğu açıktır, dinamikleri iyi kurulmuş bir grup içinde bir karakter olarak rol oynamak belirli tepkilerin yerinde olmadığı anlamına gelir.

Yine de, Rocket Raccoon’u üstlenecek olan Nolan North için üç alkış, performansları rahatça alıyor; Bradley Cooper’dan çok farklı bir şey yapmamış olabilir, ancak North’un doğal çizgi zamanlaması malzemeyi yükseltir. Ancak çabalarına rağmen, birkaç büyük gülüş (dünyanın en yavaş yükselişi; Drax’ın samimi gerçekçiliği) ve en az bir gerçek sürpriz, Telltale’in formülünün motoru kadar garip hale geldiğine dair kemirici bir his bıraktı. Ve bu, bağlanmayacak olduğun bir his.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: