4 C
Ankara
Salı, Nisan 20, 2021

180 Dosya Uzantısı

- Advertisement -
- Advertisement -

180
Dosya tipi: Winfunktion Mathematic V8.0 Julia Fraktal
Geliştirici:
Popülerlik: 3/5

180 dosyası nasıl açılır?
Bilinmeyen dosya simgesine çift tıkladıktan sonra, sistem onu ​​destekleyen varsayılan yazılımda açmalıdır. Bu olmazsa, Winfunktion Mathematik Plus 18 yazılımını indirip yükleyin ve ardından dosyayı el ile ilişkilendirin.

1. Adım Winfunktion Mathematik Plus 18’i indirin ve yükleyin
180 uzantılı dosyaları destekleyen sistemde Winfunktion Mathematik Plus 18 veya benzeri bir yazılım yoksa, önce indirip yüklemeniz gerekir. Aşağıda, 180 ile çalışan en çok kullanılan uygulamaların bir listesini bulacaksınız.

180 Dosya uzantısını açan programlar

Winfunktion Mathematik Plus 18

Program Linki:  https://www.asayfa.com/winfunktion-mathematik-plus/

2. Adım Winfunktion Mathematik Plus 18 ile 180 dosya uzantısını ilişkilendirme
Kullanıcı zaten yüklü uygulamalardan birine sahipse, bir sonraki adım onu ​​180 dosya uzantısı ile ilişkilendirmek olacaktır. Bu iki şekilde yapılabilir – biri Windows Kayıt Defteri ve HKEY_CLASSES_ROOT anahtarlarını manuel olarak düzenlemektir. İkinci yol daha basittir ve daha az gelişmiş kullanıcılar için kesinlikle önerilir.

Açmak istediğiniz bilinmeyen 180 dosyasına sağ tıklayın
Menüden “Birlikte aç” ı seçin
Başka bir uygulama seçin” i tıklayın
Diğer uygulamalar” ı tıklayın
Bu bilgisayarda daha fazla uygulama bul” u tıklayın ve uygun programın kurulum yerini belirtin
Son olarak, “180 dosyayı açmak için her zaman seçili programı kullan” seçeneğini seçin ve tüm işlemi onaylayın.
Hatırlamak! Sistem kayıt defterini el ile düzenlemek yalnızca ileri düzey kullanıcılar için önerilir ve doğru bilgi olmadan yapılan değişiklikler sisteme zarar verebilir.

3. Adım 180 dosyalarıyla ilgili diğer olası sorunlara göz atın.
Bazen doğru uygulamaya ve doğru yapılandırmaya sahip olmasına rağmen, 180 dosyasını açarken hala sorunlar var. Daha sonra sorunun nedeninin ne olduğunu bulmalısınız.

180 dosyasına virüs bulaşmadığını kontrol edin – 180 dosyasına bir virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaştığında, muhtemelen doğru bir şekilde açılamaz. Bu durumda, 180 dosyasını tarayın ve sistemde yüklü olan virüsten koruma programı tarafından önerilen işlemleri yapın. Çoğu zaman, bulaşmış bir dosyanın dezenfeksiyonu veya silinmesidir.
İşletim sistemi kullanıcısı olarak, 180 dosyasıyla çalışmak için uygun izinlere sahip olup olmadığınızı kontrol edin.

Simgenin doğru dosyanın bir öğesi olup olmadığını, yalnızca 180 dosyasının artık bulunmadığı konumun bir kısayolu olmadığını kontrol edin.

Sistemin Winfunktion Mathematik Plus 18 uygulamasını çalıştırmak için gerekli kaynaklara sahip olup olmadığını kontrol edin ve 180 dosyasını açın.

Dosyanın eksiksiz olup olmadığını kontrol edin – Bazen 180 dosyası harici Flash bellekten tamamen kopyalanmadı veya İnternet’ten indirilmedi. Dosya eksik olduğunda, dosyayı doğru bir şekilde açmak mümkün değildir. Bu durumda, lütfen 180 dosyasını tekrar indirin veya kopyalayın.

4. Adım Bir BT uzmanıyla görüşün
Yukarıdaki yöntemlerin tümü başarısız olduğunda, bir BT uzmanıyla veya WINFUNKTION MATHEMATIK PLUS 18 programının geliştiricileriyle iletişim kurmak için kalır.

- Advertisement -

Most Popular

Recent Comments

admin on 300full-60